Şimdi Ara

LPG Fiyatı kaç oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• eleştriler yüzünden kapandıysa hakarete varan yorumlar silinseydi konunun kapanması şık olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayıptır form yöneticeleri neden kapatıyorsunuz konuyu. Sakın diğer konudan devam edilecek diye bahane bulmayın. Çok yüksek miktarda zam yapmışlar normal bir zam değil bu ve insanlar üztü kapalı şekilde sövmektede haklı ayıptır. Bu arada byunuda kapatın da rahat edin sonra formun kalitesi düşüyo ....
  • LPG aslında 3,17 TL ama istasyonlar inisiyatif kullanıyorlar. Daha ucuza satıyorlar. 2,87 TL Opette. Resmi fiyat 3,17 TL.
  • Neticede bu kadar ağır bir zammın ertesi günü bir tane bile LPG zammı konusu olmayacaksa, ne olacak bu forumda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirdiesel

Neticede bu kadar ağır bir zammın ertesi günü bir tane bile LPG zammı konusu olmayacaksa, ne olacak bu forumda?

Normal bir zam değil bu, bunu bu şekilde görmek lasım. Küfredenleri sillmek yerine toptan knu kilitleniyor. Anlamak mümkün değil.
  • benzin 10, dizel 9, lpg 8 olsa bile hükümeti eleştirmek suç olmuş güzel Türkiyem de.

forum yönetimini de anlamıyorum. küfür etmeden, edeplice hükümeti eleştirmek bile suç olmuş. anında kaldırıyorlar konuyu
  • Bu konunun da suyu ısındı. Yöneticiler hala uyanmadı.
  • Forumda bununla ilgili kocaman bir sabit başlık olduğu için kapatılmış olabilir mi?
  • Donanımhaber'i şak diye kapatırlar.
  • forumunda suyu ısınıyor. zorla soğutuyorlar adamı forumdan

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Peki bu normal bir zam mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovaTHOR

Ne alakası var? Adamlar bununla ilgili sabit başlık koymuşlar, her an göz önünde olsun, herkes rahatça yazsın diye. Siz inadına yeni konu açıyorsunuz. Zam normal değilse, o konu da normal değil zaten sabit konu, illa o açıdan bakılacaksa.

Bazen sınırları zorluyorsunuz, yönetime acımaya başlıyorum ciddi ciddi, hiç hazzetmesem de.
  • 03.12.2013

İSTANBUL(AVRUPA) - 3.12 TL
    İSTANBUL(ANADOLU) - 3.11 TL
    ANKARA - 3.18 TL
    İZMİR - 3.12 TL
    ANTALYA - 3.21 TL
    BURSA - 3.16 TL
    TEKİRDAĞ - 3.23 TL
    ŞANLIURFA - 3.24 TL
    EDİRNE - 3.24 TL
    ARDAHAN - 3.30 TL
  • Yakinda lpg ile benzini esitlerler merak etmeyin, herkese adil bir sistem yapmaya calisiyorlar. Yerseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: NovaTHOR

Ne alakası var? Adamlar bununla ilgili sabit başlık koymuşlar, her an göz önünde olsun, herkes rahatça yazsın diye. Siz inadına yeni konu açıyorsunuz. Zam normal değilse, o konu da normal değil zaten sabit konu, illa o açıdan bakılacaksa.

Bazen sınırları zorluyorsunuz, yönetime acımaya başlıyorum ciddi ciddi, hiç hazzetmesem de.

Normal miktarda yapılan bir zamda (3 kuruş 5 kuruş) evet size katılıyorum sabit başlıktan devam etmeli. Ama 30-40 kuruşluk bir zamda ekstra bir konu açılabilir hatta açılmalıdır. Yarın 50 kuruş indirim olsa da aynı şekilde düşünürüm. Böyle yaparak formun kalitesi yükselmiyor hatta insanların forma giriş amaçlarını baltalayarak kalitesi düşüyor. Sonra insanlar forumdan kaçıyorlar ve haklılarda.

alper3333 dediği gibi ;

"forumunda suyu ısınıyor. zorla soğutuyorlar adamı forumdan"

• Yoh artik, lpg 3tl mi? Yarin soktururum hemen ben.

• Adana

benzin:4.60
    lpg: 2.97

aracım 6.1 litre benzin 7.5 litre bezin yakıyor

7.5*2.97=22 krş lpg+ 30 krş benzin=25 krş

6.1*4.60=28 krş benzin

yakıyor

bu durumda kmde sadece 30 krş kar kalıyor. lpgyi yeni taktırdım.

lpg maliyeti : 900 tl+300 tl ruhsata işletme=1200 tl

kmde 30 krş kardan 40000 km sonra lpg maliyetini çıkarmış olacağım
  • Sabah gelirken baktım lpg 3.24 lira .Kışın Lpg'nin içindeki bütan propan oranı değiştiği için Lpg nin fiyatına zam gelir. Her kış başında petrol ve döviz fiyatlarından bağımsız zam her yaz başında da indirim gelir. Kışın ve kısa mesafe kullanımında rahatlık ve tasarruf için benzinli ve küçük motor en iyisi. Dizel ,ve lpg uzun yol ve yaz için ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper3333

forumunda suyu ısınıyor. zorla soğutuyorlar adamı forumdan

aynen katılıyorum,bir mesaj yazıyorsun yok düzeysiz mesaj diye siliyorlar...kendileri çok düzeyli insanlar sanki...geçen günde benim şahin konumu sildiler..valla ben yavaştan bırakıyorum zaten...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.