Şimdi Ara

LG XBOOM Go Pk3 Bluetooth Hoparlör Yandı Bitti Kül Oluyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
8
Favori
47.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün su geçirmeyen bir bluetooth hoparlör almam lazım dedim bugün bu haberle karşılaştım. Borçluyum, mutluyum
  • Benim de ihtiyacım vardı, akakce.com üzerinden baktım piyasa da en düşük gg de 350 tl gibi bir fiyata satılıyordu. Peşin fiyatına 3 taksitle aldım bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG TV aldım yakın zamanda bunuda TV ile birlikte kullanabilirim diye aldım umarım işe yarar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yanlis hatirlamiyor isem bu model bu fiyata dusmustu daha once son 2-3 ay icinde

• mono mu stereo mu bu ürün arkadaşlar?
  • Tam alıyordum sonra dedim ki sen etin budun ne ki 300 lira hoparlöre veriyorsun. Ve almadım

• Oguzhantasci kullanıcısına yanıt
    TV için 1 tane yeterli olur mu sizce?
  • paladinho kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle olur. Ürün ses konusunda başarılı

• P5 ten iyi gakşv galiba bu.

• https://www.amazon.com/Portable-Bluetooth-Speakers-Premium-Stereo/dp/B07HT12PD5/

Elimde bu var. Fiyatı Amazon'da aynı, ben bunu bile kampanya falan derken 270'e mal etmiştim. Halen bile kendimi LG'yi almamak için zor tutuyorum. Üstelik daha bugün Sennheiser HD400s almışım. DH'den uzak durmak lazım.
  • Ürün yandi bitti kül oldu derken bitmiş galiba

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    yeni türkiyeye hoşgeldiniz hocam.
    size bir şey diyeyim mi buradaki insanların çoğunun sıcak fırsatlara saldırmasının sebebi stok yapmak. çünkü yarın gerçekten ihtiyaç olduğunda uygun fiyata alınamayacağına dair bir inanç var. ki gerçek de. 4 yıldır sıcak fırsatları takip ediyorum. iyiki etmişim de en azından ayakkabı stoklamışım indirimlerle yoksa şimdi 300 400 tller verecektim az biraz konforlu bir ayakkabıya.

bluetooth hoparlörüm var ama aldım çünkü 2 yıl sonra bu kalibrede cihazlar 1000 tl olacak. olabilir? niye olmasın? şimdi boşa verilmiş 270 tl ihtiyaç halinde verilecek 1000 tlden daha mantıklı
  • hayır hayır bu sefer değil.. irademe sahip çıkmalıyım. ihtiyacım yok benim..
  • İhtiyacım yok almamalıyım
    Almamalıyım
    Almamalıyım
    Fiyat güzel almalıyım
    Aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacmAdam -- 6 Şubat 2020; 15:33:18 >
  • https://www.hepsiburada.com/lg-xboom-go-pk3-bluetooth-hoparlor-p-HBV00000HGEJJ?magaza=Hepsiburada
    Anlık olarak nefsime yenildim

Birde android tv böyle ucuza bulsam tam olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalürjist -- 6 Şubat 2020; 15:49:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eskikarateci

yeni türkiyeye hoşgeldiniz hocam.
    size bir şey diyeyim mi buradaki insanların çoğunun sıcak fırsatlara saldırmasının sebebi stok yapmak. çünkü yarın gerçekten ihtiyaç olduğunda uygun fiyata alınamayacağına dair bir inanç var. ki gerçek de. 4 yıldır sıcak fırsatları takip ediyorum. iyiki etmişim de en azından ayakkabı stoklamışım indirimlerle yoksa şimdi 300 400 tller verecektim az biraz konforlu bir ayakkabıya.

bluetooth hoparlörüm var ama aldım çünkü 2 yıl sonra bu kalibrede cihazlar 1000 tl olacak. olabilir? niye olmasın? şimdi boşa verilmiş 270 tl ihtiyaç halinde verilecek 1000 tlden daha mantıklı
    Böyle bir durumda ürünün garantisi de biteceği için, bozulsa elde kalma ihtimali de var
  • Eline su bile dökemez ama JBL go varken en önemlisi de ihtiyacım yokken bende aldım :(
  • Paylaştığınız için teşekkürler. bir tane de ben aldım.

• Bu bir hastalık mı? Her şey ihtiyaçtan mı alınır diyorum almaya karar veriyorum,ama sonra ihtiyacım yok diyorum vazgeçiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.