Şimdi Ara

LOGITECH DESTEK KONUSU (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
835
Cevap
60
Favori
45.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba daha önceden hiç oyun klavyesi deneyimim yok sadece merak ediyorum almalımıyım diye düşünüyorum.

logitech g19 nasıldır? Günde oyun oynayan bir insan değilim ama oynamayı severim. Fırsat bulduğumda işten geldiğimde oynamaya çalışırım. mk330 kullanıyorum kablosuz olarak. Bir ara pes oynuyordum şöyle bir sorun vardı çapraz gidip koşturmaya basıp aynı anda pas tuşuna bastığımda işlemiyordu kitleniyordu. 100 tl civarı bir bütçe ayırdım en uygun ne ise onu alacağım önerileriniz var ise sevinirim.
  • bangez kullanıcısına yanıt
    hocam hangi supporttan istediniz Türkiye mi ?
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    logitech TR support üzerinden konu açıp istekte bulunmuştum 1 hafta içinde ulaştı elime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar yurtdişindan alınan Logitech G29'un garantisi Türkiyede de geçerli mi.. Normal Logitech garantisini ayrı soruyorum, Uluslararası garantisini ayrı soruyorum.. Bu garantiler Türkiye içinde geçerli mi.. Mesela uluslararası garantisi varsa herhangi bi sorunda Logitech Türkiye bize yardımcı olmak zorunda mi..

Sadece bilgisi olan yazsın lütfen..

Amerikadan alinanlara destek yok almanyadan alirsaniz var benimde g920 bozuldu 2 kere pentaya yolladim duzelmedi logitechle gorustum 1 hafta sonra g29 yolladilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech destek baya iyi.Benim G230'un kulaklık yastıkları deforme olmuştu deri kısmı dökülüyordu aliexpres'e filan bakıyordum 3-4 dolarlık kulak yastıklarına en son şansımı deneyim belki gönderirler dedim.Mail attım seri numarasını filan yolladım.Bir hafta içinde geri dönüş yaptılar yeni kulaklık yastıklarını ücretsiz yolladılar direk.Şimdi de kullandığım G710+ klavye'nin sadece ''A'' tuşunun boyası hafif soyuldu sıcaklardan filan utanıyorum tekrar mail atmaya bir sıkıntı olur mu tek tuş lazım sadece
  • Arkadaşlar kaç yıl önce aldığım m215 faremin alıcısı bozuldu Logitech i aradım eski ürün olduğu için alıcısı yok dediler. Başka bir farenin alıcısını bulsam çalışır mı ?

• --G930 KULAKLIK DEĞİŞİMİ----G633 ARTEMIS SPECTRUM GELİYOR --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 7 Temmuz 2020; 14:32:25 >
  • Ödeme yapmayacaksınız hocam. Formalite evrakları. Gelir ürün 2-3 güne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

Ödeme yapmayacaksınız hocam. Formalite evrakları. Gelir ürün 2-3 güne

eyvallah
  • Arkadaşlar merhabalar. Logitech g300s alarak aranıza katıldım. Ufak bir sorum olacak sizlere. Yazılım üzerinden tuşlara macro atabiliyorum. Fakat ben bu fareyi yazılım olmayan bir bilgisayarda kullandığımda içerisindeki kendi yazdığım macroları kullanabilecek miyim? Yani "dahili belleğine" macro yazıp kaydedebiliyor muyum ?
  • G930 tekerlek arızası değişimi için Logitech tarafından ücretsiz gönderilen G933 Artemis..

Helal olsun diyorum
    Araba çıkarsa alırım
    Bi Logitech bir de Xiaomi

LOGITECH DESTEK KONUSU

LOGITECH DESTEK KONUSU

LOGITECH DESTEK KONUSU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 16 Ekim 2017; 17:54:19 >

• Ne zaman stoklara gelir bu Mousepad

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-g840-xl-gaming-mouse-pad.html

• Beyler ben amazondan g502 almıştım,mousun sağ tıkı ve orta tuşu double click yapıyor tek basmada,nişan falan alamıyorum oyunlarda usa desteğe yazdım biz sadece amerika içi yollarız diyor elim kolum bağlandı bozuk mause ile oturuyorum.

• Grasyas01 kullanıcısına yanıt
    Amazon'a yazın bi' isterseniz. Zaten ya Logitech'in Destek kısmından ürünü kaydedip sorunu yazıp çözüm bekleyeceksiniz - ki ben Logitech G500s almıştım Amazon.com'dan. Logitech, Amerika'dan alınan ürünlere destek vermiyoruz demişti ama siz yine de deneyin şansınızı ürünü kaydedip yazın şikayetinizi. - ya da Amazon'a sorunu video ile anlatıp çözüm bekleyeceksiniz. Bendeki G502'nin de sol tuşu çift tıklama yaptı bir süre ama düzeldi şimdi, tozdan oldu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 6 Kasım 2017; 20:43:30 >
    Hocam maalesef Logitech Globalinl Uluslararası garantisi Kıtalar ile sınırlı. Seri numarasından USA malı olduğunu görüyorlar. Yardımcı olamamışlardı bana da. Yardımcı olursa ancak Amazon olur. Amazon desteğe yazın hocam bu durumu

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında Switch leri bozuluyor. Oldukça basit işlem eli yatkınlar için. Ya da bilgisayarcıya switch ile gitseniz hemen takarlar onarım yapan yerler. Elimde fazla switch var omron switch. İsteyene ücretsiz yollayabilirim kargosunu karşılamak isterseniz.

• VR_27 kullanıcısına yanıt
    Benim fare düzeldi şu anda. G500S'i de Amazon.com'dan aldım ben önceki iletide dediğim gibi, Amazon yardımcı olmuştu G500S için. Amazon da yardımcı olmazsa dediğiniz işe girişilebilir. Sağ olun teklifiniz için.
    Hocam g502 için hangi switch uygun bilsem değiştiririm.Birde orta tuşun switchini değiştirmem gerekli.

Hocam gördüğüm kadarıyla o da omron switch. Pc ye geçince daha detaylı bakarım. Son çare olarak onu deneyebiliriz arkadaşın da dediği gibi. Siz önce mutlaka bi Amazona durumu yazın

hocam konuşma türkçe mi oluyor ingilizce mi ? nemde g610 aldım yeni amazon.de den türkçe harf seti isteyeceğim internet sitesinden supporta mail attım ama anladığım kadarı ile geç dönüş oluyor ordan
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.