Şimdi Ara

LG X130 İncelemesi - ( Ana Konu ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.414
Cevap
9
Favori
216.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_ZoMbI

x130 u hd 720p ya da 1080 kasar mı

1080p kasar, 720p ise filmin bitrate'ine göre değişir.Yüksek bitrateli filmlerde görüntü ara ara takılmaya başlar. -
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

quote:

Orijinalden alıntı: justify34

quote:

Orijinalden alıntı: chanak

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Biraz sonra sipariş geçmeyi düşünüyorum nelere dikkat etmeliyim arkadaşlar ve bu ürüne muadil başka bir ürün tavsiye edermisiniz biraz acele cevap bekliyorum

Buradan sipariş vermeyi düşünüyorum
    http://www.hizlial.com/notebook/netbook-mini-notebook-/lg-x130-l-a7b6t-intel-atom-n270-1-6ghz-1gb-160gb-10-1-dizustu-bilgisayar-siyah_30.001.1165.0063.htm

Elimde lg x110 vardı ama bugün sinirli bi anıma denk geldi eşimle tartışırken yere vurdum çalışmıyor ekran çatladı tahminim içeridende birşeyler olmuştur yani tamirlik hali kalmadı

Ben 4 gündür kullanıyorum. Çok memnunum. Bir sorun çekmedim.

Bende bir soru sorayım şarj cihazı çok ısınıyor normalmi yoksa bendemi böyle oluyor.

benimde size bir sorum var bazı arkadaşlar wireless da sorun olduğunu söylüyorlar sınırlı bağlantı gibi problemler oluyormuş sizde böyle bi sorun varmı acaba

Bu 3 sayfacık konuda defalarca yazıldı yine yazıyorum.Wireless ile bağlanırken LG'nin IP operatör isimli programınını kaldırıp direk windows ile bağlanınca bir sorun yok.

Bu arada içindeki harddisk samsung marka ve işlem yaparken bile sesini duymuyorsunuz. ancak ara sıra belli belirsiz (yanlızca sessiz ortam duyabileceğiniz) bir tiktik ediyor.Varmı bunu farkeden? Özellikle fan sesinden rahatsız olan hassas kulaklı arkadaşlara soruyorum

Bu sorun x110,da vadı bundadamı var sorun degil gerçi ama

• netbookumu hızlandırmak istiyorum ne yapmam lazım

1.başlangıçtaki birçok prgramı kapattım
    2.antivirüs olarka avast home kullanıyorum

daha başka ne yapmam lazım netbookumu hızlandırmak için
  • Yorumların tamamını tekrar okuduktan sonra eşime doğumgünü hediyesi olarak aldım.Yaklaşık 3 gündür eşimden gizli, programları yükleyip hazırlıyorum.Tabii bu bahaneyle bende hevesimi almış oluyorum Şu ana kadar bir problemle karşılaşmadım.Birkaç video denemesi yaptım,eset nod32 son sürüm antivirus,acdsee,google chrome,BsPlayer,Lime Wire gibi programlar yükledim.Sadece 3 boyutlu 13 mb'lık basit bir bilardo oyununu kurduğumda görüntü kesik kesik ilerledi.Sanırım boyutu ne olursa olsun 3 boyutlu oyunlardan uzak durmak gerekiyor.Bunun dışında malzeme kalitesi,ekran parlaklığı,ağırlığı,boyutları ve güzelliğiyle gayet ideal bir netbook.

Karar vermeme yardımcı olan tüm konu üyelerine teşekkür ederim.

• nod32 kullan google chomeye gec.
    quote:

Orijinalden alıntı: By_ZoMbI

netbookumu hızlandırmak istiyorum ne yapmam lazım

1.başlangıçtaki birçok prgramı kapattım
    2.antivirüs olarka avast home kullanıyorum

daha başka ne yapmam lazım netbookumu hızlandırmak için
  • Avira AntiVir kullanıyorum. cihazı yormuyor. tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdogan

Yorumların tamamını tekrar okuduktan sonra eşime doğumgünü hediyesi olarak aldım.Yaklaşık 3 gündür eşimden gizli, programları yükleyip hazırlıyorum.Tabii bu bahaneyle bende hevesimi almış oluyorum Şu ana kadar bir problemle karşılaşmadım.Birkaç video denemesi yaptım,eset nod32 son sürüm antivirus,acdsee,google chrome,BsPlayer,Lime Wire gibi programlar yükledim.Sadece 3 boyutlu 13 mb'lık basit bir bilardo oyununu kurduğumda görüntü kesik kesik ilerledi.Sanırım boyutu ne olursa olsun 3 boyutlu oyunlardan uzak durmak gerekiyor.Bunun dışında malzeme kalitesi,ekran parlaklığı,ağırlığı,boyutları ve güzelliğiyle gayet ideal bir netbook.

