Şimdi Ara

Logitech Vx Nano Laser Oem Mouse 50.13 lira (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
0
Favori
20.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde cep telefonuna msj geldi ama bu seferde aras kargo denilen belaya takıldı yanlıs subeye gitmiş kendim alıcaktım ama onuda yapamadık hayırlısıyla bi kavuşsak kuyruksuz faremize
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD
    katıldığın nokta v550 olayı sanırım :) m705 kullanmadan vx nanodan daha iyi olduğunu ve tercih edilmesi gerektiğine katılmıyosundur :)

Bu alengirli cümleden sonra şunu diyeyim

VX nanodan daha iyi bir fare yok
    Ayarlardan hızını VX nano ile aynı arttırdığım halde
    Bugun işyeri için M705 aldım yavaş gördüm

2 gunluk VX nanosu olan varsa hemen takas edebilirim
    o kadar diyorum yanii.
  • Hocam bir arkadaşta sıfır kullanılmamış var. Kafa kafaya takaslayacağını sanmıyorum fakat üstüne para vererek takaslayabilirsin belki.

Bendekini takaslamak isterdim fakat çok istediğim bir fare ve üç haftalık V550'yi sattım bunu almak için :) Dün kullanmaya başladım. Eski bir ürün olmasına rağmen çok şık ve kullanışlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Hocam bir arkadaşta sıfır kullanılmamış var. Kafa kafaya takaslayacağını sanmıyorum fakat üstüne para vererek takaslayabilirsin belki.

Şu anda VX nano 52 TL
    M705 . 56 TL alınabilir durumda yani arada fark yok gibi
    Bana kılıf ve uzatma kablosuna da gerek yok
    Sadece fare ve alıcısı olsun yeter

İşyerine aldığım için hariçten Fark veremem zaten verilcek durum da yok

Neyse aynı düşünce de olan birisi varsa çıkarsa değiştiririz çok önemli değil

İşyerindeki Fare bozulunca Normalde VX nano alacaktım
    Forumda çok övüldüğü için merakımdan aldım
    Bana göre olmadığını gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 23 Eylül 2010; 9:55:03 >
  • An itibari ile mouse elime ulaştı ve ilk izlenim şu an çekmecem de 1 tane de bluetooth microsoft mouse var arada fark olduğunu ilk kullanımda hissettirdi.

Çok şık bir mouse darısı kullanamayanların başına
  • bende vatandan alıcam sanırım vx nano, daha önce mouse ped ile seçildiğinde 55 liraya geliyordu ben o şekilde sepete atmıştım, kampanya sonlanmış gibi gözüksede sepet te halen ikisi birlikte 58 tl olarak gözüküyor.

electroworld de aynı şekilde oem olarka 59 tl ye bir tane var
  • ürün bugun elime geçtiii MÜKEMMEL bi aletr yaaaa çok beğendim gerçekten tavsiye ederim çok çok kaliteymiş.. pillerin ağırlıgı cuk die oturmuss fareyi elineize alıp oynattıgınızda çok güzel bi his veriyoo Logitech baştan aşşa kalite yaa
  • 10 dakika dır bende kullanıyorum ve gercektende kalitesini hissttiriyor bence süper bi mause parasını sonuna kadar hak ediyor
    buna driver yuklemeye falan gerek varmı ya alıcısını taktıgımda sürücüyü yukledi ek bişeyler yuklemek gerekirmi acaba ilk defa kablosuz ve bu kadar alengirli bir mause kullanıyorum
  • Logitech Set Point yazılımını kurabilirsin. Başka bir şey yüklemene gerek yok. Kalan pil ömrünü görebilir ve tuşları atama işlemlerini buradan yapabilirsin. Farklı özellikleri de var sanırım, kurcalamak lazım programı.
  • ya ben şeyi merak ediyorum, topun dönüşünü değiştiren özelliğe orta buton özelliği ekleyemiyoruz dimi ?
  • quote:

ya ben şeyi merak ediyorum, topun dönüşünü değiştiren özelliğe orta buton özelliği ekleyemiyoruz dimi ?

eklenmiyor sanırım ben bulamadım Logitech Set Point içinde
  • 2 mouse siparişi, 2 adet ürünün fatura ve fiyatı, kargo da ise tek ürün!! HepsiFiyasko

Umarım mağduriyeti düzeltirler
  • Vah kardeşim, ne hale getirdi bu düzen seni (: Kendine mukayyet ol.
  • Bugün gold bilgisayara gittim ürünü gözle göreyim diye. Ordaki fiyat 149 lira idi. Bilgidayarla alırsanız 50 liraya veriyorlarmış ama yeni bilgisayar alamayacağım için hburadan almak mantıklı. m705 modelinede baktım ama biraz iri geldi bana. Bu ürün ebat olarakta bana uygun gidb. Hem işyerime hemde eve laptopa alıcam.
  • ben perşembe günü hepsiburada'dan aldım, cuma öğlen kapıma geldi.
    alet gerçekten oldukça iyi. bundan önce hep kalıplı mouse lar kullanıyordum, elime oturmaz diye düşünüyordum ama ergonomi konusunda hiç sıkıntı çekmedim. almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim
  • ben de vx nano kervanına katıldım. gerçekten notebook ile kullanmak için ideal. m705 büyük geldi gözüme.
  • BU Logitech Set Point yazılımı İÇİN Bİ LİNK VEREBİLİR MİSİNİZ ACABA ???

TEŞEKKURLER..
  • zamanında bu mouse'un hakkını yemişim.

2-3 saat kullandım ve sonrasında masaüstündeki microsoft mouse'a dokunur dokunmaz bu ne lan dedim :D gerçi MS'in çok kaliteli bi mouse'u değil ama uzun süredir (yaklalaşık 5 sene) takılmadan kullanıyorum, çok sevdiğim bi mouse'dur ama nano 2 saat içinde gözümden düşürdü MS'in masaüstü setler için olan mouse'unu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

quote:

katıldığın nokta v550 olayı sanırım :) m705 kullanmadan vx nanodan daha iyi olduğunu ve tercih edilmesi gerektiğine katılmıyosundur :)

Bu alengirli cümleden sonra şunu diyeyim

VX nanodan daha iyi bir fare yok
    Ayarlardan hızını VX nano ile aynı arttırdığım halde
    Bugun işyeri için M705 aldım yavaş gördüm

2 gunluk VX nanosu olan varsa hemen takas edebilirim
    o kadar diyorum yanii.

Microsoftun notebook için 39 tl lik optik wireless mouse u bile daha iyi bu vx nano'dan. Çünkü mouse ta en önemli şey hassasiyet tir ama logitech bunu microsoft kadar iyi başaramamış. Tamam yapmış bir çok fonksiyon tuşu vb iyi güzel ama microsoft kadar hassas değil kesinlikle.. Microsoft mouse kullanıp logitech e geçmeyi düşünen varsa şimdiden uyarayım.. Aldım artık mecburen alışmaya çalışıyorum ama bilsem almazdım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 30 Eylül 2010; 13:31:57 >

• alanlara hayırlı olsn :) 130 küsür olmuş fiyat :)

ama neyse üzülmeye gerek yok, ne de olsa microsoftun mouse'u daha hassasmış :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.