Şimdi Ara

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.489
Cevap
140
Favori
310.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagdassoley

Burak bey'dan Koç Tekno LG Premium mağazasından 15.11.2019 tarihinde aldığım LG OLED 55 C9'da 12 adet ölü pixel bulunması nedeniyle hem Burak Bey'in ısrarlarıyla hemde Aydın Nazilli Mesut Elektronik servisinin uğraşlarıyla sadece 1 aylık süreçte LG OLED 55 GX ile değiştirildi.

GX geldiğinde ürün açılmamış ve jelatini hala üzerindeydi. Yeni gelen LG OLED 55 GX'de hem servisin hemde kendi yaptığım testler sonuncunda hiç ölü pixel olmadığını tespit ettik.

GX hem duvar aksesuarı hem paneli hemde ses sistemi sayesinde C9'dan çok daha üstün bir televizyon.

Yine Burak Bey'in yardımlarıyla C9 için aldığım +3 yıl garantiyi GX için de uzattık.

Burak Bey'in şuan Soundbar kampanyasından yararlanmak içinde elinden gelen herşeyi yapıyor. Oda onaylanırsa sizlere bilgi vereceğim.

Televizyonu Koç Tekno LG Premium mağazasından aldığım için herşey çok hızlı ilerledi ve değişim yapılan GX'in hızlıca kurulumu gerçekleştirildi.

Burak Bey'e ve Nazilli Mesut Elektronik'e çok teşekkürler.

Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmuratsal

bugün için 55SM9010 TV aldım daha kurulum yapılmadı sizce nasıl bir TV dir PS4 pro film Digitürk yayınları için ideal bir seçim olmuş mu sizce
    Hocam güzel günlerde kullanın başarılı ürün tercih etmişsiniz
  • teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmuratsal

teşekkür ederim
    Rica ederim.
  • Selamün Aleyküm

LG sihirli kumanda üzerindeki rakamlarda bulunan harfleri kullanabiliyor muyuz? Kullanabiliyorsak nasıl aktif edebilirim yardımcı olabilir misiniz? Syg.

• Merhaba arkadaşlar 50NANO796 tv de bir kaç gündür YouTube uygulaması çalışmıyor. Kaldırıp yeniden yükledim değişmedi. Varmı böyle bir sorunla karşılaşan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar,

47LA640S-ZA model cihazıma dün TRT SPOR Yıldızı yükleyeyim derken

Kanalları sildim. Yeniden uydu tarattığımda kanallar sorunsuz geliyor.

Ancak kanal sıralamaları çok kötü olduğu için ChanSort uygulaması ile yeniden düzenlemek istedim.

ChanSort ile düzenleyip TV'ye attığımda PROGRAMLANMAMIŞ hatası alıyorum.

Sorun sizden neden kaynaklı olabilir. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

• 50NANO796 model tv var aylardır kullanıyorum gayet başarılı yalnız son zamanlarda kablolu ağ bağlantısında YouTube açılmıyor. Kabloyu çıkarınca wifi ile açılıyor. Neden yapar bunu sizce?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LG OLED Model no 55EG920V Televizyonu kullanmaktayım Bluetooth ile Apple 2. nesil airpod kulaklığımı nasıl bağlaya bilirim.

Televizyon hiç bir şekilde bluetooth kulaklıkları görmüyor.!

• Merhaba arkadaşlar
    Benim UM7450PLA model lg tv wifi de 5 ghz görmüyor aldığımdan beri böyle servise de götürmeye üşendik bir çözümü var mıdır sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cello1903 -- 6 Kasım 2021; 22:29:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yanmayan en iyi lg led tv hangisidir. oled vs olmayan maksimum 12.500

• LG 47LB670V kullanıyorum ama TV yi açtığımda uzunca bir süre LG logosunda kalıyor ve bu bazen 5dk, bazen 45dk kadar sürüyor.

Başına böyle bir şey gelen veya nasıl çözebileceğimizi bilen var mı?

• kalenderonur kullanıcısına yanıt

sıfırladınız mı TV yi , buna rağmen mi bu şekilde ?

• Arkadaşlar LG 86Nano866pa ile LG 86Nano916pa arasında kaldım, hangisi daha iyi ne önerirsiniz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Televizyonda internet tarayıcısında örneğin KanalD com tr de bir dizi seçip oynat butonuna bastığımda başları eskiden çalışan ama epeydir çalışmayan bir durum , bunun nedenini bilen var mı? Siyah ekranda kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J3ASKAN -- 23 Aralık 2021; 22:32:27 >
  • k.a.a.n. kullanıcısına yanıt
    İki modeli yan yana incelemedim ama bahsettiğiniz ekran büyüklüklerinde kaynak yayının kusurları daha çok ortaya çıkar. Sürekli 4k kaynak izlemeyecekseniz üst modeller görüntü işlemede genelde daha başarılı olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aynı ağdaki masaüstü pc yi tv ekranına yansıtamıyoruz sanırım?android tv lerde kolaydı bu iş ama LG de olmuyor yada ben beceremiyorum.Tv niz görünür değil diyor ama mesala pc deki filmleri kablosuz izleyebiliyorum.orada bir sıkıntı yok ama pc masaüstü yansıtamadım.(oled48c1)

• 49uf7787 dün güncelleme aldı hala webos 2.0 webos3.0 gelir mi ben evde yokken gelmiş çizgiler çıkmış geldiğimde gri webos yazdı sonra kanal açıldı yazılım yazısı yazdı köşede anakart yanar mı oto güncelleme kapatayı mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar webos 1.4 versiyona Disney+ nasıl yüklenir?

• ender E kullanıcısına yanıt

aklıma şu geldi.

sıfırdan kurulum ekranında , başka ülke seçerek onun store'unda uygulamayı arayabiliriz.

tabi kendi şifreniz ile denemeniz gerek acaba Türkçe içeriklere yönlendirecek mi diye.

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.