Şimdi Ara

Logitech Z906 5.1 hoparlör video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
35.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Logitech'in yıllardır gündemden düşmeyen 5.1 kanal ses sistemi Z5500'ün varisi Z906'yı inceliyoruz.

• Güzel sistem ama keşke fiyatı biraz daha düşük olsaydı.
  • Bence fiyatını haketmiyor,
    -Uydu hoparlörlörlerin tek sürücülü olması kötü olmuş,
    -Z5500'den fazlası sadece güncel ses formatlarını desteklemesi.
  • z5500 ile dinlediğim halde beğenmedim ...
  • 3 gündür z-5500 ile buun arasında gidip gelmiştim almak için.. Elektroworld de ikisinide dinleme imkanım olmuştu gecen hafta.. sonuc itibariyele kesinlikle z-5500 den kötü... bende z-5500 aldım iyiki almısım diyorum şekli bile yeter
  • bu sistemi bende alıcam sonuçta z5500 daha bulunmuyor vatan bilgisayara gittim bugün ürün2+1 yanında duruyodu yanından geçip gitmişim 2+1 lerle aynı boyda bişey ben z5500 gibi dev bişey bekliyodum görünce şaşırdım unboxing videoları izledim büyük gözüküyodu :D ama önemli olan boyutu deil işlevi dts dolby digital sesi en güzel şekilde versin bana yeter ztn ürün test etme imkanım olmadı çok kalabalıktı ilgilenemediler bende bidaki sefere dedim ürünü iyice inceleyenler varsa yorum yaparlarsa sevinirim...
  • Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık fakat hala z-5500 favorimdir.
  • Media markt ta bu ürünü dinledim ve beni tatmin etmedi Z-5500 daha iyi
  • Tasarım olarak vasat.
    Seskalitesini bilemem ama çoğu kullanıcıyıı tatmin edicektir zaten bu tarz bir sistemden güzel müzik keyfi vermesini beklemek yanlış olur oyunlarda ve filmlerde hissettirdikleri önemli.
    Fiyatına gelince bence çok fazla o paraya 5.1 reciver alınır sonra 600tl biriktirlir JBL SCS 200.5 5+1 alınır tadından da yenmez
  • Güzel bir inceleme olmuş
  • TheExtasyOfCold arkadasım z-5500 desteklemedıgı hangı formatları desteklıyor acıklar mısın ...=? ya da bıraz daha arastırmanı tavsıyede ederım ...logıtechden beklenen guncel ses formatlarını desteklemesıydı ztn ama cıkarmadılar...tabıı bnım guncelden kastım dts hd .true hd formatları .
  • @Dh Misafiri; DTS destekleniyor.

http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/22927/kw//session/L3NpZC8xRG5Qck9Iaw%3D%3D

Master Audio ve TruHD'nin desteklendiğini de okumuştum ama sitede yazmıyor, emin değilim.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheExtasyOfCold -- 29 Ekim 2011; 23:12:51 >
  • logitech'ten hiç beklemeyeceğim bir hamle.. yeni çıkardığın bir ürün yerini alacağı varisinden daha iyi olması gerekirken z5500den daha vasat bir izlenim sergiliyor. z5500'e tercih edilebilir bir ürün olmadığı ortada..

incelemeyi oldukça faydalı bulduğumuda belirtmek istiyorum. daha çok reklam havası içersede objektif olarak diğer editörlerin değerlendirmelerini sunmanız kişisel deneyimlerin daha fazla önem taşıdığı bir forumda bence videodaki en can alıcı kısmı oluşturmuş durumda. yalnız arkadaş sunumu yaparken ilaç almış izlenimi veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuist -- 30 Ekim 2011; 1:01:32 >
  • yahu Z5500 deki kontrol panelindeki LCD ekran bu sisteme niye konmamış akıl almaz birşey ya Logitech çok büyük hata yapmış insanın gözü her daim bir bilgilendirme ekranı arıyor bu tarz bir ses sistemi alacak arkadaşlar bence Z5500 den şaşmayın ikisinide son ses dinlemiş biri olarak Z5500 ün birazdaha kaliteli olduğu konusunda kararlıyım.
    Z5500 ün desteklediği ses formatlarından fazlasınıda desteklemiyor ayrıca şeklen bir z5500 e yaklaşamıyor bile
  • Z5500 de fazla bi farkı yok bence hatta ses formatları dışında eksikleri bile var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheExtasyOfCold

Bence fiyatını haketmiyor,
    -Uydu hoparlörlörlerin tek sürücülü olması kötü olmuş,
    -Z5500'den fazlası sadece güncel ses formatlarını desteklemesi.

ses formatı değişikligi filan yok,ikiside aynı,dolby stereo,dolby digital ve dts digital destekliyorlar.5500 ün ardından tam bi hayal kırıklıgı,kontrol paneli 5500 e göre çok vasat.bide o kadr fiyat çekiyorlar.yazık ki ne yazık.o aletin ederi 500.1 lira üstüne verilmez.
  • alın bi ev sinema sistemi buna verene kadar o kadar
  • z5500 tek geçerim
  • z-5500 woofer'ı yeter de artar.
    8 inç nedir yaw?
    şaka gibi.
  • Simdi olay su: z5500 satiliyorsa tek bir ozelliginden dolayi satiliyor oda subwooferinin boyutu. Baska hicbir avantaji ve ozelligi yok.

Logitech bu ufak subwooferi yaparak rakibi olan ev sinema sistemlerine karsi olan tek bir avantajini yoketmis oluyor.. Adam gider hem daha ucuza hemde cok daha sik ve saglam iyi markalardan ev sinema sistemlerinden birini alir..

Aferin devam etsinler boyle nasil bir strateji varsa bu adamlarda artik cozemedim Ayrica tasarim olarakda z5500 un cok daha gerisinde oldugunu gormek zor degil.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.