Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
28
Favori
44.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefondan deneyen oldumu ? usb otg alıp
  • şuan bende almış bulunmaktayım, benide ekleyin :D
    ben müzikte bi ofsaytlık görmüyorum. airties 5650 modemle yanyanalar herhangi bi çakışma yok (kanalı değiştirdim modemin)
    bayağı güzel bi kulaklık ta ben bunu bazen direkt kablolu olarak kullanmak istiyorum mümkün mü ? yani aradan wireless adaptör ve kulaklıktaki sarj istasyonu devre dışı kalacak şekilde ?
  • 8.58.177 sürümlü yeni yazılım yayınlanmış arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: W1seOnW1se

8.58.177 sürümlü yeni yazılım yayınlanmış arkadaşlar

neler gelmiş update de bilginiz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncephanesi

quote:

Orijinalden alıntı: W1seOnW1se

8.58.177 sürümlü yeni yazılım yayınlanmış arkadaşlar

neler gelmiş update de bilginiz varmı

ben perşembe günü deneyip yazarım uzun bir aradan sonra hepinize merhaba alanlar konuya eklenecektir.

bu arada masaüstü bilgisayara ufak wifi alıcı bağladım ve hiçbir sorun yaşamadım kanal karışması felan bunu yaşayanların modemi dandik olabilir söyleyeyim.
  • Arkadaşlar bugün amazondan g930 sipariş ettim ancak g430 la arasında 78 tl fark var kararsız kaldım g930 siparişini iptal etsemmi acaba yoksa tavsiye edermisiniz kulaklığı?
  • GeraltofRivia kullanıcısına yanıt
    kardeşim müzik ve fim için alacaksan ben çok etmem oyun diyorsan kalabilir , wifi istiyorsan kalabilir.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Ağır olarak oyun için kullanıcam.Tabi arada müzik dinlediğimde oluyor kalsın sipariş inşallah bir sorun yaşamam.
  • Arkadaşlar benim bir sorunum var . League of Legends oyununda oyunun sesi açıkken müzik dinleyemiyorum . Aslında dinleyebiliyorum ancak sesler cızırtılı geliyor . Çözümünü bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eugnie

Arkadaşlar benim bir sorunum var . League of Legends oyununda oyunun sesi açıkken müzik dinleyemiyorum . Aslında dinleyebiliyorum ancak sesler cızırtılı geliyor . Çözümünü bilen var mı ?

Diğer oyunlarda bir sorun yok, oyunun ayarlarını karıştır olmadı yeni driveri kurdun mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Arkadaşlar benim bir sorunum var . League of Legends oyununda oyunun sesi açıkken müzik dinleyemiyorum . Aslında dinleyebiliyorum ancak sesler cızırtılı geliyor . Çözümünü bilen var mı ?

Diğer oyunlarda bir sorun yok, oyunun ayarlarını karıştır olmadı yeni driveri kurdun mu ?

Yeni driveri kurmadım hocam maalesef . Nereden edinebilirim ?
  • Drogba1 D kullanıcısına yanıt
    Bende Ebaydan Kargo Dahil 69 dolara aldım.Bakire Kutusunda Sıfır Ürün Geldi :) Sizinki kesinlikle orjinal değil.
  • quote:

quote:

quote:

Yeni driveri kurmadım hocam maalesef . Nereden edinebilirim ?

Gaming softwarenin yeni versiyonu bir sayfa önde olması lazım.

• Benide ekle
  • yazılımı nasıl update ediyoruz. sitesinde komple indirme linki var menüden direk update seçeneği varmı logitech game software den?
  • quote:

yazılımı nasıl update ediyoruz. sitesinde komple indirme linki var menüden direk update seçeneği varmı logitech game software den?

Yenisini indirip yükleyin işte kardeşim.

• quote:

quote:

yazılımı nasıl update ediyoruz. sitesinde komple indirme linki var menüden direk update seçeneği varmı logitech game software den?

Yenisini indirip yükleyin işte kardeşim.

ne biliyim birşey update olur yenisini yükle kur olmaz diye düşünmüştüm :) tamam lordum yüklüyorum

Bu arada gelen yenilikler buysa kulaklığa birşey gelmemiş heralde

Updated Description:
    Added support for the G303 Daedalus Apex Gaming Mouse
    Added per-profile lighting support for the G910 Orion Spark Gaming Keyboard
    Improved color matching between the screen and device for the G910 keyboard and G303 mouse
    Added Input Analysis support for the G303 Daedalus Apex Gaming Mouse
    Improved connectivity for the Logitech Arx Control app - version 1.1 of Arx Control is required
    Updated LED Illumination SDK to support the G910 keyboard and the G303 mouse - seehttp://gaming.logitech.com/developers for details
    New profiles added: Borderlands: The Pre-Sequel, Alien Isolation, The Evil Within, Call of Duty Advanced Warfare, Middle-Earth: Shadow of Mordor
    G303, G402 and G910 Firmware Upgrade - G303 has improved LGS support, G402 updates the Fusion Engine with identical tracking speed performance on both X and Y axis, G910 has improved color performance for select lighting effects

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyuncephanesi -- 10 Mart 2015; 21:09:53 >

• Tekrardan G930 ve G35 Amazonda indirimde yalnız 6 saat kadar geçerlilik süresi var. Tekrar zamlanırsa müşteri temsilcisinden indirim talep edin indirimli fiyattan almak için.
    Ayrıca yeni güncellemeyi kullananlar varsa bu güncellemede Surround sorunu ortadan kalktı mı? Örnek vermek gerekirse LoL oynarken arkada müzik dinlediğim zaman müzik sesi arada kendiliğinden alçalıyordu. Bu yüzden 8.40 sürümünü kullanıyorum bu sorunu yaşamamak için.
  • Elinize sağlık çok net ve güzel bir konu olmuş, detaylı anlatım dh video incelemelerinde bile olmuyor, emeğe saygı...

benide ekleyebilirsiniz,

Ayrıca anlattığınız her konu böyle detaylı ve ince, gerçekten yürekten tebrik ediyorum... İyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.