Şimdi Ara

Lord of the Rings Online [ANA KONU] (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
6
Favori
97.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam ben okul açılmadan once 2 ay once yani başladım 29 oldum sildim sonra oyunu. Suanda tekrar geri döndüm eversongdayım.LEvel 35ten sonra para verip bişiler yapmanız gerekiyor ya da zamanım var benim işsizim Tirbune point kasarak alırım herşeyi diyorsanız buyrun. Tek başına biraz sıkıcı oluyor cünkü Captain sınıfı açtım tek basına cok zor :D
  • Oyunu F2P hali ile oynamaya devam edebilir miyim yoksa paket lerden almak lazım mı?

Paketler hali hazırda indirime girdiğinden Hellm's Deep Edition ve Steely Dawn Starter paketlerini 22 lira gibi bir fiyata aldım 2 güne de Quad Pack alıcam bir de Triple Pack var onu almam lazım mı bilemedim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi easternmediterranean -- 28 Aralık 2015; 17:09:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazık oldu canım oyuna

herşey saruman ile başladı :/

öyle felaket bir paket geldiki düzeltene kadar %50 bıraktı oyunu

sonrasında yeni raidler gelmedi

nadide itemler bakkalda bile satılır durumda

pvp 5 yıldır hiç bir değişiklik olmadı.

en kötüsü 10 tane türk bir araya gelsek direk polemik çıkıyor guild dağılıyor..
  • LeSRiSeL kullanıcısına yanıt
    oyunu 5 sene kadar önce oynuyordum o zaman seviyordum baya şuanda wow oynuyorum ama yine bi lotr gazına geldin indirmeyi düşünüyorum ne dersiniz ?
  • tırt oyun
  • merhabalar.
    4-5 günlük bir Lotr serüveninden sonra orta dünyada at sürmek için içim kaynadı açıkçası :) Bende online olan oyunu oynamayı seçtim. İnternette biraz dolaştım Rider's of Rohan ile oyunu ayrı bi tat katmışlar açıkçası. Bu pakete sahip olan (steamda quad pack içinde var) arkadaş varmıdır acaba ? Biraz açıklayabilir mi bu dlc ne işe yarar diye. Oyunun ücretsiz versiyonunda bu rohan olayına girebilir miyiz ? Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kitaptakikurt

merhabalar.
    4-5 günlük bir Lotr serüveninden sonra orta dünyada at sürmek için içim kaynadı açıkçası :) Bende online olan oyunu oynamayı seçtim. İnternette biraz dolaştım Rider's of Rohan ile oyunu ayrı bi tat katmışlar açıkçası. Bu pakete sahip olan (steamda quad pack içinde var) arkadaş varmıdır acaba ? Biraz açıklayabilir mi bu dlc ne işe yarar diye. Oyunun ücretsiz versiyonunda bu rohan olayına girebilir miyiz ? Şimdiden teşekkürler

ben 30 lira mı 40 lira gibi mi bi fiyata quads pack artı starters pack aldım indirimdeydi ama oyuna para verdiğim halde vip kullanıcılar karşımda üstün durumda olabiliryorlar aylık para ödeyenlerden söz ediyorum o yüzden aylık para ödeyecekseniz wow'a başlayın derim.

• Ben yeni başladım cidden bana mükemmel geldi shirede dolaşmak o kadar keyifli ki öğrenmem gereken şeyler nedir ? At almak için ne yapıcaz ? Her görevi bitirmeden hikaye devam etmiormu yani ana quest olayı yokmu ? Bazı canavarlardan düşen itemlerin ne işe yaradıkları yazmıyor onlar craft yaparkenmi kullanılıyor ? Şu premium olayını anlatırmısınız ?

• Anladim hocam . Aylik para odemeyi dusunmuyorum ama free versiyonunu indirip bi deneyebilirim hevesimi alayim oyundan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 123321123321123

Ben yeni başladım cidden bana mükemmel geldi shirede dolaşmak o kadar keyifli ki öğrenmem gereken şeyler nedir ? At almak için ne yapıcaz ? Her görevi bitirmeden hikaye devam etmiormu yani ana quest olayı yokmu ? Bazı canavarlardan düşen itemlerin ne işe yaradıkları yazmıyor onlar craft yaparkenmi kullanılıyor ? Şu premium olayını anlatırmısınız ?

yardım edicek biri yokmu ?
    14level oldum shiredeki çoğu görev bitti. Breeye geçtim girdiğim anda 15 20 görev kabul ettim bunlar nası bitcek bilmiyorum.

