Şimdi Ara

Liseyi sevgili yapmadan bitirenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
7.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• öyle olmuyor işte hocam bi kere gidince hiç bi zaman eskisi gibi olmuyor oldurmaya çalışıncada kendini kandırıyorsun. hiç bi zaman ilk zamanlar gibi gülmüyor yüzüne.
  • aslında bundan çok şöyle durum, seven her koşulda sevdiğine koşuyor baktın ki sadece sen çabalıyosun salıcaksın zaten sevdiğin de senin için çabalıyosa değil 1 10 şans verilir. yarım bıraktılar bizi hocam :))
  • Boş iş diyenler sağ ellerinin detaylı fotoğrafını atarlarsa seviniriz    

• lisede neden sevgilim olmadı

meslek lisesinden hallice bir okuldaydım, 9 ve 10'da iki kız ile konuşmuştum ikisiyle de alay ettim bilmiyorum ciddi gelmiyordu beni beğenmesi falan, hissiz birisiyimdir, felsefik bir tiptim. o kadar çok felsefe ile tanıştım ki felsefe derslerine girme dedi hoca, full 100 girdi sınavlara da girmedim.her keza psikoloji,ekonomi vs. de öyleydi. spor olarak yüzme ile ugrasiyordum, lisede bitti. hocaların şu sıralamayı yapamazsın gibi durumlarla da bitti, 9-10'da üçgenin alaninı bilmiyordum. ciddiyim, çok kötüydüm ortaokulda internet kafe, futbol ucgeninde gecti , arkadaslarim da kız peşinde koşan tipler değildi.

gerçekten kendime ait denemelerim var, araştirmayı cok seviyorum ama lisede kasıntı olmak hiçbir şeye yaramadı. kızlar hipergamik varlıklar, somut bir şey olmadıkça hem kendi cinsini hem karşını etkileyemezsin. iyi lisede iyi şartlarda okuyanları gözlemledim, hep okuluma küfrettim.

hayatımdaki ilk pişmanlığımdan biri budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D44AF58B1

Bu mesaj silindi.

kasıntı olmak birer erdemlikse kendini bir kıza da satmayabilirsin, erdem her türlü dışsal etkilere rağmen değişmeyen, kendi özünde ahlakı barındıran birer normdur.

olum böyle salak oldum, kafayı yicem böyleym hep yardım edin

• benimle iletişime girmek isteyen birkaç kız ortalama dış gorunusum icin yazmak istemistir, lisede onun disinda sevgiliyi bırak kız arkadaşım bile olmadı. av, avcı diyalektiğinde olmak bana göre değil.
  • O ZAMAN SAG ELE DEVAM BENI YALNIZ BIRAKIN KELIMELERLE SEVISMEK ISTIYORUM, SPINOZA HEGEL VE MILES DAVIS DINLEYIP KITAPLARI SAĞ ALTTAN YANSIYAN 30 DERECELIK LOS ISIKTA BECERMEK ISTIYORUM

• 11'in ilk dönemi yapmıştım. şimdi de sürünüyoruz işte 

• Yaptım pişman değilim
  • Lise 2'de şans ayağıma kadar geldi, aylarca da gitmedi ama ben ağır mallık yaptım tabi ki özgüven eksikliğinden.
  • imam hatipteyim ama sınıfta 3-4 kişi okuldan yapmıştı  

• Hiç olmadı hep ons
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.