Şimdi Ara

LİG TV yeni fiyatlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
6.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • erkengel kampanyasında recever nasil oluyor? evdekini kullanabiliyormuyuz kart ile veya ücreti ne kadardır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

34.5luk paketten alın bence de mantıklı.Bir de üyeliğimi dondurduğum zaman taahhütümde erteleniyor mu ?

evet,2 ay dondurursanız taahhüt 2 ay ileriye kayıyor
  • Peki bu erteleme işini ilk alım sırasındamı yapıyoruz yada üyelikten sonra herhangi bir zaman yapabilirmiyiz
  • o zaman dondurmanın maddi olarak kazancı yok,
    quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

34.5luk paketten alın bence de mantıklı.Bir de üyeliğimi dondurduğum zaman taahhütümde erteleniyor mu ?

evet,2 ay dondurursanız taahhüt 2 ay ileriye kayıyor
  • Arkadaşlar, dün yetkili arkadaşa sorduğumda, ligtvli paketlerde üyelik dondurma yapılmadığını söyledi. Bence siz de işin doğrusunu araştırın, sonra mağdur olmayın.
  • az önce mus hiz aradım 6 aydan sonra dondurabilirsiniz denildi.
  • Bilgi için teşekkürler, beni yanlış bilgilendirmiş yetkili(!) kişi
  • Az once dijiden aradılar 6 ay hd paket bedava diye,aktivasyonda yok diye 1 ay tum kanallar acık,varmı bilgisi olan
  • valla arkadaşlar yazın maç olmadığı aylarda dondurabilirsiniz.Karlı çıkarsınız.Bize bir bilgi verilmediği için dondurmadım yazında 52.9 ödemeye devam ettim :S
  • maç olmadığında dondurduğunda tüm yayınları donduruyorlar sadece lig tv değil atv show vb benimki 1 yıl taahütlü idi aradığımda öyle dediler
  • Bu fıyatlar mevcut musterıler ıcınde gecerlı mı yoksa yenı uye olacaklar ıcın mı gecerlı bır acıklama da goremedım bılgısı olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: udar

Bu fıyatlar mevcut musterıler ıcınde gecerlı mı yoksa yenı uye olacaklar ıcın mı gecerlı bır acıklama da goremedım bılgısı olan var mı ?

Merhabalar,

Eski üyelere herhangi bir avantaj söz konusu değil. Eğer taahüüttünüz yoksa, pazarlık yaparak fiyatı düşürebilirsiniz.
  • Hepsiburada da giriş spor paketi yıllık 379 TL 12 taksit ile aylık 31.58 TL ye gliyor. Sanırım buradan bunu alıp digiturkten 8 tl ye aylık hd yayın alacağım.
    Basket maçları da başladığında 8 TL daha verip spormaxi açtıracağım.

39.50 ye 1 yıl giriş spor paketini hd izlemek mantıklı gibi.
  • bunu sanırım benim gibi bir çok kişi bilmiyordur. keşke yeni başlık olarak açsaydınız daha çok kişinin dikkatini çekerdi.

http://www.hepsiburada.com/Liste/digiturk-12-aylik-giris-spor-paketi/ProductDetails.aspx?productId=evdijiturksporpak&categoryId=161903

quote:

Orijinalden alıntı: volkantutkun

Hepsiburada da giriş spor paketi yıllık 379 TL 12 taksit ile aylık 31.58 TL ye gliyor. Sanırım buradan bunu alıp digiturkten 8 tl ye aylık hd yayın alacağım.
    Basket maçları da başladığında 8 TL daha verip spormaxi açtıracağım.

39.50 ye 1 yıl giriş spor paketini hd izlemek mantıklı gibi.
  • yav tam vazgeçtim eve bağlatmaktan webtv almayı düşünüyodum bunu gördüm şimdi aylık 31,5 lira iyi gibi geldi..

açıklamalarda 40tl kurulum ücreti alındığı yazıyor, bağlantı bitiminde receiver iade edilir yazıyor ama çanak bizde kalabilirmiş, çanak için bi ücret istendiği yazmıyor ama..

ne yapsam bilemedim..

link :

http://www.hepsiburada.com/Liste/digiturk-12-aylik-giris-spor-paketi/productDetails.aspx?categoryid=161903&productid=evdijiturksporpak
  • Müşteri hizmetlerini aradım şimdi, yok öyle birşey diyorlar. Alıpta elimizde patlamasın.
  • Arkadaşlar bilen birinden deyatlı bir cevap istiyorum.

Şimdi bizde uydu falan yok.Sadece Tv var :D

lig tv den sadece bir takımın maçlarını izlemek istiyorum.

anten,uydu vs. ne yapmam lazım ?

kaça patlar ?
  • hepsiburadanin kampanyasi avantajli gibi gorunuyor aile paketi, haftada 9 mac, ilk ay tum kanallar acik aylik 31,5. HB cok detay belirtmemis detayli bilgiye ulasan var mi? kurulum nasil yapilacak? sifreyi alip DT u arayinca kurulumu onlar mi yonlendirecek? kart receiver canaknasil gelecek ?
  • bununla ilgili açılan ayrı başlığa bakabilirsin yada 473 73 73 'ü arayıp 2 ve 0'ı tuşlayıp temsilciyle görüşebilirsin..

quote:

Orijinalden alıntı: qblie

hepsiburadanin kampanyasi avantajli gibi gorunuyor aile paketi, haftada 9 mac, ilk ay tum kanallar acik aylik 31,5. HB cok detay belirtmemis detayli bilgiye ulasan var mi? kurulum nasil yapilacak? sifreyi alip DT u arayinca kurulumu onlar mi yonlendirecek? kart receiver canaknasil gelecek ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.