• quote:

quote:

Ben yeni başladım cidden bana mükemmel geldi shirede dolaşmak o kadar keyifli ki öğrenmem gereken şeyler nedir ? At almak için ne yapıcaz ? Her görevi bitirmeden hikaye devam etmiormu yani ana quest olayı yokmu ? Bazı canavarlardan düşen itemlerin ne işe yaradıkları yazmıyor onlar craft yaparkenmi kullanılıyor ? Şu premium olayını anlatırmısınız ?

14level oldum shiredeki çoğu görev bitti. Breeye geçtim girdiğim anda 15 20 görev kabul ettim bunlar nası bitcek bilmiyorum.

Hocam yaş kaç ve skype kullanıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

quote:

quote:

Hocam yaş kaç ve skype kullanıyor musunuz?

24 malesef sorularıma cevap verirsen çok memnun olurum

• arkadaşlar oyuna bende yeni başladım beraber oynamak isteyen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gnardal

arkadaşlar oyuna bende yeni başladım beraber oynamak isteyen varmı

hocam pm'den skype yaz oynayalım
  • bence hiç uğraşma eskidi o oyun artık yakalamak zor

sırf
    iyi bir ingilizce ile
    100 level yapmak ,
    virtuelleri 15 inci seviyeye çekmek ( ki enson 15di şimdi 20 olmuştur) ,
    elbiselerini tamamlamak ,
    takılarını tamamlamak ,
    deedleri tamamlamak ,
    mesleğini tamamlamak ,

en az 3 ayınızı alacaktır ondan sonra herşeyi tamamladıktan sonra işin esas eğlencesi için 3 aylık 60 tl olan vip istiyor knigth'ın cz si gibi bir yerde mareşalliğe kadar yükselmek için aralıksız 2 yıl oynamak şart :)

ben bunları yapabilirim diyorsan tavsiye ederim zira benim 3 tane kastığım 100 levelde sonra artık ööğğğ geldi..

dipnot ; oyunu neden bıraktım pvp de benim için endgame commander olmaktı..hunter ile commander olunca kendimi öyle bir şartlandırmaşımki birden soğudum oyundan :)
  • yeni ve daha iyi bir devasa online oyun arıyorsan benimde şu aralar aklımda olan elder scroll tamriel online var ona takılıcam zira steamde indirimini bekliyorum

bu arada arkadaşlar söyliyim lotro hesabım var satılıktır

içinde bütün ek paketler var ayrıcı 100 level hunter bütün herşeyi tastamam..ayrıca hesabın için 500+ altın ve hatırlayamadığım 2 tane daha mesleki karakterim var

fiyatı 100 tl

ilgilenen pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeSRiSeL -- 3 Şubat 2016; 13:14:36 >
  • Bu gibi oyunlar her zaman oynamaya değer. Sağlam bir hikayesi olan ve bir çok insanın aşina olduğu ve bildiği bir dünyada gezinmek eğlencelidir. Şuan ki oyuncu sayısı ne durumda bilemiyorum fakat muhakkak ki oynanabilir bir tarafı vardır. Eğer değişmediyse bir çok ek paket olması gerekiyor oyunda ve satın almadan pek fazla bir şey yapılamadığını biliyorum.
  • nadır saran mmo lardan hala eskısı gıbı bellı bır lvl gelınce ek paket ıstıyomu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara57

nadır saran mmo lardan hala eskısı gıbı bellı bır lvl gelınce ek paket ıstıyomu

malesef öyle. Oyun sözde f2p diye geçiyor ama oynamak istesen WoW dan daha çok para vermen gerekiyor nasıl iş anlamadım. Şu ücret politikalarını düzenleseler eminim daha çok oyuncu oynayacak.
  • arkadaşlar merhabalar oyuna yeni class gelecekmiş high elf adında geldimi?

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.