Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
28
Favori
44.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekolayzer ayarlarının üstündeki düzeyler kısmındaki bas ve tiz ayarlarını değiştiremiyorum acaba nedendir :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drogba1

ekolayzer ayarlarının üstündeki düzeyler kısmındaki bas ve tiz ayarlarını değiştiremiyorum acaba nedendir :(

güncel gaming software kurulu değil mi sil baştan tanıt.
  • Surround 7.1 kapali mi kullaniyorsunuz sizde,bana yazilim basarisiz geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nelo Angelo

Surround 7.1 kapali mi kullaniyorsunuz sizde,bana yazilim basarisiz geldi.

açık kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drogba1

ekolayzer ayarlarının üstündeki düzeyler kısmındaki bas ve tiz ayarlarını değiştiremiyorum acaba nedendir :(

alt taraftaki detayli eqo aktiftir.onu iptal edin aktif olacak bass tiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drogba1 D kullanıcısına yanıt
    Kendi ayarlarım herkese öneririm.

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU)

Resimde aktif olan dugmeyi pasif konuma gecirirseniz sorununuz duzelir. (Acma kapatma dugme simgesi)

• ya ben de g930 almayı düşünüyorum fakat modemim 5 ile 2.4 ghz arası yayın yapan airties 5650 ve kulaklığı alırsam kablosuz aparatıyla modemim tam yan yana durucak. kulaklıkta parazit veya wifi kesilmesi gibi sıkıntılar olur mu olursa nasıl engellerim yardımcı olabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSentry

ya ben de g930 almayı düşünüyorum fakat modemim 5 ile 2.4 ghz arası yayın yapan airties 5650 ve kulaklığı alırsam kablosuz aparatıyla modemim tam yan yana durucak. kulaklıkta parazit veya wifi kesilmesi gibi sıkıntılar olur mu olursa nasıl engellerim yardımcı olabilir misiniz ?

Olursa engelleyemezsin.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam modemin bağlantısını değiştirince olur falan dediler ama hiç bilgim yok o konularda

g35 alsam aynı performansı alır mıyım
  • quote:

hocam modemin bağlantısını değiştirince olur falan dediler ama hiç bilgim yok o konularda

g35 alsam aynı performansı alır mıyım

He kanal değişikliğini diyorsun ama olabilir gene de bunları alacağına v2 frost built in sound card al.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam şuan kullandığım zaten steelseries v2 olduğu için 2. sinin logitech olmasını istiyorum eğer bunun bi çözümü yoksa g35 alacağım yapacak bişey yok
  • quote:

hocam şuan kullandığım zaten steelseries v2 olduğu için 2. sinin logitech olmasını istiyorum eğer bunun bi çözümü yoksa g35 alacağım yapacak bişey yok

Kraken 7.1 bak, turtle beach lara bak

• Amazondan G930 alan var mi? Size fatura kestiler mi.Saticagim faturayi bulamiyorum kesilmedi heralde.

• beni de eklerseniz,yarın sabah elimde olacak heyecanla bekliyoruz,3 yıldır takip ettiğim , arada görsellerine bakıp kendime geliyordum bakalım beklentileri karşılayacak mı
  • Hocam benım urun 4 günde gelmişti.2 ay oluyor sizinki hayla gelmedi mi ?
  • beni başka biriyle mı karıştırdınız, valla ürünü dün sahibinden.com dan aldım. sabah saatlerinde elimde olur.tam anlamadım aydınlatırsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grasshoppertr -- 27 Şubat 2015; 2:58:59 >
  • Biz burada 20-50 kişi Amazon.com'dan aldıkda sizide oradan aldınız daha kargonuz gelmedi sandım :)
  • Bende amazondan alacaktım da şu aralar 99 dolar , dolar da arttı [:D 120 dolar edecek kargosuyla , birde gümrük sıkıntısı filan.hiç uğraşmak istemedim aldım sahibinden.comdan.Zaten o da amazondan almış 60 dolarken.Faturası kutunun içindeydi.

Ürün bugün sabah elime geldi, Ben deri diye korkmuştum, çünkü zamanında creative sound blaster alpha kullanıyordum.15 dakika sonra kulağımın acıdığını ve terlediğini hissediyordum.Aşırı da baskı yapıyordu kulaklara.Üstüne g430 aldım, padleri özel olduğu için 0 terleme yapıyordu ama ses yalıtımı ve malzeme kalitesi hoşuma gitmemişti. Zaten ses ayar düğmesi bozuldu , ses olsun olmasın sinir bozucu bir cızırtı çıkarıyordu.Şimdi g930 yaklaşık 5 saattir kulağımda , şuana kadar 1 kere çıkardım o da normal .Ürünü kötüleyebileceğim tek yanı ise şarj süresi ki şuan bütün teknoloji camiasının sıkıntısı bu yönde.Şu şarj sürelerini arttırmaları gerek, tamam 9 saat az değil kim istemezki 20 30 saat olmasını. Onun dışında ses kalitesini de çok sevdim ,hemen hemen aynı zaten g430 la.Ürünün tasarımı , yanlarda kullanılan parlak,kenarlarda kullanılan mat malzeme çok hoşuma gitti.Kablosuz olması ön önemli etken almam için sanırım, masa başında iken rahat rahat işlerimi yapmamı kolaylaştırıyor,kulakla evde gezmekte yeni moda oldu. Zaten kablosuz cihazlara ve logitech e karşı bir sempatim var(g602), firma on numara iş yapıyor.F710 kablosuz alıcısı kayboldu , bir mesaj attım logitech e.1 hafta sonra masrafsız hollandadan ups ile gönderdiler.Dünya üzerinde kaç firma bunu yapar ki? çok uzattım,alacak arkadaşlar varsa tr den almayın yada ikinci el e yönelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grasshoppertr -- 27 Şubat 2015; 14:58:21 >

• Kulak Padleri Deri ama terleme falan yapmıyor.Kullandıgım en rahat kulaklık diyebilirim.Şarj süresi kutuda yazan süre ile hemen hemen aynı 9 ile 11 saat arasında sarj kullanımı var. her gece sarj ediyorum.
  • +++ Ekleyin benide :)

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.