Şimdi Ara

LOGITECH DESTEK KONUSU (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
60
Favori
45.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilk sayfada yazmıştım Türkçe konuşuyorlar. Mail ile dönüş almak çok uzun iş. Aramak en kısa ve net çözüm... 0800 lü hat yerelden aranabiliyor sadece ve tamamen ücretsiz (hattın yurtdışı aramaya açık olması gerekiyor.) Diğer hat ise yönlendirme usulü arıyor. Siz normal cep telefonunu arar gibi ücretlendiriliyorsunuz. Dakikalarınızdan gidiyor.
  • arkadaşlar elimde g300 var garantisi sona erdi, 4-5 senedir kullanıyorum sol tuş tek tıklamama rağmen arada sırada çift tık olarak algılamaya başladı. normalde hiç bir aksaklık yaratmıyor ancak fps oyunlarında falan atıyorum taramalı silahla spray atmaya çalışınca bazen çift tık olarak algıladığı için 2 mermi atıp duruyor elimi basılı tutunca.

garantisi bitmiş bu ürün için ne yapılabilir? şahsen mouse umdan çok memnunum, sıfırını aradım bulamadım. g300s desen 90-100 lira o kadarda veresim gelmiyor
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Hocam önceki sayfada dediğim gibi elimde switchi var ücretsiz yollayabilirim kargosunu karşılarsanız. Onunla değiştirirseniz hiçbir sorun kalmaz. Zor bi işlem değil. Tamirciye götürseniz 5 dk lık işi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

Hocam önceki sayfada dediğim gibi elimde switchi var ücretsiz yollayabilirim kargosunu karşılarsanız. Onunla değiştirirseniz hiçbir sorun kalmaz. Zor bi işlem değil. Tamirciye götürseniz 5 dk lık işi var.

reis switchi ne oluyor tam olarak? yabancıyım bu konulara.

eğer düzelecekse tabi ki memnuniyetle karşılarım kargoyu
    Hocam bastığımız tuşun altındaki düğme oluyor switch. Omron Switch yazarsanız Google'da görebilirsiniz tam olarak. Fazladan almıştım zamanında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

Hocam bastığımız tuşun altındaki düğme oluyor switch. Omron Switch yazarsanız Google'da görebilirsiniz tam olarak. Fazladan almıştım zamanında

valla mouse umdan çok memnunum hocam şu çift tıklama olayı olmasa, istersen pm den adresi vereyim gönder sen bana bunu :D
    Yolla hocam. Göndereyim kurtul çift basma işinden. Kafan rahatlasın mouse yeni gibi olur.

• VR_27 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam mail den dönüş olmayınca telefondan görüştük 4-5 gün içinde tuşlar elimde oldu şuan sıkıntısız kullanıyorum klavyemi.

sormak istediğim bir konu daha var bu rma olayı amazon .com danda alınan ürünler için de geçerlimi ? 2016 black friday inde g900 mouse almıştım şimdilik bir sıkıntısı yok arada kablosuz bağlantısı laglıyor ama şimdilik benim için bir sorun değil ilerde sorun olursa corsair bu ürünlede ilgilenir mi yoksa amerikadan aldığım için garantisiz bir şekilde kullanmaya devam mı ediceğim ?
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada yazmıştım hocam. Com dan alınan ürünlerde garanti yok. Ama Amazon.de den alınan ürünlerde var.

• Hocam bende g930 var sağ tarafı çalışmıyor 3.5 yıl olmuş alalı 1 senedir bozuk sağ hoparlörü kenarda duruyor neden daha önce garantiye yollamadım bilmiyorum ama şuan çok lazım oldu. Ebaydan almıştım bunun herhangi bir garantisi tamiri olur mu acaba logitech in supportuna yazmaya çalışıyorum Hay aksi diye hata geliyor yabancı supporta yazmaya çalışıyorum opps diyor cidden sinirlerim bozuldu. Neden supporta yazamıyorum nasıl yazacağım eposta adresi falan var mı bunların yardımcı olurlar mı ? Tecrübesi olan cevap verebilirse çok mutlu olurum teşekkürler.
  • Hocam bende G303 var. Çift tıklama yüzünden illallah edecek noktaya geldim. Switch denen şey tam olarak yazabilir misiniz, nereden alabilirim?
  • Aliexpress, ebay gibi sitelerde omron switch diye arattırın göreceksiniz. Kodu D2fc-f-7n diye geçiyor. Eğer arkasında 10m, 20m gibi yazılar varsa bu kaç milyon tıklama ömürlü olduğunu gösteriyor (10 m, 10 milyon tıklama gibi). Fiyatlarıda tıklama ömrüne göre yükselip düşüyor. Hiçbir şey yazmıyorsa 1 ila 5 milyon tıklama ömürlü diyebiliriz. Yalnız switch değiştirmek için mouse un içini açmanız gerekiyor. Bu esnada genelde mouse ayaklarıda mundar oluyor. Ya çok dikkatli söküp takmalısınız ya da yeni ayak (skatez) sipariş etmeniz gerekiyor. Yine aliexpress gibi sitelerden skatez siparişi verebilirsiniz.
  • Hocam çok teşekkür ederim. Amazon ucuz, Logitech kaliteli diye aldık ama gel gör ki teorik hiç bir zaman pratiğe uymuyor. Sagolasiniz tekrardan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan173 K kullanıcısına yanıt
    Hocam çok yüksek ihtimalle yardımcı olamazlar ama siz yine de bi arayıp deneyin ilk sayfadaki numarayı.

• Arkadaşlar Logitech G102 Prodigy mouse aldım Hepsiburada sitesinden. Ancak fareyi elime alıp sallayınca tıkır tıkır çıngırak gibi sesler geliyor. Bu normal mi? Yoksa sadece benim farem mi sorunlu?
  • Bendede Performance MX mouse var, ondada tek tıkladığımda çift tıklama olarak algılıyor. Desteğe email gönderdim, tam yurtdışı Logitech support ile irtibata geçecekken 3 veya 4 hafta sonra cevap verdiler. Mouse açıp temizleyin diyordu:)
  • Mohawknife M kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer garantisi bitti ise ya içini açıp müdehale edeceksiniz ya da yeni bir mouse edineceksiniz. Yok eğer garantisi bitmediyse sakın alttan almayın, bastırın yenisini göndersinler.
  • Logitech g300s kullanıyorum.Oyun için makrolara tuş atıyorum ve kaydediyorum ama logitech programını kapatıp açtıgımda tuşlar varsayılana dönüyor.Nasıl çözebilirim ?
  • G Pro klavye için türkçe tuş takımı yollayabilme imkanları var mıdır? Sonuçta G810 ile aynı keycaplere sahip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar amazon.com sitesinden aldığımız Logitechlere Türkiye'de garanti geçiyor mu? G602 fare almıştım arıza yaptı. Support.logitech sitesinden kaydedip faturasını ekleyip ticket attım geçen hafta dönüş yapmadılar da hala...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.