Şimdi Ara

Renault Clio 5 - 1.0Tce 90Hp Hız Denemesi ve Yakıt Tüketimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
6.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aracı bugün deneme fırsatım oldu yol müsaitken hız denemesi yapayım dedim.

Araç genel olarak fena değil ama cvt şanzımanı beğenmedim performansı biraz törpülüyor sanki birde fazla yaktırıyor.

Yakıt deposu zaten küçük, full depo ile 400-450 km ancak yapıyor.

Ön konsol sert plastik çok fazla bi kalite bekleyenlere hitap etmiyor ama led farlarını beğendim yolu güzel aydınlatıyor.

Multimedya ekranı güzel ama yavaş çalışıyor işlemcisi biraz daha hızlı olabilirdi.

İstanbul trafiğinde 8-9 litre arası yakıyordu bugün uzun yolda sabit 90 km/h ile deniyim dedim aldığım sonuç bu:

Performanslı sürüş yapınca benzini içmeye başlıyor.

10 dakikalık tapa gaz kullanımdan sonra aldığım değerde bu:

İmkan olursa bu aracın 1.3 130 beygirlik modelinide test edeceğim onu çok merak ediyorum.

• Aynı aracın manuel olarak şahsımda mevcut 6 ileri uzun yolda 4.5 l yakıyor 90 - 100 sabit.

top speed bir çok yerde denedim. 3. köprü yolu, osmangazi köprüsü, yalova iznik paralı yol vs.

Bayır aşşağıya biraz sabrederseniz 190 km görüyor. Düz'de hava yol ve rüzgar şartlarına göre 175 km, 180 km ve 185 km görebilirsiniz. Derseniz ben bayırdan atacağım o zaman 200 km görebilir ama ben öyle bayırdan atmadım.

Araç genel anlamda tatminkar b sınıfı sonuçta, donanım olarak touch bana fazlası ile yetiyor.

Buda benim 3. köprü yolu tek denediğim top speed videosu, şansıma o gün yanal rüzgar çoktu ve 3. körü yolu düz değildir, iniş çıkış mevcuttur.

Renault Clio 5 - 1.0Tce 90Hp Hız Denemesi ve Yakıt TüketimiSerci Holmenyoutube
    2021 Renault Clio 1 0 TCe 90 PS TOP SPEED 6 SPEED MANUEL
    https://www.youtube.com/watch?v=pTj5gAnF47Q

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.