Şimdi Ara

LG XBOOM Go Pk3 Bluetooth Hoparlör Yandı Bitti Kül Oluyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
8
Favori
47.927
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İhtiyacım yok almadım, almak istedim ancak almadım. Çünkü mifa a10 var yetiyor bana.
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    bilemiyorum bu tür basit ürünlerin pek garantilik durumu olmuyor. ben akıllı telefonlarımı bile hiç garantiye göndermedim. lg ph1 var bende. hoparlör 1 kat merdivende yuvarlandı ona bile birşey olmadı. ben endişelenmiyorum o konuda
  • iyi fiyat yalnız 395'e satan varmış zaten gg'de. 100 lira daha ucuz yani.
  • Sony SRSXB12B den iyimidir arkadaşlar.. bunu alırsam onu satarım diye düşünüyorum
  • Almayacağım. Alayım mı ya?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapmayın.. ihtiyacım yok ama çok güzelmiş 🥺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albaywolf -- 6 Şubat 2020; 16:11:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mifa a10 ve doss hoparlör olmasına rağmen bunu da aldım. mifa a10'u filan ikiye katlar. gerek ses kalitesi gerek ise ses düzeyi bakımından.

ben aracın bluetooth özelliği olmadığından araçta kullanmak için aldım. şimdiye kadar mifa a10 kullanıyodum ses düzeyi çok yeterli gelmiyordu bu gayet yeterli gelecektir. hatta son seste pek kullanacağımı sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacmAdam

İhtiyacım yok almamalıyım
    Almamalıyım
    Almamalıyım
    Fiyat güzel almalıyım
    Aldım.

BU ŞEKİLİZ HEPİMİZ ÇOK ŞÜKÜR :-)
  • Taotronics TT-SK06 ve Anker Soundcore var, sizce Taotronics TT-SK06 yerine alınır mı bu ürün?
  • paladinho kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam bunda led bulunmuyor.

• Fiyatı artsın şunun alacam yoksa durramıyorum kullanacağım birşey değil ama alasım var aghhhh.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jbl go 2 yi alalı 1 ay olmadı yaaama bunu da aldım sırf şarjı için.

• Ben de aldım :)
    Çok mu lazım, yok. Ama aldım işte :) Baharda köyde kullanırım bahçede çalışırken :)
  • Almayı düşünüyorum da Visa kampanyası için önceden alışveriş yapmamız mı gerekiyordu?

• biteceekkk, fiyatlar artacakkk, kalmayacakkk, param o kadar yok ama almalıyımmm..

tam araba piyasası da bu şekilde uçtu gitti. millet almasa elde kalsa hiç öyle şeyler olmayacak. ihtiyacı yoksa bile fiyatı artacak diye alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snomask -- 6 Şubat 2020; 17:14:23 >
  • Valla ihtiyaç yoktu borç da var ama aldık girmyecegim artık sıcak firsatlara

• Mifa A1 im ile idare ediyodum ne güzel burda Mifa A10 u olanlar bile alınca bende aldım artık. Almasak ayıp olurdu. Denizbonus a da anında 25 TL indirim verdi.

Birikmiş chipparalarımı harcarım dedim yine olmadı...
  • Saat 18:30 gibi alabilirim. İnşallah o zamana kadar stok biter de almam.

• Ocağıma incir ağacı diktin sıcak fırsatlar ah vah etsem ne fayda almayacam diye diye aldım

• az vvel aldılm stok varmış herhalde. arabada evde film zilerken kafamın arkasına koyarım artık
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.