Şimdi Ara

Lol gibi başka bir oyun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
9.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UP.HoN nasıldır arkadaşlar öğrenmesi zaman alır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockpierce

quote:

Orijinalden alıntı: oktaymert

quote:

Ya aslında korktuğum şey HoN'a başlarsam ilk 1 hafta hiçbir heroyu felan anlayamam skillerinin ne işe yaradığını felan,yanlış item alırsam küfür yemekten korkuyorum.Karthus'a Infinty Edge alan birisi gibi olabilirim HoN'da .Ama eğer zevkli başla derseniz 1-2 hafta içinde internetten felan baka baka oyunu öğrenmeye çalışırım.LoL sıktı çünkü habire aynı şeyleri yapıyormuş gibiyim.Bugünde 5 oyun arka arkaya leaverlar yüzünden kaybedince tak etti artık.Ya HoN, ya da başka bir oyun denemek istiyorum.

HoN öneririm.Hatta beraber de oynayabiliriz istersen vaktim olduğunda.HoN çok kaliteli bir oyundur gerçekten öneririm mesela bir oyuncunun match historysinden herhangi bir maçı hemen indirip izleyebilirsin oynanan her maç kaydedilir replay olarak.Başlardan özel mesaj at LoL ile farklarını anlatırım

HoN'da da önerilen itemler felan varmı ? İlk olarak önerilen itemleri felan alırım .Bide IP gibi para sistemi mi var Hon'da heroları ne ile alıyoruz ?

HoN DA önerilen itemler var hemde bence LoL dekinden daha iyi.Shopa bastığında birçok kişinin yaptığı guideler çıkıyor bunların hepsi oyuncularınv erdiği oyla üste çıkıyor.Yani mobafire,solomid gibi site gibi birsürü guide önüne çıkıyor istediğini seçiyorsun.En başta spawnlandıgında aldığın itemler core itemler gibi ayrılıyor rehber baya ayrıntılı.LoL gibi IP sistemide var.

• quote:

UP.HoN nasıldır arkadaşlar öğrenmesi zaman alır mı ?

DOTA biliyorsan max 2 haftada öğrenirsin.
    DOTA bilmiyorsan en başta zor gelebilir HoN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan Piriz -- 8 Mayıs 2012; 17:22:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HypNoTizZe

quote:

Orijinalden alıntı: RanqedKıll

quote:

Lol'den biraz sıkıldım arkadaşlar.Başka zevk alarak oynadığınız Online oyun tavsiye edebilirmisiniz ? HoN indirmeyi düşünüyorum fakat item sistemi felan çok karışık.Bide şimdi alıştım Ability Power'a felan.Int,Agi,Str felan görürsem beceremem diye korkuyorum.Lol'den başka zevk alarak oynadığınız online oyun var mı ?

Takip lol gibi basit olsun avalon heroes falan denedim hon denedim çok kötü geldiler int agi str çok saçma geliyor bana lol gibi kolay eğlenceli ve tanınan bir oyun arıyorum lütfen

inş bulursun aradığını.xD

Çok şey istiyorum ama int str agi bana güzel gelmiyor attack damage life steal ability power daha iyi geliyor ve bide lolda itemler falan çok daha kolay bulunur aradığın item falan ama hon avalon böyle değil lol oyna ozaman diyeceksin ama oda sıktı aslında yeni herolar denesem hep rp çekip skın hero alsam sıkılmam ama yazın almayı düşünüyorum şimdilik oyalayacak değişik bir oyun iyi olurdu

• Dota ya da honu beğenmedim ya başka tarz neler var ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Lol'den biraz sıkıldım arkadaşlar.Başka zevk alarak oynadığınız Online oyun tavsiye edebilirmisiniz ? HoN indirmeyi düşünüyorum fakat item sistemi felan çok karışık.Bide şimdi alıştım Ability Power'a felan.Int,Agi,Str felan görürsem beceremem diye korkuyorum.Lol'den başka zevk alarak oynadığınız online oyun var mı ?

Takip lol gibi basit olsun avalon heroes falan denedim hon denedim çok kötü geldiler int agi str çok saçma geliyor bana lol gibi kolay eğlenceli ve tanınan bir oyun arıyorum lütfen

Çok şey istiyorum ama int str agi bana güzel gelmiyor attack damage life steal ability power daha iyi geliyor ve bide lolda itemler falan çok daha kolay bulunur aradığın item falan ama hon avalon böyle değil lol oyna ozaman diyeceksin ama oda sıktı aslında yeni herolar denesem hep rp çekip skın hero alsam sıkılmam ama yazın almayı düşünüyorum şimdilik oyalayacak değişik bir oyun iyi olurdu

HoN da aradığın itemi bulmada nasıl zorlandın çok merak ettim doğrusu
    Edit:Kolaylık konusunda haklısın bu arada HoN o kadar kolay değil ama cidden item arama konusunda hiçbir zorluk yok amacım burda HoN u savunmak değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan Piriz -- 8 Mayıs 2012; 17:24:35 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Edit:Kolaylık konusunda haklısın bu arada HoN o kadar kolay değil ama cidden item arama konusunda hiçbir zorluk yok amacım burda HoN u savunmak değil

