Şimdi Ara

Logitech G305 299 TL Logitech G603 449 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
3
Favori
14.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

G603 mü aldın

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hala kargolanmamis benim gibi bekletilen varmi maillere de cevap vermiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt

2 gündür paketlendi yazıyor, henüz kargoya verilmedi.

• aynı sekıdle bnm de paketlendı kargoya verılmedı yazmakta bu kadar uzun surmesı sacma geldı

Arayın hocam biraz bekliyorsunuz ama sonunda mh'ye ulaşıyorsunuz. Ben cumartesi aramıştım bir ürünün iptali için biraz bekledikten sonra bağlandım. Benim de 2 ürünüm (G915 TKL ile G305) 3 gündür paketlendi aşamasında henüz aramadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 22 Mart 2022; 12:13:34 >
  • Gün içinde aldığım ürünlerin faturaları kesildi,muhtemelen kargoya da verilir.

• Daha önce çok defa aldım ürün burdan ama ilk defa bu kadar yüklü almıştım 25 bin tl civarı umarım yoğunluktan gecikiyordur :)

• İndirimdeyken uyguna vermişler ama normal satış fiyatları piyasanın üzerinde gibi

• Mathematician0 kullanıcısına yanıt

Aldığım ürünler 1 saat önce kargoya verilmiş,muhtemelen yoğunluktan dolayı gecikme yaşanıyor..

Biraz önce fatura kesilmiş mailime geldi bugün yarın kargolarlar merak etmeyin.

• benim g305 geldi fakat sensör olarak hero 25k ile aynı hissiyatı alamadım. superlight ve g703 daha tepkisel sanki bilemiyorum beğenmedim.

• Mhyi aradığımda kampanya dolayısıyla çok yoğunluk olduğu için birkaç gün sarkabileceğini söylemişti kargolama sürecinin. Adam biraz da acele biraz da yorulmuş şekilde konuşuyordu bugün bayağı bi kişi aramış gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Policeman kullanıcısına yanıt
    Aynen bugun ben de yazistim en gec persembe cikmis olur dedi. Ama adamlara helal olsun valla itopya qp incehesap gibi firmalarin ogrenecek cok seyi var. Olay sadece indirim de degil adamlarin aite 1sn bile cokmedi.

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

hocam birçok üründe çok güzel indirimler yaptılar. Kargolama sürecinde yetişememeleri çok normal. itopyadan deathadderv2 aklımı çeldi bir de ondan sipariş geçtim. Mevcut g305 siparişini iade geçebilirim veya kampanyadan yararlanamamış birisi varsa yine 300 tlden satabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Policeman -- 22 Mart 2022; 21:29:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen öyle valla.

• Cuma günü verdiğim sipariş (G305) bugün elime ulaştı. Daha önce kablolu kullandığım mouse ile aynı formda. Şimdi sıra kablosuz klavye fırsatı kovalamada  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem -- 22 Mart 2022; 22:47:40 >

aynen ben de dusunuyorum razeri

• konsar K kullanıcısına yanıt

hocam siteye girilmiyor bile çok garip bi siteleri var.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.