Şimdi Ara

LG X130 İncelemesi - ( Ana Konu ) (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.415
Cevap
9
Favori
216.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lg x130 netbooka Windows 8.1 kurdum gayet hızlı ve sorunsuz çalışıyor. Şu ana kadar tek eksi yönü pil yaklaşık yarım saat daha kısa sürede bitmeye başladı.
  • Arkadaşlar bu cihazın içindeki harddiskin özellikleri nelerdir? Çıkarıp ps3'üme takacağım da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sata 2 hdd ama bence uğraşma,pek performanslı değil.
    mac yükleyemedim, ubuntu,lubuntu,zorin,elementary,pardus aklıma gelmeyen bilimum linux kurdum ama en stabil ve hızlı windows 10 home oldu şimdiye kadar.yeni pil aldım (6 hücreli) 4 saat gösteriyor tam dolu şarj ile. youtube 360p ile sıkıntı yok,480p'de takılmalar oluyor,720p işkence oluyor. 720p film codec'e bağlı olmakla birlikte pek randımanlı değil. bu arada hdd 500gb,ram 2gb yaptım. soğutması pek etkili çalışmadığı için kasanın içinde biraz modifikasyon yaptım. Windows 10da herşey düzgün çalışıyor

Hort

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElectricBlue -- 11 Nisan 2016; 1:37:14 >
  • ElectricBlue kullanıcısına yanıt
    Pili bulunduğunuz şehirden mi yoksa internetten mi aldınız?
    Kaça aldınız acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android x86 kuran var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 gb'den yüksek ram desteklemiyor zannediyorum. Alete 2 gb ram ve 1600ddr bir ram alsak kullanaiblir miyiz? 800 ddr kullanan varmış, 1600'ü destekler mi? Kullanan var mı? Biraz aradım ama bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurathanM

Arkadaşlar 2 gb'den yüksek ram desteklemiyor zannediyorum. Alete 2 gb ram ve 1600ddr bir ram alsak kullanaiblir miyiz? 800 ddr kullanan varmış, 1600'ü destekler mi? Kullanan var mı? Biraz aradım ama bulamadım.

1600 mhz ramler DDR3 değil mi?

X130 DDR2..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phunk

Android x86 kuran var mi

Bende bunun cevabini ogrenmek icin geldim ama sanirim kimse kuramamis. Defalarca farkli farkli androidx86 remix os phoenix os kurdum ama en son ekranda ekran karariyor oylece bekliyor cozumu bulamadim bi turlu

• arkadaşlar bu cihaza nasıl hdd yükseltmesi yaptınız? kasayı sökerek mi? başka yolu var mı? bir de benim cihazda xp yüklü geldi. bunun yerine en iyi çalışan en stabil windows hangisi olur? hangisini tavsiye edersiniz? bir de xp sonrası sürümleri kuranlarda driver vb. sorun yaşandı mı?
  • bir de batarya görmeyenler bios güncellemesini nasıl yaptınız. benim indirdiğim ve kurduğum dosyalar işimi görmedi ne yazık ki..
  • hala alınır mı

siz ne yaptınız hocam hangi Windows kurdunuz cihaza @Adversary

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elinde x130 klavye olan var mı acaba

• Merhaba,

LG X130 netbook ekranı 6 yasında oğlum bozmuş. Malum ekonomik şartlardan dolayı en az 10 yıldır bu netbook'u kullanmaktayım.

Sorumun ekranı değiştirmem lazım. nereden ve nasıl bulabileceğimi bilemiyorum. Daha öncedende batarya değiştirmem gerekti lakin internetten satın almıştım.

Monitör konusunda yardımcı olurmusunuz lütfen.?

Saygılarımla.

• PONRO kullanıcısına yanıt
    Win 8

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.