DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Lol gibi başka bir oyun
58
Cevap
0
Favori
3.840
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Lol gibi başka bir oyun
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1018 LOL Mesajı 1123 Mesaj
      08 Mayıs 2012 15:20:14 Konu Sahibi
      Lol'den biraz sıkıldım arkadaşlar.Başka zevk alarak oynadığınız Online oyun tavsiye edebilirmisiniz ? HoN indirmeyi düşünüyorum fakat item sistemi felan çok karışık.Bide şimdi alıştım Ability Power'a felan.Int,Agi,Str felan görürsem beceremem diye korkuyorum.Lol'den başka zevk alarak oynadığınız online oyun var mı ?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Game Center : Rockpierce

"Yönetimin bir suçlu veya hırsız tarafından garanti gltına Alındığı bir cumhuriyette onurlu insanların öldürülmesi veya hapsedilmesi olağandır.Beni lanetleyin. Bunun hiçbir önemi olmayacak, çünkü tarih benim yanımda yer alacak."
    • Teğmen
      187 LOL Mesajı 197 Mesaj
      08 Mayıs 2012 15:27:45
      bu listeden araştırıp bakabilirsin

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm

|
      |

• Yüzbaşı
      723 LOL Mesajı 966 Mesaj
      08 Mayıs 2012 15:28:48
      Bende lol'den sıkılınca hon indirdim.Tamam hon güzel ama zor ve aynı zevki vermiyor ne yazık ki.Lol'den sıkıldıysan yapabileceğin 2 şey var.
      1)1 hafta kendini tut LOL oynama sonra oynamak istersin veya oyuna 1 ay gibi bir süre ara ver.(Bu sürede hiç bi oyun lol zevkini vermez)
      2)Ranked team kur skypetan arkadaşlarınla lol oynayın

Dota'ya bakmayıda deniyebilirsin ama o da hon gibi.Benim aklıma başka fikir gelmiyor.Ben sıkılınca bunları veya buna benzer şeyler yapıyorum :)

|
      |

• Yarbay
      4621 LOL Mesajı 4796 Mesaj
      08 Mayıs 2012 15:32:15
      Anladığım kadarıyla karışık oyunları sevmiyorsun lol tarzı olarak oyun değil de mmofpslere yönelebilirsin çok kafa yormadan vakit geçirebilirsin.

|
      |

• Binbaşı
      08 Mayıs 2012 15:35:08 Konu Sahibi
      Ya aslında korktuğum şey HoN'a başlarsam ilk 1 hafta hiçbir heroyu felan anlayamam skillerinin ne işe yaradığını felan,yanlış item alırsam küfür yemekten korkuyorum.Karthus'a Infinty Edge alan birisi gibi olabilirim HoN'da .Ama eğer zevkli başla derseniz 1-2 hafta içinde internetten felan baka baka oyunu öğrenmeye çalışırım.LoL sıktı çünkü habire aynı şeyleri yapıyormuş gibiyim.Bugünde 5 oyun arka arkaya leaverlar yüzünden kaybedince tak etti artık.Ya HoN, ya da başka bir oyun denemek istiyorum.

"Yönetimin bir suçlu veya hırsız tarafından garanti gltına Alındığı bir cumhuriyette onurlu insanların öldürülmesi veya hapsedilmesi olağandır.Beni lanetleyin. Bunun hiçbir önemi olmayacak, çünkü tarih benim yanımda yer alacak."
    • Binbaşı
      912 LOL Mesajı 1000 Mesaj
      08 Mayıs 2012 15:37:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Rockpierce

Ya aslında korktuğum şey HoN'a başlarsam ilk 1 hafta hiçbir heroyu felan anlayamam skillerinin ne işe yaradığını felan,yanlış item alırsam küfür yemekten korkuyorum.Karthus'a Infinty Edge alan birisi gibi olabilirim HoN'da .Ama eğer zevkli başla derseniz 1-2 hafta içinde internetten felan baka baka oyunu öğrenmeye çalışırım.LoL sıktı çünkü habire aynı şeyleri yapıyormuş gibiyim.Bugünde 5 oyun arka arkaya leaverlar yüzünden kaybedince tak etti artık.Ya HoN, ya da başka bir oyun denemek istiyorum.

HoN öneririm.Hatta beraber de oynayabiliriz istersen vaktim olduğunda.HoN çok kaliteli bir oyundur gerçekten öneririm mesela bir oyuncunun match historysinden herhangi bir maçı hemen indirip izleyebilirsin oynanan her maç kaydedilir replay olarak.Başlardan özel mesaj at LoL ile farklarını anlatırım

• Binbaşı
      08 Mayıs 2012 15:47:18 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: oktaymert

Alıntıları Göster

HoN öneririm.Hatta beraber de oynayabiliriz istersen vaktim olduğunda.HoN çok kaliteli bir oyundur gerçekten öneririm mesela bir oyuncunun match historysinden herhangi bir maçı hemen indirip izleyebilirsin oynanan her maç kaydedilir replay olarak.Başlardan özel mesaj at LoL ile farklarını anlatırım

HoN'da da önerilen itemler felan varmı ? İlk olarak önerilen itemleri felan alırım .Bide IP gibi para sistemi mi var Hon'da heroları ne ile alıyoruz ?

