Şimdi Ara

Logitech Rumble Gamepad F510 Kullananlar Klubü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
5
Favori
15.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: juba09

quote:

Orijinalden alıntı: mnf.trb

quote:

kablosu 2mt civarında birde bu gamepad ile hiç nfs world oynayan oldu mu? benim gamepadi bir türlü tanımadı da.

world un gamepad desteği yok. program aracılığıyla kullanabilirsiniz anca. oda triggerlarda gaz ayarı olmaz belli bir hızda gider araç :)

şuan programla oynuyorum fakat sitesinde desteklenen gamepadlar arasında f510da var

bir aralar oynuyordum ve hiçbir gamepad desteği yoktu. f710 kullanıyordum ve ayrıntılı incelemiştim bu konuyu. hatta en büyük eksiği buydu oyunun. eğer patch ile geldiyse bilemem
  • 2010da eklenmiş yazıyor sitesinde bir yerde f710 yok sanırsam ama f510 var listede twitterdan sordum resmi olarak desteklemiyoruz dediler
  • quote:

2010da eklenmiş yazıyor sitesinde bir yerde f710 yok sanırsam ama f510 var listede twitterdan sordum resmi olarak desteklemiyoruz dediler

f710 ile f510 arasında yazılımsal bir fark yokki. ikiside zaten xbox destekli ve xinput ile çalışması gerekir. ben 2010dan sonra oynamışımdır ve gamepad desteği yoktu malesef. en azından ayarlarda görürsünüz var mı yok mu.
  • o kadar oyun oynadım bir oyunda sorun çıkmadı bu oyun benı resmen dile edecek sonunda otomatik algılama çalıştı ama bu seferde ben kendi ayarlarıma alıştığım için dinputla giriyorum altındaki düğmeye sokunmama rağmen yarış ortasında bazı tuşları xinputmuş gibi algılıyor.
  • Memnun değlim.
    Denediğm işletim sistemleri Win7 64bit ve Win8 64bit.
    Listesinde yazan oyunla dışında hiç bir oyunu açamadım,ayarı falan nasıldır hiç bilmiyorum,birisi yardımcı olabilirse Fifa13 oynayabilmem için çok iyi olur.
    İşletim sistemleri ve oyun orjinaldir.
  • arkasında ortada ufak bi tuş var yenioyunları x moduna getirerek açarsan hiç ayar yapmana bile gerek yok otomatik tanıyor. eski oyunları ise d ile oynayabilirsin. ilk taktığında otomatik gerkli sürücüler yükleniyor. fifa13 ile uyumsuz olma gibi bir ihtimali yok x moduna getir oyna ben pes oynuyorum 2 moddada oynayabiliyorum.
  • Bu gamepadi bende aldım ama sağ analog bana biraz farklı geldi. özellikle sağ tarafa doğru çektiğimde diğerine göre farklı bir his veriyor altında bir şey varmış veya bir yere takılıyormuş gibi. Defolu bir ürün mü aldım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

Bu gamepadi bende aldım ama sağ analog bana biraz farklı geldi. özellikle sağ tarafa doğru çektiğimde diğerine göre farklı bir his veriyor altında bir şey varmış veya bir yere takılıyormuş gibi. Defolu bir ürün mü aldım acaba?

Hiç bir fikrim yok ama size fikir vermesi açısından şunu söyleyebilirim benim konsollarımda böyle bir durum yok.F310-F510-F710
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ectilase

Memnun değlim.
    Denediğm işletim sistemleri Win7 64bit ve Win8 64bit.
    Listesinde yazan oyunla dışında hiç bir oyunu açamadım,ayarı falan nasıldır hiç bilmiyorum,birisi yardımcı olabilirse Fifa13 oynayabilmem için çok iyi olur.
    İşletim sistemleri ve oyun orjinaldir.