Aradığım itemii bulmayı geçtim intelligence str agi falan hiç hoşuma gitmedi + heroların türlerini ( ad mi ap mi support mu falan ve hangi itemleri dizeceğimi bilemediğim için sevmedim)

• Daha once dota oynadıysan unut gitsin dota 2 yi baska oyunlara yonel bence. Belki oynanabilirligi filan iyidir bilemem ama o hero dizaynları...
    Es yumruk vurur mu arkads, tidehunter desen ilk gordugumde pudge sandm
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aradığım itemii bulmayı geçtim intelligence str agi falan hiç hoşuma gitmedi + heroların türlerini ( ad mi ap mi support mu falan ve hangi itemleri dizeceğimi bilemediğim için sevmedim)

Evet hon daha çok dota severler için yapılmış

• Leaver ve Feederlar yüzünden Lol'den sıkıldım.Hon'da bi de STR,AGI,INT kavramları var.Beceremem diye çok korkuyorum açıkcası.Dota oynamıştım eskiden.Orda önerilen itemler felan çıkmıyordu.Furion'a her oyun farklı item alıyordum .Kafamı karıştırıyor STR,AGI,INT kavramları. Neyse hafta sonu internet cafeye gidelim de deneyelim şu HoN'u.
  • HoN'u indirdim az feedledim pekte birşey anlamadım dedim lolden geliyom lolce anlatın bana ***git lolüne dediler :D:D:D:D:D
  • quote:

Leaver ve Feederlar yüzünden Lol'den sıkıldım.Hon'da bi de STR,AGI,INT kavramları var.Beceremem diye çok korkuyorum açıkcası.Dota oynamıştım eskiden.Orda önerilen itemler felan çıkmıyordu.Furion'a her oyun farklı item alıyordum .Kafamı karıştırıyor STR,AGI,INT kavramları. Neyse hafta sonu internet cafeye gidelim de deneyelim şu HoN'u.

str,int,agi kavramları biraz karmaşık.dota geçmişi olmayan için hon biraz karmaşık geliyor bu arada hon da leaver bulmanın olasılığı baya düşük çünkü ceza çok ağır.leave % mantığıyla yapılıyor %10 leavein üstüne çıkarsan onu yüzde 10un altına indirmen için daha fazla publicten maç atıp(burda para gelmiyor) % ni düşürmen gerekli.yüzde10 mu tam olarak emin değilim başka bir sayı da olabilir bu arada.mesla benim hesbaım var 50 maç var 6 leave matchmaking(bi nevi ranked)oynamam için 90 maç atmam gerekti

edit:bu arada korkmana gerek yok başlarda sürekli no stats(bu oyun bittiğinde hiçbir kaydı kalmaz hiçbir yere geçmez leave atsan falan leave sayılmaz)oyna.burda leaverlar fazla olabilir fakat en başta iyi bir seçenek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan Piriz -- 8 Mayıs 2012; 17:36:45 >

• HON
    DOTA2
    Bloodline Champions
    Rise of Immortals
    Super MNC
    Smashmuck Champions (beta)
    Smite (betası çıkacak) LOL ün büyük kitlesini çalabilir.
    PAX videolarina bakin realtime action rpg LOL gibi bişe smite
    PAX'ta coks es getirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atacani

HoN'u indirdim az feedledim pekte birşey anlamadım dedim lolden geliyom lolce anlatın bana ***git lolüne dediler :D:D:D:D:D

İşte bende bu cevaptan korkuyorum.Grafikleri felan lolden iyi mi hocam ?
  • 1 yıl dota oynamıştım,hon oynarken kusucaktım.Çok fazla çakma ve grafikleri bence berbat.Grafikleri bayık ve en başta bir şey anlamazsın,lol gibi sıkmayan grafikleri yok yani.Ayrıca oyun içinde de lolde olmayan bir ton şey var kolaylık açısından.Lol içeriği çok daha zengin.Git dota oyna hondan daha iyi bence.Bir de kimse söylememiş sanırım Bloodline Champions da çok zevkli oynadın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

1 yıl dota oynamıştım,hon oynarken kusucaktım.Çok fazla çakma ve grafikleri bence berbat.Grafikleri bayık ve en başta bir şey anlamazsın,lol gibi sıkmayan grafikleri yok yani.Ayrıca oyun içinde de lolde olmayan bir ton şey var kolaylık açısından.Lol içeriği çok daha zengin.Git dota oyna hondan daha iyi bence.Bir de kimse söylememiş sanırım Bloodline Champions da çok zevkli oynadın mı?

Şimdi YouTube'den 2-3 videosunu izledim de pek birşey anlamadım.Lol gibi değil sanırsam küçük bir alanda 3v3 yapılıyor.
  • Bloodline champions denilen bir oyun var aslında deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

Bloodline champions denilen bir oyun var aslında deneyebilirsin.

YouTubedan izledim fakat item felan alma yok anladığım kadarıyla . Amacın ne olduğunu çözemedim
  • PVP üzerine kurulu creep felan yoksa kapışıyorsun direk :P Roundlar kısa sürüyor zevkli oyun pvp severler için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

PVP üzerine kurulu creep felan yoksa kapışıyorsun direk :P Roundlar kısa sürüyor zevkli oyun pvp severler için :)

Gene Hero türleri var mı peki Carry,Support,Tank felan filan
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.