Şimdi Ara

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.489
Cevap
140
Favori
310.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
Giriş

Aynı durumdan müzdaripim. Hem lg (webos1) hem de iptvbox var ikiside açmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • armo07 kullanıcısına yanıt

webos 2.0 a Disney+ nasıl yüklenir?

yükleye bilen var mı

• herkese merhabalar...yeni TV almak istiyorum...bu 2 modele bakıyorum şuan...lg 65nano866pa ile lg 65nano756pa arasındaki fark nedir? yani 866 pa---756pa ... bunların hangisi iyi yani...netflix-disney channel-puhu tv--blu tv gibi platformları seyredecem...iptv kullanacam..iptv içinde media player almayı düşünüyorum...kolayca kullanabilirmiyim bu 2 modelin birinde...yardımcı olurmusunuz bana bu konuda? veya başka bir TV öneriniz olurmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikas73 -- 19 Temmuz 2022; 13:59:55 >
  • d4red kullanıcısına yanıt

?

• bizde vardı LG TV sonra yanlışlıkla yumruk attım hemen parçalandı, malzeme kalitesi çok kötü abi Samsung TV'ye de attım yumruk bir şey olmadı

• Arkadaslar bu weboslu lglerde blutv yok mu? Internette var diyor ama markette yok

• Lg netcast sistemli tvlerde trt 1 i nasil getirecegiz. Yqpqmadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lg oled c2 65 inç tv aldım. Güncellemelerini falan yaptığım halde uygulama mağazasında blutv yok. C1 kullanan arkadaşımın tvsinde blutv görmüştüm. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.