Şimdi Ara

LG XBOOM Go Pk3 Bluetooth Hoparlör Yandı Bitti Kül Oluyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
8
Favori
47.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben ikna oldum ve almadım hocam saol🌝

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak istiyorum ama Bi yandan gereksiz diyorum çok kararsızım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkna oldum ve aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR-40

Almak istiyorum ama Bi yandan gereksiz diyorum çok kararsızım :)
    Al al kenarda dursun

• Malesef 1 adet aldim dayanamayip. Douni a7 ve logitech var ama neden bilmiyorum aldim Alisveris cek bolumunden 25 tllik hb ceki alirsaniz 254 tlye geliyor, cek 5 tlye satiliyor

• Ne çok iradesi zayıf ve kendisine söz geçiremeyen insan varmış; hepsi de sürü psikoloji ile hareket ediyorlar. Onlar boşluğa atlarsa sen de mi atlayacaksın, ihtiyacın yok ama alıyorsun. Gereksiz yere harcadığın paraya yazık.
  • fiyat çok çok iyi, bende cambridge audio'nun olmasına ragmen gene aldım, dener beğenmezsem yegenlerin birine veririm.

odanızda gene dinlersiniz, şiddetle tavsiye ederim.
  • Yakın zamanda 349Tl ye satılıyormuş zaten ama şimdi sadece HB ye aktarmışlar satışı sanırım. Ama LG nin ses işini iyi becerdiğini tecribe ettiğimden yazın piknik, plajda iyi iş görür diyerek ben de aldım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
    https://www.youtube.com/watch?v=-oN74DGA5-U

Sonradan Düzeltme:
    Cihaz geldi, kutusunu açtım 10dk kullandım. Tekrar sarıp sarmalayıp paketine özenle yerleştirip iade ettim. Para verip alınacak bi cihaz değil bence.

Elimde LG'nin P5 modeli de var, yan yana karşılaştırdım ve zamanında P5'ten neden 10 tane almamışım tüh dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 24 Şubat 2020; 9:39:13 >
  • Plajda , piknik alanında kullanmak için ideal mi acaba
  • koppa kullanıcısına yanıt
    Keşke incelemeseymiş. Ikına ıkına konuşmasından alayım mı dediğim üründen soğuttu 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aldım 1 adet. Konu sahibine teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Keşke incelemeseymiş. Ikına ıkına konuşmasından alayım mı dediğim üründen soğuttu 😄

• Beyler douni a7 mi daha iyidir bu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

imzamdan anlasilacagi uzerine ben 5 adet ses sistemi olan,ses frekanslarina hakim,30 kusurde kulakliga sahip bir muzik manyagiyim,hem uretiyor hem dinliyorum,ve diyorum ki "markaya bakmayin"

bakiniz bu 2+1 sistem 40w subwofer +2x10w hoparlore sahip,bu fiyata alabileceginiz en iyi ses sistemi budur,verilerle konusuyorum markaciliga gerek yok.

Music D.J D6380 Kablosuz 2+1 USB SD Bluetoothlu Extra Ses Sistemi 399,80 TL yerine 339,90 TL
    https://urun.n11.com/2arti1-ev-sinema-sistemi/music-dj-d6380-kablosuz-21-usb-sd-bluetoothlu-extra-ses-sistemi-P367342680
    terlil fırsatı konusunda bot öneriyorsun farkında mısın?

• Bunda SD kart girişi yada USB girişi yokmu ben göremedim o modeller daha çok ilgimi çekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lg p5 var elimde onla farkı ne kadardır ?
  • nJOY kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcı varsa pm atabilir misiniz, konusunu
  • Halen stok bitmediğine göre fırsat değil

Normalde 10 dakikada sömürüyor forum sakinleri
  • Gerçekten ihtiyacı olan, evinde hiç bt hoparlörü olmayan adam alsın büyük ihtimalle beğenir.

Bende sony srs x3 var. Onu dinledikten sonra pk3 sesi kötü geliyor. Baslar pk3'de yok değil sadece ben buradayım diyor o kadar. Titreten tatmin edici bir bas yok. Tiz ve midler, vokal başarılı. Parasının karşılığı bir hoparlör. Dediğim gibi ilk cihazı olacaklar beğenir.

İhtiyacı olan için iyi fırsat. Elimde şu var onun yerine alayım mı derseniz hayır almayın çok etkileyici bir sesi yok.

• hitmachine16 kullanıcısına yanıt
    Kıymetli yorumunuz için teşekkkürler
    Vazgecirdiniz

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.