Şimdi Ara

LİG TV yeni fiyatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
6.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni fiyatlarla yeni kampanya yakında başlıyor,
    bilginize.

LİG TV yeni fiyatlar

EDIT: link;
    http://www.futbolunevadresi.com

LİG TV yeni fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmavcu -- 21 Temmuz 2010; 17:05:25 >

• şu anda daha uygun kampanyalar mı var ben mi kampanya içeriklerini yanlış anlıyorum acaba? bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olur musunuz?

http://www.digiturk.com.tr/kampanyalar/erken_gel.aspx
  • Öyle bir site yapmışlar ki sanki sadece ilk üye olanlar için. İnsan bi paket içeriğini yazar.
  • 12,99 + 2,99 olandan almak istedim Galatasarayı izlemek için ama meğerse 24ay tahahüt ve 40lira dedi.. yanına 90+1 paketi ekleniyomu dedim 3lira daha versek olmuyo dedi.
    çok saçma sapan şeyler bide fiyatta uygun gelmedi tek takım için. tüm lig fiyatı zaten 45lira yani. 5daha verir hepsini izlerim
  • 3 büyüklere ayrı fiyat. anadolu kulüplerine ayrı fiyat..
    kampanyaymış bide
  • rezalet küp kare kök bu ne be?kapattırmadan önce haftada 4 maçı 34,90 a izliyodum koca bir sana digiturk!!
  • Bu ne ya kendi takım maçları 12.99 diyince sevinmiştim ama üç büyüklerin maçları 35 liraymış.

Böyle saçmalık olurmu ya ...
  • arkadaşlar gecen seneye kadar 29,99 tl ye izliyordum ben, fakat ihaleyi kazandıkları gün bir baktım cep e bir sms geldi
    bu ayki fatura tutarınız 41.02 tl diye oha dedim yha, aradım müsteri temsilcisini, yapacak birşey yok dedi

bide zam yapmayacaz diyorlardı. dakka bir gol bir oldu bunların yaptıgı
  • Bir de şu anadlou takımları listesinde Diyarbakırspor filan da var. Küme düşmedi mi Diyarbakır?
  • hafta da 9 maçtan da gözüm korktu ya..

spor yazarları bile izlemiyordur bu kadar maçı..

alırsam da şampiyon paket + spor max alırım en iyisi bu..
  • LİG TV NİN YALANINI SEVSİNLER

ARKDAŞLAR ÜYE OLURKEN İMZALADIĞINIZ SÖZLEŞMEYE DİKAAT EDİN
    SÖZLEŞME TARİHİNİ HESAP KESİM TARİHİNDEN 1 GÜN SONRASINA GETİRİP 1 YLLIK PAKETLERDE 13 2 YILLIK PAKETLERDE 25 AY FATURA KESİYORLAR.
    AYRICA SON FATURA DA GÜNCEL FİYATTAN MIŞ
    DİĞER ÇAKALLIKLARI İSE BEDAVA VERDİKELRİ RECEİVERİN KARTINI SÖZLEŞME BİTİNCE GERİ ALIYORLAR. BU DURUMDA RECEİVER DA BİR İŞE YARAMIYOR ANLAYACAĞINIZ.

BENDEN UYARMASI

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoman_hali

LİG TV NİN YALANINI SEVSİNLER

SÖZLEŞME TARİHİNİ HESAP KESİM TARİHİNDEN 1 GÜN SONRASINA GETİRİP 1 YLLIK PAKETLERDE 13 2 YILLIK PAKETLERDE 25 AY FATURA KESİYORLAR.
    DİĞER ÇAKALLIKLARI İSE BEDAVA VERDİKELRİ RECEİVERİN KARTINI SÖZLEŞME BİTİNCE GERİ ALIYORLAR. BU DURUMDA RECEİVER DA BİR İŞE YARAMIYOR ANLAYACAĞINIZ.

BENDEN UYARMASI

sen aynı konuyu 4-5 kere açan arkadaş olmalısın :)

eski nickini banladılar mı noldu ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn991402

şu anda daha uygun kampanyalar mı var ben mi kampanya içeriklerini yanlış anlıyorum acaba? bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olur musunuz?

http://www.digiturk.com.tr/kampanyalar/erken_gel.aspx

Tüm maçları izlemek için en uygun kampanya erken gel. Aslında bitmişti fakat ay sonuna kadar uzatıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman_hali

LİG TV NİN YALANINI SEVSİNLER

BENDEN UYARMASI

Benim bildiğim fatura kesim tarihleri hep aynı.
    y

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

12,99 + 2,99 olandan almak istedim Galatasarayı izlemek için ama meğerse 24ay tahahüt ve 40lira dedi.. yanına 90+1 paketi ekleniyomu dedim 3lira daha versek olmuyo dedi.
    çok saçma sapan şeyler bide fiyatta uygun gelmedi tek takım için. tüm lig fiyatı zaten 45lira yani. 5daha verir hepsini izlerim

Zaten anadolu takımları için yapılmış bir kampanya, 3 büyük istanbul takımını kapsamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekonomisty

Bir de şu anadlou takımları listesinde Diyarbakırspor filan da var. Küme düşmedi mi Diyarbakır?

Hangisi diyarbakır yardımcı olur musun?
    Alfatabetik dizim var, bursaspor ve eskişehirspor arasında başka bir bayrak yok.
  • Dijitürk ün birde arkadaşını öner kampanyası var hem öneren kişi hemde yeni abone olan kişi 1 ay ödemiyor isteyen olursa önerebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Bir de şu anadlou takımları listesinde Diyarbakırspor filan da var. Küme düşmedi mi Diyarbakır?

Alfatabetik dizim var, bursaspor ve eskişehirspor arasında başka bir bayrak yok.

arkadaş şu sayfadaki yazım hatasından bahsediyor, kopyala yapıştırın sonuçları yani kısaca :

http://www.futbolunevadresi.com/taraftar_paketi.html

• quote:

Orijinalden alıntı: ozborme

Dijitürk ün birde arkadaşını öner kampanyası var hem öneren kişi hemde yeni abone olan kişi 1 ay ödemiyor isteyen olursa önerebilirim

bende:)
  • ooo, şimdi gördüm.

Flamalar düzgün fakat yazılı olan alanda geçen sene küme düşen takımlar var, yeni çıkan takımlar yok.

Düzelttiriyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn991402

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

arkadaş şu sayfadaki yazım hatasından bahsediyor, kopyala yapıştırın sonuçları yani kısaca :

http://www.futbolunevadresi.com/taraftar_paketi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmavcu -- 22 Temmuz 2010; 9:59:07 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.