Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
28
Favori
44.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ürünü neredeyse hiç kullanamadığımdan satıyorum, ilgilenenlere duyurulur.

http://forum.donanimhaber.com/m_104191874/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

İşbankası kartı ile, amazon rehberi konum imzamda geçerli kartlar yazıyor.

Hocam merhaba ebayden manufacturer reburfished almayı düşünüyorum öneriyor musunuz ya da başka bir tavsiyeniz var mı 80dolar bütçem var. Manufacturer reburfished tam olarak ne oluyor?

Ya da acaba bi normal kulaklık alıp bi de condenser mikrofon mu alsam acaba?Dışarıda da kullanmış olurum. Corsair h2100 7.1 hakkında ne düşünüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meriç. -- 27 Mart 2015; 18:45:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen arkadaşlar bu bağlantı kopmaları benide deli ediyor bazen filme odaklanıyorsun tak diye ses gidip geliyor bu sorun bendede bi aralar cok sık vardı süreki ses gidip geliyordu hatta konuyada yazdım kulaklıgı duvara fırlatma derecesine gelmiştim ben bu sorunu modemin arayüzüne girip önceki kullandığım kanal 8 di kanal 3 ü seçerek azalttım tamamen ortadan kalktımı diye soracak olursanız hayır kalkmadı ama baya azaldı
  • Arkadaşlar windows XP de çalışmıyor mu ??
  • Mikrofunu en arkaya alınca otomatik olarak mic kapanıyor bunu engellemenin durumu yok mu ? Gözümün önünde mik durunca tuhaf oluyorum en arkaya alıp , pcdeki mikrofondüzeyini artıracaktım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkovic

Mikrofunu en arkaya alınca otomatik olarak mic kapanıyor bunu engellemenin durumu yok mu ? Gözümün önünde mik durunca tuhaf oluyorum en arkaya alıp , pcdeki mikrofondüzeyini artıracaktım .

Gaming Software ' deki seçenekleri inceleyiniz eğer yok ise yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meriç.

quote:

İşbankası kartı ile, amazon rehberi konum imzamda geçerli kartlar yazıyor.

Hocam merhaba ebayden manufacturer reburfished almayı düşünüyorum öneriyor musunuz ya da başka bir tavsiyeniz var mı 80dolar bütçem var. Manufacturer reburfished tam olarak ne oluyor?

Ya da acaba bi normal kulaklık alıp bi de condenser mikrofon mu alsam acaba?Dışarıda da kullanmış olurum. Corsair h2100 7.1 hakkında ne düşünüyorsunuz

Outlet urun oluyor sanirsam. Daha once tamir gormus ya da alinip iade edilmis urun. Tam olarak kesin birsey soylemem ama bilgim bu yonde. Su aralar 200 TL civarina denk getirebilsem bende alicam, ama imkansiz gibi.

• eline sağlık artık müzikten zevk alıyorum ekolayzer ayarları bayaa farketti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

eline sağlık artık müzikten zevk alıyorum ekolayzer ayarları bayaa farketti :)

Haydi hayırlı olsun hocam.

• Şuan en uygun fiyat nerede arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Şuan en uygun fiyat nerede arkadaşlar ?

Ben satıyorum sıfırdan farksız gördün mü ilanı ? 2 tane revize var ama istersen adını yazdırabilirsin kapalı kutu gelecek ürün. 8 nisanda karar verilecek kime satılacağına.
  • quote:

quote:

Şuan en uygun fiyat nerede arkadaşlar ?

Ben satıyorum sıfırdan farksız gördün mü ilanı ? 2 tane revize var ama istersen adını yazdırabilirsin kapalı kutu gelecek ürün. 8 nisanda karar verilecek kime satılacağına.

Acilmis urun istemiyoruma tesekkur ederim.

• quote:

Acilmis urun istemiyoruma tesekkur ederim.

peki hocam ama toplam kullanımı 5 saati geçmedi yani jelatinleri bile duruyor üstünde :) aynen duruyor kutusunda.

siz bilirsiniz, daha ucuz biryer arayın bakalım 8 nisana kadar aktif satışa geçmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 5 Nisan 2015; 15:41:30 >
  • Murat Bey pardon ama forumlarda 350 ye pahalı benim ürün ucuz sıfır sayılır demişsiniz sacmalamışsınız . Ben herzaman ucuz koyarım demişsiniz 2. El ürünü 300 istemişsiniz ki forumda 2. Eli 260 civarına bulmak cok kolay temız. Sıfırıda 330a birsürü kendim dahil.
    Yani 300 e 2.el satıpta(forumun en pahalısı)benim ürün ucuz deyip 0 lar pahalı demek nedir ayrıca cogu arkadas 330 a satıyorken?

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Merhaba Çok güzel bir konu olmuş.
    anlatım ve ince ayarlarda detayları ile birlikte çok faydalı oldu.
    Bende yaz sonlarına doğru Amazondan alanlardanım.
    Özellikle kablosuz müzik ve film keyfi için almıştım.
    Projeksiyonum yeni geldi.

7.1 Surround ses deneyimi için hangi filmleri önerirsiniz?
    DTS ile 7.1 deneyimi almak mümkün müdür?
  • Beyler bende kulaklık aldımhttps://www.youtube.com/watch?v=8b-FEaGJG8Y mesela bu muzıkte kulaklık basslarda tıtrıyor boyle rahatsız edıyor hepsinde mi var tek bende mi?
  • Ya bide mesela müzikte soldan başka bir hafif ses gelıyor tın tın gibi yankı gibi sol sag tam aynı seyı calmıyor biri 0.5 sanıye daha sonra geliyor gibi bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertfro

Murat Bey pardon ama forumlarda 350 ye pahalı benim ürün ucuz sıfır sayılır demişsiniz sacmalamışsınız . Ben herzaman ucuz koyarım demişsiniz 2. El ürünü 300 istemişsiniz ki forumda 2. Eli 260 civarına bulmak cok kolay temız. Sıfırıda 330a birsürü kendim dahil.
    Yani 300 e 2.el satıpta(forumun en pahalısı)benim ürün ucuz deyip 0 lar pahalı demek nedir ayrıca cogu arkadas 330 a satıyorken?

Cezası nedeniyle uzun süre foruma yazamayacak olan bir kişiye bunları demeniz ayıp olmuş biraz, iyi niyetimden şüpheniz olmasın yıllardır güvenle insanların en çok başvurduğu kişi benim bu forumda.

Basit bir iki bakışla dediğim fiyatlara koyulduğunu görünce bende düşürdüm fiyatı bu kadar basit ki ona rağmen şimdi gene düşürdüm 280'e ve max 5 saatlik kullanımı var bu cihazın sıfırdan farksız zaten birkişiyle anlaştık bile 2 güne belli olur.

quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

7.1 Surround ses deneyimi için hangi filmleri önerirsiniz?
    DTS ile 7.1 deneyimi almak mümkün müdür?

teşekkürler, indireceğiniz filmin özelliklerinde ses kısmında 7.1 yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Nisan 2015; 14:29:57 >

• Arkadaşlar bana kulaklığın eski driverları lazım elınde olan varsa atabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.