Şimdi Ara

Liseyi sevgili yapmadan bitirenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
7.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiç sevgilim olmadı ama sevgili işinin (özellikle lise yıllarında) ne kadar boş iş olduğunu çok kolay bir şekilde anlayabiliyorum.

önce sevgili olmadan nasıl evlencez o zaman vs demeyin o ayrı konu, benim demek istediğim biraz eğlenilecek kız vardır, evlenilecek kız vardır meselesi.

• buluruz hocam rahat olun  

• air raid siren A kullanıcısına yanıt

tebrik ederim hocam güzel yazı  

•  

• Hocam yine siz kendiniz çevirmişsiniz, ben istememe rağmen o zamanlar loser olduğum için elimden kaçırdım Kız öyle bi uğraşmıştı ki tamamen benim salaklığım o kadar belirtiye rağmen emin olamayıp açılamamam. O belirtilerin yarısını şu an başka biri verse %100 eminim bu benden hoşlanıyor derim o kadar yani. Bir de kızlar hiç ilk adımı atmaz sözünün yanlışlığını da o zaman öğrendim, seviyorsa bal gibi de atıyor. Gerçi ortaokulda da öyle bir olayla karşılaşmıştım da bunun doğruluğunu 2.ye yaşayınca anladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne lisesi yaş olacak 23 hala yok bunun bir ihtiyaç olduğu çok batmaya başladı

• Aşık değilseniz o yaşlarda boş iştir. Hadi onu geçtim Sırf sevgili ayağına bir kızla konuşmak bunun ihtiyacını duymak her yaşta boş adam işidir. Sizi durduk yere üzer, ilgi ister, derslere kendinizi veremessiniz. En mutlu anınızda durduk yere en kötü anısını size anlatabilir ve artık mutsuz olabilirsiniz. Whatsapplar onlar bunlar şunlar var. Herhangi birinden mutlaka bir an olsun sizi rahat bırakmazlar.

Evlenme niyetiyle gerçekten sevdiğiniz birisiyse zaten bu yazdıklarım sizi etkilemez ama sırf sevgili ayağına takılma, dolaşma uğruna sevgili yapmak bence saçmalık. Kendimce nedenlerini yazdım.

Şöyle bir durumda var tabi. Aynı sınıfta lisedeyken kıza aşık olup sırf onu etkilemek için deli gibi desr çalışan sonrasında mühendis olan ve sonrasında o kızla evlenen tanıdığım var   Dediğim gibi böyle seviyorsanız yapın sevgili ama takılmacıklı falan filan gereksiz boş iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D44AF58B1

Bu mesaj silindi.

yaw bütün mesele tek o değil insanın karşı cins tarafından sevilmeye ihtiyacı oluyor

• bu devirde evlenilmez ve sevgili olunmaz ben sahsen arkadasimin bile tatavalarini cekemiyorum siz nasil kafa cekuyorsunuz bravo gercekten. birde cebinde paran olsun kafan rahat olsun bu sozu unutma malesef bu kotu duzende tek gecerli sey para para. Paran oldumu diplomanida alirsin askerliginide rutbeli yaparsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D44AF58B1

Bu mesaj silindi.

bırak 23 yılı 30'a kadar dayanacağımı sanmıyorum ölüm gelse teslim olacağım zaten

• Lise ne ki... Lisansı 6 yılda bitirip sevgili yapamadım.

•  -> ->  -> 

Anlatılmıştır.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.