Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
28
Favori
44.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekleyin.

• Kulaklığı 1 yılı aşkın kullanıyorum, çok memnunum ancak artık sorun çıkarmaya başladı.Bilgisayarı açtığım da kulaklık hemen devreye girmiyor aradan 3-5 dakika bekleyince açılıyor, ve son 1 haftadır şarj edilmiyor neredeyse.Takılı olduğu halde usb şarj nadir ediyor.Bu sorunu bilen bir arkadaş varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  • FlashKill kullanıcısına yanıt
    Şarj konusu kolay batarya değiştir :) Aliexpress yada Ebay falan satarlar.Olmadı Türkiye Logitech'den parayla batarya satın al ve değiştir.
  • skype'ta konuşurken müzik dinliyorum, müziği (spotify) hoparlör'den skype'tan gelen sesi kulaklıktan alabiliyorum. skype'tan gelen sesi de hoparlör'den almanın bir yolu var mı? yani tüm ses çıkışı hoparlörden olacak ama kulaklığın mikrofonu kullanacağım.
  • Benide ekle hocam geldi canavar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

skype'ta konuşurken müzik dinliyorum, müziği (spotify) hoparlör'den skype'tan gelen sesi kulaklıktan alabiliyorum. skype'tan gelen sesi de hoparlör'den almanın bir yolu var mı? yani tüm ses çıkışı hoparlörden olacak ama kulaklığın mikrofonu kullanacağım.

Sağ altta ses ayarları kısmında sağ klik yapıp "Kayıttan yürütme aygıtları"na basın.Kayıttan yürüt kısmında Hoparlör Logitech G930 u devre dışı bırakın veya pc hoparlörüne sağ klik yapıp varsayılan iletişim aygıtı ve varsayılan aygıt yapın. Sonrasında ise Kayıt sekmesine geçin ve pc mic.i devre dışı bırakıp G930 mic. i varsayılan aygıt ve varsayılan iletişim aygıtı yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

Benide ekle hocam geldi canavar

Hayırlı olsun nereden aldınız
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Ben sana engel olmamak için senden almadım. 2 gün önce sakaryadan bi arkadaştan aldım sıfır ürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

Eyvallah hocam. Ben sana engel olmamak için senden almadım. 2 gün önce sakaryadan bi arkadaştan aldım sıfır ürün

Estağfirullah kendinize uyan hangisi ise onu almalısınız.
  • derwish34 D kullanıcısına yanıt
    zaten öyleydi de olmuyordu, skype ayarlarından değiştirmek gerekiyormuş
  • Türkiye de logitech için batarya satılan bir yer var mıdır?
    edit:Amazon da Logitech firmasından alacaktım ancak ürünü Türkiye'ye getirmiyorlar.Diğer satıcılara da güvenemiyorum cin malı filan çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlashKill -- 24 Nisan 2015; 22:47:41 >
  • Bende bas yönetimi yazan yer yok neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

Bende bas yönetimi yazan yer yok neden acaba

Hangi windows yüklü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Hangi windows yüklü ?

64 bit 7
  • quote:

quote:

quote:

Hangi windows yüklü ?

64 bit 7

Cihazı bilgisayardan komple silip , tekrar tanıtmayı deneyin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi windows yüklü ?

64 bit 7

Cihazı bilgisayardan komple silip , tekrar tanıtmayı deneyin.

Daha 2 hafta önce 3 kere format attım yani sanmıyorum öyle bir şey olduğunu

• Ya arkadaşlar Mikrofonda şöyle sorunum var önceden böyle degildi.KOnusurken verdigim yanı agzımdan cıkan nefes bile ugultu fısıltı gibi ses yapıyor?yani burnumdan çıkan hava ile mikrofon etkileniyor?
  • 6-7 aydır kullanıyordum kasım ayında almıştım bugün şöyle bi problemle karşılaştım kulakılıgın üstündeki tuşlar çalışmıyor ses arttırma olsun mik kapama olsun mikrofununda kırmıızı ışıgı hep yanıyor asagı yukarı indirincede degismiyor sizce napmalıyım logitech programını baştan kurdum bişi degismedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

6-7 aydır kullanıyordum kasım ayında almıştım bugün şöyle bi problemle karşılaştım kulakılıgın üstündeki tuşlar çalışmıyor ses arttırma olsun mik kapama olsun mikrofununda kırmıızı ışıgı hep yanıyor asagı yukarı indirincede degismiyor sizce napmalıyım logitech programını baştan kurdum bişi degismedi
    senin işin zor garantisi var mıydı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Mayıs 2015; 19:06:33 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.