Şimdi Ara

Logitech Z906 5.1 hoparlör video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
35.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • necoti kardesim burda kimse bana yardım etmedi ama ben sana yardim edicem bak şimdi zaten ürünün yaninda verilen kitapçiktada herşey yazıyor ama ben anlatayım bak input kısmındaki decoderin 1 cisi analog girişler yani bilgisayarinin arkasındaki yeşil turuncu ve siyah girişler aynı renklerde basin arkasındada var onun kablosu veriliyor bagla kabine bagla inputtan 1 e al dinle effect ayarlarındanda istedigini aç ister 4.1 isder 5.1 yani 3d ister 2.1 (3 ve 4) girişleri yine kabinin arkasında bunlar dijital girişler optik girişler yani ona sistemin yaninda kablo vermiyolar sen alıcaksın birde koaksiyel giriş var oda 5 inci inputtan aux girişi ise ipotunu baglaya bilecegin consolun yaninda olan 2 jak girişi var orda alt kısımda olanı üstüde kulaklık girişi mp3 çalarını baglarsın jak ile herşeyi ordan bağlarsın yanlız bunlar işine yaradiktan sonra birde bakarmısın koaksiyel girişinden taktıgında son sese getirince basın ne olacak bozuk bir şekilde ileri geri mi yapıcak yoksa temiz bir bas mi vericek burada paylaşırsan sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

necoti kardesim burda kimse bana yardım etmedi ama ben sana yardim edicem bak şimdi zaten ürünün yaninda verilen kitapçiktada herşey yazıyor ama ben anlatayım bak input kısmındaki decoderin 1 cisi analog girişler yani bilgisayarinin arkasındaki yeşil turuncu ve siyah girişler aynı renklerde basin arkasındada var onun kablosu veriliyor bagla kabine bagla inputtan 1 e al dinle effect ayarlarındanda istedigini aç ister 4.1 isder 5.1 yani 3d ister 2.1 (3 ve 4) girişleri yine kabinin arkasında bunlar dijital girişler optik girişler yani ona sistemin yaninda kablo vermiyolar sen alıcaksın birde koaksiyel giriş var oda 5 inci inputtan aux girişi ise ipotunu baglaya bilecegin consolun yaninda olan 2 jak girişi var orda alt kısımda olanı üstüde kulaklık girişi mp3 çalarını baglarsın jak ile herşeyi ordan bağlarsın yanlız bunlar işine yaradiktan sonra birde bakarmısın koaksiyel girişinden taktıgında son sese getirince basın ne olacak bozuk bir şekilde ileri geri mi yapıcak yoksa temiz bir bas mi vericek burada paylaşırsan sevinirim

çok saol yardımın için. denediğim zaman paylaşcam senle merak etme

• DH misafirinin yazdıklarını ben çok karmaşık buldum ve begendıgım bu modelı almakla ılgılı korkularım olustu, 2.1 de bas gelmıomuş, ana uydudan ses gelmıomuş, bas kesılıyormus son seste, son sese alınan bır ses sıstemınde bas kesılmesı dıye bır olaymı var, logıtech gıbı bır marka bole bı teknık hatamı yapar, son ses alınca basmı kesılecek, açıkcası sogumak uzereyım modelde, profesyonel bılgı rıca edıyorum..objektıf bırı lutfen, LG ya da SONY kullanan bırınden ; bunu al o bı ıse yaramaz gıbı sacma bır yorum degıl kullanmıs yukarda behsedılen sorunu bılen ve anlayan bırılerı yazsın lutfen. saygılar.

• Selam,
    Ben bu işleri çok bilmem bağışlayın bende pioneer vsx-d712 receiver var ayrıyetden de z906 spariş verdim. Sorum şu blueray deki sesi optik olarak rekeiver a girsem ordanda z906 ya girsem sizce herhangibir artı faydası olurmu lutfen yorumlarınızı bekliyorum. Belki sacma soruyor olabılrım bılmedıgımden soruyorum.
  • rize53 R kullanıcısına yanıt
    pioneer pull through özelliği varsa sorun yaşamazsın. Yoksa sadece stereo dinlersin.
  • Benim sorunum logitech z906 ev ses sistemi input 4,5,aux ışıgi yanıyor lakin input 1 in ışıgi yaniyor ne yapmaliyim daha onceden boyle bir sorunu olan yada sorunu tam bilen varmi yardim edinnn

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.