• Yarbay
      1941 LOL Mesajı 2172 Mesaj
      08 Mayıs 2012 15:57:36
      lol gibisini bulamazsın boşuna arama

THE FUTURE IN ORDER
    • Binbaşı
      1127 LOL Mesajı 1873 Mesaj
      08 Mayıs 2012 15:58:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineer

lol gibisini bulamazsın boşuna arama

DOTA 2

• Yarbay
      1941 LOL Mesajı 2172 Mesaj
      08 Mayıs 2012 16:00:03
      quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

Alıntıları Göster

DOTA 2

bi düşüneyim........ fikrim değişmedi

|
      |

THE FUTURE IN ORDER
    • Binbaşı
      165 LOL Mesajı 1194 Mesaj
      08 Mayıs 2012 16:18:53
      rise of immortal dene türkiyede pek bilinmiyo ama güzel oyun

|
      |
    • Yarbay
      3496 LOL Mesajı 5011 Mesaj
      08 Mayıs 2012 16:19:11
      quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

Alıntıları Göster

DOTA 2

F2P olacakmış galiba ama şimdilik kapalı betada beklemen gerek oynamak için

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Mayıs 2012 16:19:57
      smite diye bir oyun çıkıcak ona bak derim

|
      |

• Yarbay
      794 LOL Mesajı 2517 Mesaj
      08 Mayıs 2012 16:24:32
      Dota oyna çıkınca Dota2 ama lolun ayırıan yanı dha çizgifilimsidir lol diğerlerinegore onlar dahagerçeksıdır

|
      |

Our feelings grew faint / What caused our grief and fighting? / Can there be beauty in life? / If you seek it out.
      Can there be happiness in life?
      Let's seek it.
      İlgi duymuyordum. Hiçbir şeye ilgi duymuyordum. Nasıl kaçabileceğime dair hiç fikrim yoktu. Diğerleri yaşamdan tat alıyorlardı hiç olmazsa. Benim anlamadığım bir şeyi anlamışlardı sanki. Bende bir eksiklik vardı belki de. Mümkündü. Sık sık aşağılık duygusuna kapılırdım Onlardan uzak olmayı istiyordum. Gidecek yerim yoktu ama. İntihar? Tanrım, çaba gerektiriyordu. Beş yıl uyumak istiyordum ama izin vermezlerdi.
    • Yarbay
      1772 LOL Mesajı 3380 Mesaj
      08 Mayıs 2012 16:34:22
      Land of Chaos var, LOCO diye kısaltılmış bişeydi yanlış hatırlamıyorsam LOL, Dota tarzı MOBA oyunların TPS versiyonu.

|
      |

• Teğmen
      128 LOL Mesajı 167 Mesaj
      08 Mayıs 2012 16:42:27
      quote:

Lol'den biraz sıkıldım arkadaşlar.Başka zevk alarak oynadığınız Online oyun tavsiye edebilirmisiniz ? HoN indirmeyi düşünüyorum fakat item sistemi felan çok karışık.Bide şimdi alıştım Ability Power'a felan.Int,Agi,Str felan görürsem beceremem diye korkuyorum.Lol'den başka zevk alarak oynadığınız online oyun var mı ?

http://www.own3d.tv/game/League+of+Legends

Stream izle. Oynamak isteyip üşendiğim zamanlarda böyle yapıyorum ben.

|
      |

• Binbaşı
      1127 LOL Mesajı 1873 Mesaj
      08 Mayıs 2012 16:43:57
      quote:

Orijinalden alıntı: 24google

Alıntıları Göster

F2P olacakmış galiba ama şimdilik kapalı betada beklemen gerek oynamak için

Biliyorum sitesinde başvurusu var zatenhttp://blog.dota2.com/ invite için bi kaç sayfa dolduruyosun tabi dolduruken her şey eski DOTA ile alakalı bilgiler.Ben oynamadığım için anlamadım gerçi eski dotacılar daha iyi bilir.

|
      |

• Binbaşı
      08 Mayıs 2012 16:49:25 Konu Sahibi
      Ya arkadaşlar Lol'den şimdi çıktım.Veigar 0-11 oynadı.6 Defeat peşpeşe.Oyundan sıkıldım gerçekten.HoN'a baktım grafikleri felan çok hoşuma gitti ama korkuyorum işte.HoN oynayan arkadaşlar, oynaması nasıldır zormudur , çabuk öğrenebilirmiyiz oyunu ? Lütfen yardım edin sıkıntıdan patlıyorum.Sabahtan beri Lol oynadım sadece 1 Victory.4 oyunda leaver,2 oyunda feeder.

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Mayıs 2012 16:54:15
      quote:

Takip lol gibi basit olsun avalon heroes falan denedim hon denedim çok kötü geldiler int agi str çok saçma geliyor bana lol gibi kolay eğlenceli ve tanınan bir oyun arıyorum lütfen

• Yüzbaşı
      683 LOL Mesajı 682 Mesaj
      08 Mayıs 2012 17:16:00
      quote:

Orijinalden alıntı: RanqedKıll

Alıntıları Göster

Takip lol gibi basit olsun avalon heroes falan denedim hon denedim çok kötü geldiler int agi str çok saçma geliyor bana lol gibi kolay eğlenceli ve tanınan bir oyun arıyorum lütfen

inş bulursun aradığını.xD

-adımı unutma
      -Sadece bir daha duymamak için dua et
      -Grimmjow Jaggerjack
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.