Şimdi Ara

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.488
Cevap
140
Favori
310.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem 43um7450 hem de 49sm8200 model 2 adet tv var evde.. Ama ikisinin de renk kalibrasyonunu yapamıyorum kaynakta bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fushia kullanıcısına yanıt
    Siteye epeydir giremiyordum şimdi gördüm mesajınızı.. Aldınız mı acaba...?

• arkadaşlar 50um7450 almayı düşünüyorum. ortalama 2.9k gibi bir fiyata satılıyor sizce bu fiyata değer mi yoksa düşmesini beklemek mi lazım? ve bu ürünü satın alanlardan memnun olmayan kullanıcılar var mıdır acaba?..
  • Uk7550 model tvde wifi ağ bulmuyor ve bağlanmıyor.Yeniden kurulum yaptım,modemle uğraştım ama olmuyor.Teknik servis bu sorunla ilgilenir mi ve çözümü var mı acaba ?
  • Shiro Battousai kullanıcısına yanıt
    Bende 70 inç var tavsiye ederim kesinlikle.
  • Arkadaşlar merhaba bir kaö gündür uğraşlarıma rağmen 65UF850V modeline kablosuz kulaklık bağlantısı yapamıyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarkalkan

Siteye epeydir giremiyordum şimdi gördüm mesajınızı.. Aldınız mı acaba...?
    Neyi aldım mı?

• Fushia kullanıcısına yanıt
    TV (49sm8600)

• serdarkalkan S kullanıcısına yanıt
    2 ay oluyor 55c9 aldık memnunuz

• merhaba arkadaşlar, benim televizyonun modeli 43uh610v. Benim şu sorunum var, bazı maç yayınlarında pilot kamera sağa sola hareket ettiğinde ekran ışığı kararıp tekrar aydınlanma durumu oluyor(sanırım reklam panolarının değişmesi de bunda etkili) bunun için bildiğiniz bir çözüm var mı ?

• lütfen yardımcı olabilir misiniz ?

• Shiro Battousai kullanıcısına yanıt
    Son 2-3 aydır tarayıcısı youtube tarzı video sitelerinde sorun yaşatıyor. 4k filmler yeteri kadar akıcı izlenmiyor. Belki benim indirdiğim filmlerde bir sorun vardır bilmiyorum.
  • Merhaba. Evimde 65sj850v ve 55sk8500pla tvler var. Bu her iki tv de de netflix 5.1 seç seçemneği çıkarken yakın zaman önce sj serisi oloanda çıkmamaya başladı. TV özellikleri netflix isteklerini karşılıyor. Acaba güncellemeden mi kaynaklı. Bilgisi veya çözüm önerisi olan var mı? Netflix i aradım çözemediler. Tv yi sıfırladım. ayarlarıda baştan aşağı kontrol ettim çözüm bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baytilki

merhaba arkadaşlar, benim televizyonun modeli 43uh610v. Benim şu sorunum var, bazı maç yayınlarında pilot kamera sağa sola hareket ettiğinde ekran ışığı kararıp tekrar aydınlanma durumu oluyor(sanırım reklam panolarının değişmesi de bunda etkili) bunun için bildiğiniz bir çözüm var mı ?
    Tv de bölgesel karartma varsa kapatıp deneyin. Belki çözüm olabilir.
  • LG marka tv arıyorum.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Fiyat: 3.500-4.500 ₺
    Boyut: 43, 49 inç

Akıllı Kumanda hediyeli tv.ler önceliklidir.
  • Merhabalar,

Konuda aynı sorun yaşayanlara denk geldim. LG42LB620V-ZE modeli var. 2015 yılında almıştık. 5 sene sonunda bu haziran ayında bu sorun oluştu. Kendi kendini fabrika ayarlarına geri döndürüyor. Kuruyorum kanalları ayarlıyorum. Bazen 2 saat sonra bazen 2 gün sonra kendini sıfırlamış oluyor. Tekrar kanal arama sonra kanal ayarlama sonuç hep kendi kendini fabrika ayarlarına geri döndürüyor. Son yazılımı kontrol ettiğimde son sürüm yüklü olduğu için güncelleme yapamadım. Yazılımı indirip usb olarak taktım ama dediğim gibi aynı sürüm diye bir işlem yapmadı. Sizin önerileriniz var mı? Servis çağırdığınızda hangi parça değişim oldu ve ücret ne kadar tuttu? Şuan son durum bu

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane61

Pili kaliteli kullanın duracell gibi.
    sarjlı pil kullan
  • Burak bey'dan Koç Tekno LG Premium mağazasından 15.11.2019 tarihinde aldığım LG OLED 55 C9'da 12 adet ölü pixel bulunması nedeniyle hem Burak Bey'in ısrarlarıyla hemde Aydın Nazilli Mesut Elektronik servisinin uğraşlarıyla sadece 1 aylık süreçte LG OLED 55 GX ile değiştirildi.

GX geldiğinde ürün açılmamış ve jelatini hala üzerindeydi. Yeni gelen LG OLED 55 GX'de hem servisin hemde kendi yaptığım testler sonuncunda hiç ölü pixel olmadığını tespit ettik.

GX hem duvar aksesuarı hem paneli hemde ses sistemi sayesinde C9'dan çok daha üstün bir televizyon.

Yine Burak Bey'in yardımlarıyla C9 için aldığım +3 yıl garantiyi GX için de uzattık.

Burak Bey'in şuan Soundbar kampanyasından yararlanmak içinde elinden gelen herşeyi yapıyor. Oda onaylanırsa sizlere bilgi vereceğim.

Televizyonu Koç Tekno LG Premium mağazasından aldığım için herşey çok hızlı ilerledi ve değişim yapılan GX'in hızlıca kurulumu gerçekleştirildi.

Burak Bey'e ve Nazilli Mesut Elektronik'e çok teşekkürler.

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu

• Kişiye özel muamele yapılıyor bir sürü c9 mağduru insan var burda lg onlara niye aynı değişim hakkını vermiyor
  • bugün için 55SM9010 TV aldım daha kurulum yapılmadı sizce nasıl bir TV dir PS4 pro film Digitürk yayınları için ideal bir seçim olmuş mu sizce

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.