Şimdi Ara

Lord of the Rings Online [ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
6
Favori
97.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: med_cezir197

çok alakası var 2 gün sonra açıldı 3 4 saat değil.

Yok daha neler.
  • D&R'da satılan Riders Of Rohan'ın içinde başka eklenti paketi bulunuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naima

D&R'da satılan Riders Of Rohan'ın içinde başka eklenti paketi bulunuyor mu?

Bulunmaz, sadece rohan ek paketidir o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moria zamaninda almistim oynuyordum, daha sonra mirkwood falan geldi o donemde oynadim ve bıraktım. Simdi, yeniden dönmek istiyorum ama account uma giremiyorum. Mirkwood dan sonra cikan eklentiler le hesaplarda bir degisiklik falan mi oldu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aldwin

Moria zamaninda almistim oynuyordum, daha sonra mirkwood falan geldi o donemde oynadim ve bıraktım. Simdi, yeniden dönmek istiyorum ama account uma giremiyorum. Mirkwood dan sonra cikan eklentiler le hesaplarda bir degisiklik falan mi oldu ?

Eu serverlarin hepsi el değiştirmişti. Hesap tasimayanlarin hesabı silindi acaba o döneme denk gelmiş olabilirmisin? Codemaster dan Turbine gecmisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuk_tr_31

quote:

Orijinalden alıntı: Aldwin

Moria zamaninda almistim oynuyordum, daha sonra mirkwood falan geldi o donemde oynadim ve bıraktım. Simdi, yeniden dönmek istiyorum ama account uma giremiyorum. Mirkwood dan sonra cikan eklentiler le hesaplarda bir degisiklik falan mi oldu ?

Eu serverlarin hepsi el değiştirmişti. Hesap tasimayanlarin hesabı silindi acaba o döneme denk gelmiş olabilirmisin? Codemaster dan Turbine gecmisti.

Oyle bir donem hatırlıyorum, hatta acc id lerin sonuna bir kod falan ekliyorduk ?!

• Tamamen free oynayan biri ücret ödeyenlerin kölesi modundamı :) yani ksısıtlamalardan nefes alamayacak kadar sıkımı durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: judge54

Tamamen free oynayan biri ücret ödeyenlerin kölesi modundamı :) yani ksısıtlamalardan nefes alamayacak kadar sıkımı durum.

F2P oynamak gerçekten zor, bir çok sınırlandırma var. Tabi oynanır mı oynanır, bol bol serverlarda farm yapmanız deedleri eksiksiz bitirdiğiniz sürece.
  • quote:

Tamamen free oynayan biri ücret ödeyenlerin kölesi modundamı :) yani ksısıtlamalardan nefes alamayacak kadar sıkımı durum.

Sürekli ücret odemenede gerek yok , bir defa odesen bile tüm kısıtlamaları kaldırmış oluyorsun. Free oynamak için biraz sabır ve bol uğraş lazım.

• free lere kayıt kapalımı bir türlü üyelik alamadım bi hata falan verse anlıycamda donup kalıyor.
  • quote:

free lere kayıt kapalımı bir türlü üyelik alamadım bi hata falan verse anlıycamda donup kalıyor.

Kayıt kapalı degilde bir işlem yapıyorlardı , face den öyle görmüştüm.

• quote:

quote:

free lere kayıt kapalımı bir türlü üyelik alamadım bi hata falan verse anlıycamda donup kalıyor.

Kayıt kapalı degilde bir işlem yapıyorlardı , face den öyle görmüştüm.

bir çok site gezdim çözüm falan için ama sonuç sıfır üyeliği tamamlıyorum biraz duruyor site sunucu hatası veriyor anlam veremedim.
  • Selam arkadaşlar ben bu oyuna daha önce bir göz gezdirmiştim ama beğenmemiştim. Açık dünya olduğunu bilmiyordum. Sadece dungeondan dungeona koşuyoruz sanmıştım pek sevmem o tip oyunları da. Ben şimdi bu oyuna başlamayı istiyorum. Bana yardım edebilir misiniz? Örneğin bilmem gereken neler var?
  • Lotro-turkey sitesinde rehberler dahil her türlü bilgi mevcut. Oraya bak istersen.
  • Sağol kardeşim. Çok yardımcı oldun... :D
  • şu oyunu kapasalarda birisi yeni lotr mmorpg yapsa ya çok sıkıcı bir oyunu yok mu wow gibi yapıcak adam -.- o değil lotr ayıptır bu oyun :D
  • iyi kötü oynuyoz işte :)
  • quote:

iyi kötü oynuyoz işte :)

Oyun Warner-Brosà geçtikten sonra çok hızlı mı ilerlerdi ? Yoksa bana mı öyle geliyor ? Kitaplar bittiğinde ne olacak merak içerisindeyim.
  • Guthrath kullanıcısına yanıt
    oyun 6. yılında galiba 7ye gidiyor ve hala daha ikinci kitabın ortasındayız. Bence yavaş bile ama üçüncü kitapta pek bi olay olmuyor. Oyun üçüncü kitaba geçtiğinde hızlı ilerleyecektir herhalde.
  • oyun nasıl hani güzel bir mmo olarak oynanır mı? Yoksa sırf Lotr için mi oynanır

Ek olarak oynaması ücretli mi? Ücretli ise ne kadar aylık ücreti?
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.