Şimdi Ara

Lord of the Rings Online [ANA KONU] (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
6
Favori
96.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala oynayan var mı? Everquest sunucusunda başladım yıllar sonra ve oyun hala çok güzel duruyor.
  • türklerin bulundugu server hangisi
    ayrıca client acınca 2 gündür uptade hata veriyor failed retry oluyor
  • Oynayan Varmi Bir Kac Sorum Olacak
  • bu oyuna ne oldu neden battı açıklama yapacak biri veya herhangi oynayan biri var mı?

top dönemi ne zamandı pvp ve trade sistemi nasıldı?

gelmiş geçmiş en çok maliyetli mmorpglerden biri olarak gözüküyor wowun 2 katı bütçeyle çıkmış ve o zamanın parasını düşünrsek günümüz maliyeti rekor olabilir

oyun nasıldı acaba da o kadar emek ve para harcandı?
  • Oynayan varmi
  • Birşeyler ücretsiz olmuş, oynayan arkadaşlar bir baksın.

[Lord of the Rings Online In-Game Store] All currently-available quest packs free with Coupon Code: LOTROFREEQUESTS
    https://lotro.com/en/friendsforever
  • selamlar

3-4 gün oldu bu oyuna başlayalı lotr lore'una çok hakim değilim ancak wow, lotro gibi mmo'lar aslında hoşuma gitsede daha önce hiç oynamadığımdan merakımdan kurdum; oynuyorum, hoşuma da gidiyor ancak anlayamadığım o kadar çok şey var ki oyunda.

mount nasıl alınır, lp ler ile ne satın almam lazım, crafting nasıl yapılır, traits nedir...

özellikle de şu questler canımı çok sıkıyor bir anda 20 tane quest almış oluyorum ve bazıları getir götür görevi olduğu için farklı bir npc ye gönderiyor ve gönderdiği npc ayrı bir görev veriyor; o npc'nin olduğu alanda diğer npclerde görev veriyor çorba oluyor ortalık.

şuan 19 levelim quest log'u yeni buldum ve 9 leveldan kalan görevlerim varmış tabiri caizse bi başından bi kıçından almışım görevleri, yada bana öyle geliyor. ayrıca tüm görevler farklı yerlerden alındığı için oyunda sadece yürüyorum km'ler boyunca :D

evernight sunucusunda oynuyorum ve oyunu bilen bir arkadaşa ihtyacım var detaylı olarak oyunla ilgili bilgiler paylaşabilecek...
  • Amazonun LOTR dizisinin ardından bu oyuna da 2022'de görsel bir güncelleme gelecekmiş.

kaynak: https://www.pcgamer.com/lord-of-the-rings-online-will-get-a-visual-overhaul-to-capitalise-on-amazons-upcoming-tv-series//

Ayrıca Amazon Çinli Athlon Games ile birlikte yeni biri LOTR MMO yapıyor, 2022'nin son çeyreğinde açık beta çıkacakmış.

kaynak: https://www.pcgamer.com/amazons-lord-of-the-rings-mmo-likely-coming-in-2022//

• Ginga Eiyuu kullanıcısına yanıt

Oyun iptal oldu hocam.

• Geçici bir süre için quest paketleri ücretsiz, expansion quest paketleride 99 lp'den satışta;

Ücretsiz quest paket kodu: LOTROQUESTS2021

Quest Pack: Central Gondor
    Quest Pack: East Gondor
    Quest Pack: West Gondor
    Quest Pack: Wildermore
    Quest Pack: Angmar
    Quest Pack: Enedwaith
    Quest Pack: Eregion
    Quest Pack: Evendim
    Quest Pack: Forochel
    Quest Pack: Eriador Bundle
    Quest Pack: Misty Mountains
    Quest Pack: North Downs
    Quest Pack: Trollshaws
    Quest Pack: Lothlorien
    Quest Pack: Great River
    Quest Pack: Old Anórien
    Region Pack: Far Anórien
    Quest Pack: March of the King
    Quest Pack: Battle of the Black Gate
    Quest Pack: Legacy of the Necromancer
    Quest Pack: Where Dragons Dwell
    Quest Pack: The Vales of Anduin
    Quest Pack: Mists of Wilderland
    Quest Pack: The Wildwood
    The Further Adventures of Bilbo Baggins
    Quest Pack: The Blood of Azog

Ek olarak aşağıdaki expansion quests 99 lp den satışta.

Expansion Quests: Mines of Moria
    Expansion Quests: Siege of Mirkwood
    Expansion Quests: Rise of Isengard
    Expansion Quests: Riders of Rohan
    Expansion Quests: Helm's Deep
    Instance Cluster: Rise of Isengard
    Instance Cluster: Riders of Rohan
    Expansion Quests: Mordor

Son gün 30 kasım 2021

https://www.lotro.com/en/getready
  • lecnotr kullanıcısına yanıt
    Vaybe daha gecen yil gelmisti aynisi yine geldi demek. Alamadigim 1 -2 harita vardi alayim bari sagolun bilgilendirme icin.
  • yeni başladım, bazı sorularım var;

kamera mouse olayını standart oyunlardaki gibi yapamıyor muyuz? kamerayı mouse ile döndürmek istiyorum

görev takibi çok zor, waypoint diye bir eklenti indirdim ama o da çalışmadı

oyunda hızlı koşma yok mu? yürüme ve koşma var ama çok yavaş, hediye gelen at bile çok yavaş

harita vs için grafik düzeltmesi yaması falan var mı?

• ornitolog kullanıcısına yanıt

1 - 2 Yıl içerisinde grafik motoru değişip güncel grafiklere kavuşacak oyun onun dışında bir grafik düzeltmesi yok, hızlı koşmak için hunterlerda skill var sadece

• Oyun paralımı eskiden oynardım lvl kasmak baya zordu
  • thiler kullanıcısına yanıt

Grafik motorunun değişeceği bilgisini nereden aldınız acaba? Benim bildiğim böyle bir plan yok.

Ben oyunu son level'a ulaşmak için değil sakin sakin keyif alarak oynamaya çalışan gruptayım. Hızlı koşmak için hunter'da skill var, atlar içinse mağazadan journeyman ve üzeri skiller lotro puanlar ile alınabiliyor.

• BjornHeimdall kullanıcısına yanıt

https://www.pcgamesn.com/lord-of-the-rings-online/update#:~:text=It%20looks%20like%20The%20Lord,a%20visual%20overhaul%20by%202022.&text=updates”%20for%20LOTRO%2C%20on%20both,are%20penciled%20in%20for%202022.

EG7 devlerinin tw yayınında bundan bahsettiği klipte var(bulamadım) belirli bir tarih yok şuan ama en geç 2022 olarak bekleniyor.Bahsettiğim klip ise SSG nin EG7 tarafından satın alınmasından sonra olmuştu

• Grafik yenileme gibi bir durum yok. Sadece yatırımcıların (investors) yıllık sunumunda grafiklerin iyileştirilmesine yönelik bir öneride bulunulmuş. SSG'nin şuan bunu yapacak gücü zaten yok. Resmi forumlarda da konusuldu herhangi bir doğrulama da gelmedi.

• Aktif olarak oynayan var mı?

• Guest-A92D21C4E G kullanıcısına yanıt

Ben oynuyorum. Euphemos.09 ismim orda şu yeni update çok canımı sıktı.Canım 10000 civarıydı. Yeni update 37 ile herkesin canı azaltmışlar. Bir Vip lerin canı fazla yani emek harcayanlar için bu çok kötü bir şey .ben 390 saat oynadım bu oyunu ama bu yeni update çok tuhaf geldi.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.