Şimdi Ara

LİG TV yeni fiyatlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
6.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Businesss

12,99 a sivasspor paketini aldık diyelim.

şimdi nasıl olacak sadece lig tv yi maç yayınlarındamı izleyebileceğim.

Bunun yanında birde giriş paketi itlemesinler.

evet bende sadece fb almak ıstıyorum normal next star uyduma takıp ızlıyebılırım degıl mı yoksa aylık dıgıturkdemı almam gerekecek
  • ben 52 tlden taahhüt ile almıstım.Şimdi 12 ay taahhüt verip 43lüğe geçmek istiyorum 100 tl istiyorlar =).Verdikler dandik recieverın benim olması için.Dedim d-smartım var zaten alın sizin olsun.Dinletemedim.Digitürk adam olmaz.Şeytan diyor kapattır git dışarda izle maçları.
  • toparlayalım,yeni uye 12 ay sozlesme,ayda 34.90 tl ,12 ay sonunda reciver bizim(kartıda bizimmi gerimi alıyorlar).haftada 9 mac,45 tl aktivasyon ve sezon sonuda 2 ay dondurup ucret odememe.. dogrumudur? iyi bilen biri cevaplasın lıtfen
  • akil vermek gibi olmasin ama dreambox u araştirmanizi tavsiye ederim bilmeyenler için.
  • Bunlar yakında GSM şirketleri gibi DAK bazlı ücretlendirmeye de geçerler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

toparlayalım,yeni uye 12 ay sozlesme,ayda 34.90 tl ,12 ay sonunda reciver bizim(kartıda bizimmi gerimi alıyorlar).haftada 9 mac,45 tl aktivasyon ve sezon sonuda 2 ay dondurup ucret odememe.. dogrumudur? iyi bilen biri cevaplasın lıtfen

kart digiturkün, sana verilmez. verilse de bi işine yaramaz aboneliğini devam ettirmezsen.
    2 ay dondurabiliyor ve yeni sezonu karşılayabiliyorsun.
    34.90 luk kampanya bitmez üzere.
    maç sayısı doğru.
    aktivasyon alıyorlar diye biliyorum.
  • bende geçen sene 12 ay tahhütle almıştım lig bitince dondurayım dedim sadece lig tv yi dondurmuyorlarmış komple üyeliği donduruyorlarmış eğer dondurursanız yerel kanalllarıda izleyemezsiniz atv show vb dediler çakallar
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

ben 52 tlden taahhüt ile almıstım.Şimdi 12 ay taahhüt verip 43lüğe geçmek istiyorum 100 tl istiyorlar =).Verdikler dandik recieverın benim olması için.Dedim d-smartım var zaten alın sizin olsun.Dinletemedim.Digitürk adam olmaz.Şeytan diyor kapattır git dışarda izle maçları.

BAZEN ŞEYTANA UYMAK GEREK ((=
    BENDE LİG TV YE BYE BYE DEDİM
    HAFTADA 4 LİRADAN AYDA 16 LİRAYA HEMDE MAÇ ATMOSFERİNİ YAŞAYARAK İZLEYECEM
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman_hali

quote:

ben 52 tlden taahhüt ile almıstım.Şimdi 12 ay taahhüt verip 43lüğe geçmek istiyorum 100 tl istiyorlar =).Verdikler dandik recieverın benim olması için.Dedim d-smartım var zaten alın sizin olsun.Dinletemedim.Digitürk adam olmaz.Şeytan diyor kapattır git dışarda izle maçları.

nasıl yapıcan anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: previlla

quote:

quote:

kahveye gidecek.

• valla kahve ortamına ayda 4 mac ıcın 16 -20 lıra verıcegıme 40 lıraya butun lıgı evımde yatıp ızlerım
    tercıh meselesı tabı

Arkadas oyle dıyınce evde daha ucuz bı yol buldu sandım
  • kahve en kötüsü olsa gerek.Çok güzel mekanlar var hem alkolünü alıp yemeğini yiyeceğin hem de maça para vermeden izleyeceğin ;)
    quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: previlla

quote:

quote:

kahveye gidecek.

• arkadaşlar üyeliğinizi iptal ettirirkende çok dikkat edin size extradan bir aylık daha fatura göndermeye çalışıyorlar haberiniz olsun
  • Benim merak ettiğim bir şey var. En ucuz ligtv ve spormaxi hd olarak kaç liraya izleyebiliriz. Çıldıracağım ekospor alsak ayda 70 lirayı geçiyor. Ben sadece ligtv ve spormaxi hd olarak izlemek istiyorum. Yok mu bunun 40-45 liraya bir çaresi. ?
  • bir arkadaşın bahsettiği gibi dreambox ve kart paylaşımını araştırın biraz..6 ay boyunca dsmart,lig,spormax 60 70 tl arası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: waitu

bende geçen sene 12 ay tahhütle almıştım lig bitince dondurayım dedim sadece lig tv yi dondurmuyorlarmış komple üyeliği donduruyorlarmış eğer dondurursanız yerel kanalllarıda izleyemezsiniz atv show vb dediler çakallar

doğrudur, evde anten varsa onunla izlersiniz ya da turksat uyumlu uydu alıcınız var ise onunla izleyebilirsiniz. Ama eutelsat aboneliğiniz varsa izleyemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: red a!ert

bir arkadaşın bahsettiği gibi dreambox ve kart paylaşımını araştırın biraz..6 ay boyunca dsmart,lig,spormax 60 70 tl arası..

Özellikle imzanızda yazdığınız konuya dikkat edin.
    Bu mesajınız da kanunsuz yollarla ligtv izlemeye davet niteliğinde.
    Şikayet edilirseniz haksız durumdasınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkantutkun

Benim merak ettiğim bir şey var. En ucuz ligtv ve spormaxi hd olarak kaç liraya izleyebiliriz. Çıldıracağım ekospor alsak ayda 70 lirayı geçiyor. Ben sadece ligtv ve spormaxi hd olarak izlemek istiyorum. Yok mu bunun 40-45 liraya bir çaresi. ?

34,90 a ligtv alın,
    spormax 6-8 tl gibi bir rakamdır, müşteri hizmetlerinden öğrenirsiniz.
    HD yayın ve kayıt özellikli pvr cihaz ister ve vip üye olursunuz, ayda 20 TL verirsiniz.
  • Ailecek paketi daha mantıklı..
  • 34.5luk paketten alın bence de mantıklı.Bir de üyeliğimi dondurduğum zaman taahhütümde erteleniyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.