Konsolun driverinin yükledikten sonra oyun içindende ayar yapman gerekiyor.Benim şu ana kadar bu konsolla oynayamadığım oyun sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
    Google'ya Fifa 13 konsol ayarları yaz bulursun.İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup548 -- 5 Mart 2013; 12:36:11 >
  • Arkadaşlar joystiği daha yeni aldım yanlız nedense arkadan mandalı x inputa getirdiğimde kabul etmiyor bir uyarı veriyor masaüstünde.Fifa 2013 te oyun içinde yaptığımda x y de neyse aynısı oluyor.Mode tuşu analogları açmak için değilmi?Mode a bastığım zaman sadece digital çalışıyor analog iptal oluyor.Tam tersş olması gerekmezmi.Birde direkten dönerken felanda titreşim yok.Birisi bana neler yapmam gerektiğini anlatırsa çok sevinirim
  • Gamepad ile oynayan almasın 4 aya gamepad bozuldu sol analog önermem ve okadarda sert kulalnmadım inanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z3A

Gamepad ile oynayan almasın 4 aya gamepad bozuldu sol analog önermem ve okadarda sert kulalnmadım inanın

Garantiye göndermeyi deneyin isterseniz. Belki yardımcı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silence34

quote:

Orijinalden alıntı: Z3A

Gamepad ile oynayan almasın 4 aya gamepad bozuldu sol analog önermem ve okadarda sert kulalnmadım inanın

Garantiye göndermeyi deneyin isterseniz. Belki yardımcı olurlar.

öyle yapaıcam yarın.Yanlzı kabul felan etmezlerse gerçekten delirirm.Yenisinim veriyorlar böyle durumda yoksa tamiremi gidiyor ve kaç gün beklerim tahminen
  • ben bir seneden fazladır düzenli pes ve need for speed world oynuyorum analogda herhangi bir sorun yok sadece rb tuşu eskisi kadar iyi algılamıyor gibime geldi peste sürekli koşmaya alıştığım için baya orantısız çöküyorum o tuşa :)
  • Logitech olması yeterli..
  • süper street figter 4'te macro yapılabiliyor mu bununla? ayrıca tuşları rahat mı sert mi nasıl?
  • arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var. pes 2013 oynamak için bilgisayarımı oturma odasındaki lcd tv ye bağladım. haliyle kablo yetişmediği için usb uzatma kablosu kullanarak F510'u çalıştırmak zorunda kaldım. Fakat ilginç bir şekilde pes2013 oynarken F510 çalışmamaya başladı. daha doğrusu çalışıyor ama tuşlar geç tepki veriyor. 5-10 sn kadar bekliyor. farklı bir gamepad denedim. snoopy gamepad çalıştı mesela ama F510 çalışmıyor. sorun ne olabilir sizce?
  • bende aldım kolu ama normalde üst tuşlar nişan alma ve ateştir yanı lb rb .ama bu serilerde nisan alma en aşağıdakı tuşlar yani lt rt böle zor nişan aliyorum bunun bir caresi

yokmudur 5 saattir uğraşiyorum başım ağridi artik
  • En az 3 yıldır kullanıyorum Allaha şükür tek sıkıntısı çıkmadı.
    Sorun yaşayan arkadaşlar biraz şanssızlar mı acaba?
    2 kişilik pes2013 oynamak için 1 adet daha aynısından alacağım en kısa zamanda.
    İndirime girmesini bekliyorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: achellias

En az 3 yıldır kullanıyorum Allaha şükür tek sıkıntısı çıkmadı.
    Sorun yaşayan arkadaşlar biraz şanssızlar mı acaba?
    2 kişilik pes2013 oynamak için 1 adet daha aynısından alacağım en kısa zamanda.
    İndirime girmesini bekliyorun.

hocam biliyorum burası 510 konusu ama ben 710u almak istiyorum malum kablolarla uğraşmamak için çünki çok çabuk sıyrıklar yapıyorm kablolu dayanmıyor bana.. 710 kullandınmı hangisini daha cok tavsiye edersin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.