Şimdi Ara

Eski Knight Online gibi oyun önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2005-2006 yılları gibi Knight Online oynuyordum. O zamanlar koxp, goldbar satışı, premium vs. gibi farklılıklar olmadığı için oyun çok zevkliydi. İşte Knight Online'ın bu eski hâli gibi, geceye kadar ve sabahın köründe oynamaktan sıkılmayacağım, parayı verenin düdüğü çalmadığı MMORPG önerilerinizi bekliyorum. Premium vs. gibi şeylerin ücretsiz oyuncularla olan dengesini bozmayan oyunlar.

• Knight gibi oyun dersin anlarımda f2p olupta dengeyi bozmayan şeylerin olmasını istemen ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Knight gibi oyun dersin anlarımda f2p olupta dengeyi bozmayan şeylerin olmasını istemen ilginç

Hani yine bazı avantajlar oluyor ama Knight Online oynadıysan bilirsin.Premiumlara eskiden %20-%30 exp bonus verirdi. Şimdi %200, %400 exp bonus veren premium paketleri var. Denge bozmasın derken bu tarz abartı şeylerden bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner_Gnc

quote:

Knight gibi oyun dersin anlarımda f2p olupta dengeyi bozmayan şeylerin olmasını istemen ilginç

Hani yine bazı avantajlar oluyor ama Knight Online oynadıysan bilirsin.Premiumlara eskiden %20-%30 exp bonus verirdi. Şimdi %200, %400 exp bonus veren premium paketleri var. Denge bozmasın derken bu tarz abartı şeylerden bahsediyorum.

Varsın premium dengeyi bozsun adamda +9 raptor var 900 tl ediyor :D
  • quote:

quote:

quote:

Heh bir de o var. Oyundaki eşyaların ve paraların gerçek hayatta piyasası olmayacak. Parayı oyunda kazanacaksın, eşyayı oyun parasıyla alacaksın. Nasıl bir oyun istediğim yavaş yavaş şekilleniyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Heh bir de o var. Oyundaki eşyaların ve paraların gerçek hayatta piyasası olmayacak. Parayı oyunda kazanacaksın, eşyayı oyun parasıyla alacaksın. Nasıl bir oyun istediğim yavaş yavaş şekilleniyor

Şöyle bir avantajıda var Knight'a 3000 TL yatırsan 3 ay oynayıp zevk alsan sonra itemleri satmaya kalktığında yine 3000 TL'ye en kötü 2500 TL'ye satarsın.Ama gidipte yeni nesil diye saçma sapan kitleme sistemi kullanan oyunlara para yatırırsan itemler üstünde giydiğin zaman kitlenir satamazsın anca charı satman gerekir. Knight çok fazla paraya dönmüş durumda Knight gibi olmasada en baba charın 1000 TL ettiği bir oyun olsa fena olmaz.

• Lol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatın 9 verdiği kankası

Lol

Lol derken?
  • quote:

quote:

Lol

Lol derken?

league of legends yada mu online
  • quote:

quote:

quote:

Lol

Lol derken?

Lol'le Knight'ın alakası ne?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Lol

Lol derken?

arkadaş knightın tıpatıp aynısını istiyosan git knight oyna şuanda lol en çok tercih edilen oyunlardan birisi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Lol

Lol derken?

arkadaş knightın tıpatıp aynısını istiyosan git knight oyna şuanda lol en çok tercih edilen oyunlardan birisi

Lol'ün Knight ile alakası ne diye sordum sen en çok tercih edilen oyun diyorsun.Knight ile Lol'ün en ufak benzerliği yok.

• 2004'ten beri knight online oynarım 2009 yılında kingofknight anasayfasında knighttan sıkıldınız mı buna başlayın tarzı bir reklam vardı kingofknight'ın sahipleri yayınlamıştı ozaman başlamıştım çok hoşuma gitti hala oynuyorum ama tek problem şu şuanki LoL'ün hali knight online'ın son hali gibi hile falan için demek istemedim küfür feeder vs vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cremiesto

2004'ten beri knight online oynarım 2009 yılında kingofknight anasayfasında knighttan sıkıldınız mı buna başlayın tarzı bir reklam vardı kingofknight'ın sahipleri yayınlamıştı ozaman başlamıştım çok hoşuma gitti hala oynuyorum ama tek problem şu şuanki LoL'ün hali knight online'ın son hali gibi hile falan için demek istemedim küfür feeder vs vs.

Lol'de çok çoluk çocuk var diyorlar.Oyunları karşılaştırırsak biri moba biri mmorpg arada çok fark var.
  • Şu an Runes of Magic iniyor. Bakalım aradığımı bulurum belki.
  • quote:

Şu an Runes of Magic iniyor. Bakalım aradığımı bulurum belki.

O eskide kaldı artık Türkçesi'de vardı kapandı gitti.
  • quote:

quote:

Zaten küçük kardeşlerimiz sağolsun, bir oyunun hem TR hem de yabancı serverı varsa yabancı serverını seçiyorum. "sa kanka olak mı?" görmek istemiyorum hiçbir yerde
  • quote:

quote:

quote:

Zaten küçük kardeşlerimiz sağolsun, bir oyunun hem TR hem de yabancı serverı varsa yabancı serverını seçiyorum. "sa kanka olak mı?" görmek istemiyorum hiçbir yerde

İngilizcem olsa bende aynısını yapardım. Küçük yaştakilerin çoğu oyunda başarılı olamıyor zaten o yüzden pek dert etmiyorum ama muhattap olmamaya özen göstermek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 16 Ağustos 2014; 23:37:01 >

• Aradığını bulduysan bana da haber verirsin ve birlikte başlarız, bende eskilerdenim.
    Ben çok aradım ancak eski knight gibisini bulamadım. Oynadıklarım ; Metin2, Silkroad, Juggernaut, DrakenSang, Wolftime, Travian, 4Story gibi oyunlardır.
    Bu oyunlar hakkında bilgi istersen verebilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VusSslaTT

Aradığını bulduysan bana da haber verirsin ve birlikte başlarız, bende eskilerdenim.
    Ben çok aradım ancak eski knight gibisini bulamadım. Oynadıklarım ; Metin2, Silkroad, Juggernaut, DrakenSang, Wolftime, Travian, 4Story gibi oyunlardır.
    Bu oyunlar hakkında bilgi istersen verebilirim :)

Hacı isim yapmış 10'a yakın ücretsiz MMORPG denedim bu konuyu açtıktan sonra, hatta belki eski zevki alırım diye Knight Online'ı da denedim ama hiçbirisi sarmadı. Şu an Star Wars The Old Republic deniyorum. Şimdiye kadar gayet kaliteliydi. Aynı keyfi vermeye devam ederse bu oyuna para vermeye hazırım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.