Şimdi Ara

Logitech Rumble Gamepad F510 Kullananlar Klubü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
5
Favori
15.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu hayirli olsun.forumda cok kullanan var.f710 konusunda da f510 lafi cok gecti :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her açıdan mükemmel bir joystick... Yemin ediyorum oynadığım oyundan zevk alıyorum ya...

Benide ekle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnf.trb

konu hayirli olsun.forumda cok kullanan var.f710 konusunda da f510 lafi cok gecti :)

kullanan varda konu pek rağbet görmedi :)

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Her açıdan mükemmel bir joystick... Yemin ediyorum oynadığım oyundan zevk alıyorum ya...

Benide ekle...

pek rağbet görmeyince liste yapmadım en sorunsuz gamepad ama yinede sorun yaşayanlar olursa yada soru sormak isteyen olursa bu konuyu kullanır diye düşünüyorum yinede isterseniz kullananları listeyebiliriz.

• Valla ben çok memnunum... Tek garipsedigim nokta ilk kutusundan cikardigimda RB LB tuslarinin diğer joystickler gibi içeri basmali değilde nokta basmali olmasıydi.. Kullandıkça alıştım diyebilirim... Ama söylemeden edemem eğer bu joysticki bozarsam ilk bozulan yeri muhtemelen RB tuşu olacak.. Alıştık fifada koşarken O tuşa hayvanlar gibi basmaya şimdi garipsiyorum biraz...
  • bende bu gün büyük umutlarla f510 gamepad aldım. fakat resident evil raccon city operasyon u x modunda tanımadı aldım d moduna bayya bi uraştım ama tuşlar yetmedi sağa sola bakılmıyo,nişan alınmıyo falan bi sürü sorunla karşılaştım. bu oyun sonuçta xbox tada oynana bi oyun ben de bu oyunu x modunda çalştırabilecek bi yama bi program varmı veya şu d modunda tuş atamalaları hakkında beni biraz bilgilendirimisiniz.
  • bu konuda yardım edebilecek kimse yokmu :(
  • Ben yaklaşık 10 aydır f310 ve f510 kullanıyorum ,multiplayer pes oynamak için almıştım
    f510 kullanışlılık olarak çok iyi özelliklede kauçuk kaplama olduğu için rahatlığı ve ele oturması 10 numara
    yalnız bi sorunum var rb tusu(hızlı koşma tuşu) basılı kaldı konsolu söktüm tuşun arkasında bi plastik kırılmış onu sıkıstırdım uzun bi uğras sonucu konsolu gerı topladım

suanda tus çalısıyor ama hem f310 hemde f510umda oyun oynarken sık sık mode ışığı sönüyor ve pc konsolu 1-2 dkka görmüyor sonra geri eski haline dönüyor

bu sorunlar dısında konsollar çok güzel yakın zamanda f710 almayı düşünüyorum

• peki yakup kardeş bana yukarı da yazdığım sorunlarla ilgili bi çözüm önerin varmı?
  • logitech her türdeki cihazları süper ya
  • Xpadder gibi tuş atama programları var bu programların birde oyun databaseleri oluyor yani dah önceden tuşları ayarlanmış data dosyaları oluyor. ek program kullanabilirsiniz yada o programlardan veya internetten tuş dağılımına bakıp aynısını kendi programıylada ayarlayabilirsiniz. ben şuana kadar yeni oyunlarda hiç sorun yaşamadım x modu hep otomatik algıladı.
  • Diğer konuya da yazdım sallayan olmadı. Bir de şansımı burada deniyeyim

3 ay önce f510 aldım. Gayet mutlu mesut giderken 1-2 gündür ufaktan arıza yaşıyorum. LT-RT tuşlarında bi gariplik var. Birine basıyorum, oyun diğerine basmışım gibi hareket ediyor, bazen geç algıyor, bazen hiç algılamıyor, bazen basmasam bile oyunlar tepki veriyor. Aklınıza gelen bir çözüm önerisi var mıdır yoksa direk garantiye mi götüreyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dissek

peki yakup kardeş bana yukarı da yazdığım sorunlarla ilgili bi çözüm önerin varmı?

dediğin oyunu bilmediğim için yorum yapamıycam,çoğu oyunun tuş ayarları zor oluyor zaten, elimde bilgisayar olsa ugraşırdım ama bilgisayarda yok hem mobilden giriyorum donnmhber e

• quote:

Orijinalden alıntı: tembelist

Diğer konuya da yazdım sallayan olmadı. Bir de şansımı burada deniyeyim

3 ay önce f510 aldım. Gayet mutlu mesut giderken 1-2 gündür ufaktan arıza yaşıyorum. LT-RT tuşlarında bi gariplik var. Birine basıyorum, oyun diğerine basmışım gibi hareket ediyor, bazen geç algıyor, bazen hiç algılamıyor, bazen basmasam bile oyunlar tepki veriyor. Aklınıza gelen bir çözüm önerisi var mıdır yoksa direk garantiye mi götüreyim?

tuşların altındaki düğmeler basılı kalmış olabilir hiç uğraşma direk garantiye yolla
    ben kendi f510 umu söktüğümde toplayana kadar canım çıktı

• operasyon ctiyden sonra resident evil 5 ,need for speed run, lort of the rings war in the nort oyunlarındada denedim her hangi bi sıkıntı olmadı x modunda çalıştı.
  • uzun süre sonra ilk kez yeni bir oyunda sorun çıkardı Darksiders II yükledim görüyor ama tuşlar basmıyor

edit: 2. açışımda çalıştı bu arada çok iyi oyun yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juba09 -- 26 Ağustos 2012; 15:08:34 >
  • Hem F510 hem de F710 gamepadlerini aldım. F710'nu aldığıma pişman oldum. F510 hem hafif hem de kablolu oluşu nedeniyle bağlantı kopması sorunu olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan9593

Hem F510 hem de F710 gamepadlerini aldım. F710'nu aldığıma pişman oldum. F510 hem hafif hem de kablolu oluşu nedeniyle bağlantı kopması sorunu olmuyor.

f510 un kablo uzunluğu ne kadar, birde f710 da nasıl bir sorun yaşadınız?
  • kablosu 2mt civarında birde bu gamepad ile hiç nfs world oynayan oldu mu? benim gamepadi bir türlü tanımadı da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juba09

kablosu 2mt civarında birde bu gamepad ile hiç nfs world oynayan oldu mu? benim gamepadi bir türlü tanımadı da.

world un gamepad desteği yok. program aracılığıyla kullanabilirsiniz anca. oda triggerlarda gaz ayarı olmaz belli bir hızda gider araç :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnf.trb

quote:

Orijinalden alıntı: juba09

kablosu 2mt civarında birde bu gamepad ile hiç nfs world oynayan oldu mu? benim gamepadi bir türlü tanımadı da.

world un gamepad desteği yok. program aracılığıyla kullanabilirsiniz anca. oda triggerlarda gaz ayarı olmaz belli bir hızda gider araç :)

şuan programla oynuyorum fakat sitesinde desteklenen gamepadlar arasında f510da var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.