Karar vermeme yardımcı olan tüm konu üyelerine teşekkür ederim.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• bende nod32 kullanıyorum kasma falan yok
  • sa arkadaslar acil temin edebileceğim bi yer lazım konyada oturuyom.vatan computerde kalmamıs nerde bulabilirim hepsiburadada pahalı:S
  • Merhaba
    bende yeni aldım x130 u benimde internet sorunum var bütün sayfaları okudum bazı arkadaşlarda da sorun olmuş LG IP programını kaldırdım ancak sorunum hala geçmedi kablosuz modemi görüyor modeme bağlanıyor ancak internete bağlanmıyor test için alışveriş merkezine gittim belki oradan bağlanır diye ancak ordada aynı sorun oldu modemi gördü bağlandı ancak internete bağlanmadı bu sorun canımı çok sıkıyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim :(( şimdideden çok teşekkürler
  • İnternetten almak isterseniz sanalmarketim.com dan 482,58 TL ye alabilirsiniz.
    Wireless bağlantıda bende ilk başta sorun yaşadım. ip ayarlarını kontrol ettiğimde kendisinin kafasına göre abuk subuk bi ip aldığını tespit ettim. Otomatikten çıkarıp elle ip ataması yaptığımda sorun çözülmüştü.
    Bende ekranın üstünde tam olarak webcamin alt tarafında kalan bölgede gölge var. Acaba kimsede böyle bir problem oldumu. Benim tahminim ekran aydınlatmasında bi problem olduğu yönünde. Aldığım yere geri gönderip yenisi ile değiştirmeyi düşünüyorum. (23/12/09 da almıştım.) Böyle birşeye hakkım varmı. Veya bi çözümü varsa bilen arkadaşlarda yazmalarını rica ediyorum.

LG X130 İncelemesi - ( Ana Konu )

• İnternette en uygun fiyata sanalmarketimde mi?
  • Ekranında kesin sorun var belli.

Aldığın yerde değiştirmezler ama yetkili servis mutklaka değiştiri. (en azından ekranı değiştirir)

Ha aldığın yer aynı zamanda yetkili servis ise oda değiştirir.

Ama bence arayı çok açmayın götürün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True_Sun -- 26 Aralık 2009; 20:52:25 >
  • Tekrar soracağım ama,

Win 7 kuran arkadaşlar acaba bi problemle karşılaştılarmı ? (kamerayı tanımama dışında)

Makine dahamı rahatladı yoksa azda olsa kastımı?
  • İnternette ve piyasada en uygun benim bulabildiğim vatan computurde 470 TL ama onlardada kalmamış. Benim aldığım tarihte en uygun sanalmarketimde görmüştüm. havale ile 482,58 TL'den sattıyorlardı. bugün itibariyle baktım 498 TL'ye çıkarmışlar.
    Sayın Kedhy cevabınız için teşekkürler bende değiştirirlerse değiştirmeyi olmadı servise verip en kısa zamanda bu problemden kurtulmayı düşünüyorum.
  • Sanırım cihazı satın almak icin biraz daha beklemek lazım
  • geçen hafta sanırım bostancı vatandan ellerinde kalan son cihazı aldım ben...bir de neomarin vatanda olduğunu söylemişlerdi. (14 adet) kalmışmıdır bilmiyrum... "hızlı al" da 510 gibi bişey 12 taksitli ama.. en uygun bu şu an zannedersem.

arkadaşlar sanırım ses kartı 2.1 üstü destek vermiyor ya da ben alamadım.. başarabilen var mı?

bir de bu kullanmadığımız lg programlarını kaldırsak, recovery yapmadan sadece kaldırdığımızı yeniden yüklemek mümknmü? mesela ip operatr ve lg uptede vs...
  • bugun rezıl oldum dısarı cıktım arabayla bı cafenın onune cektım arkadaslara hava atıcaz yaa, netbook baglandı cafenın ınternetıne sınyalde super ama ınternete gırmıyor, ıp moderator programını sılıp wındovstan baglantısını yaptım gene fayda etmedı bu nasıl iş yaw yokmu su aletın recetesını yazacak bı kısı
  • Arkadaşlar bağlandı dediğinizde ip alıp almadığını kontrol edin. Eğer ip alıp giremiyorsa modemde çeşitli güvenlik ayarları var onlar sizin internete erişiminizi engelliyor olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.