Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
3.401
Cevap
167
Favori
266.550
Tıklama
Cevapla
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yüzbaşı
  521 Mesaj

  LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] Arkadaslar acık kulup goremedim. Bu konu LG TELEVIZYONLAR (FULL HD, SD, EKRAN BOYUTU, SORUNLAR, MERAK ETTIKLERINIZ, YENILIKLER, ARIZA, KULLANMA KILAVUZU, BILMEDIKLERINIZ, DAHILI UYDU ALICISI, KANALLAR, EPG, AYARLAR, DUZENLEMELER, KAC HERTZ HZ., 3D TRI D, 2D, DEMO, KANAL SILINME PROBLÉMI, YAYIN KAYDETME REC, USB, VIDEO IZLEME, FILM IZLEME, FORMATLAR, TURKSAT, HOTBIRD, ASTRA, EUTELSAT, CL MODULU, DIGITURK, D-SMART, TELEDUNYA, ETHERNET, OYUN, WIFI, REMOTE CONTROL, AKILLI KUMANDA, NASIL YAPILIR, AKSESUAR TAKMA, UYGULAMA KULLANMA, 3D gozluk, fiyat, satin alma, radyo, av, uydu, analog tv, rec, durdur oynat, tivibu, ttnét, skype, gorruntulu gorusme, sorulariniz, LG WEBOS, LG 2014 TV'leri, internet olmadan, google play, lg store, iptv, wifi olmadan telefondan televizyona nasıl bağlanılır,türksat 4a, turksat 4a, turksat 4a kanal geçişleri, kanal geçişleri nasıl yapılır, webos serisi, lm serisi, lb serisi, la serisi,widi, smartshare, intel, miracast, mhl, plex, nfc, android to tv, smart tv, DLNA, media link, wifi direct, wifi, tagon, tagon sticker, 3d altyazı, 3d filmler, 3d nedir, 3d nasıl kullanılır, normal altyazı nasıl 3d'ye çevrilir, side by side, 3D film altyazısı nasıl yapılır, 3d subtitler nasıl kullanılır, türksat 4a nasıl ayarlanır, tkgs nedir, türksat 4a, türksat 4b, sinyal yok, türksat 4a her zaman güncel sıralı kanal listesi, türksat 4a sıralı kanal listesi, kanal listesi aktarma ve daha fazlasi...) hakkindadir. Konumuzu actik. Insallah cevap gonderirsiniz konuya. :)  SON GÜNCELLEME: 22.1.2016  YENİ EKLENENLER:  [YENİ!]TÜRKSAT 4A KANAL GEÇİŞLERİ LM/LA/LB (WebOS) AYARLARI KONUNUN SONUNA EKLENDİ![YENİ!]  [YENİ!]LG NASIL YAPILIR? VİDEOLU DETAYLI ANLATIMLAR KONUNUN SONUNA EKLENDİ! +SMARTSHARE DE VAR![YENİ!]  [YENİ!]3D SUBTITLER NASIL KULLANILIR [Detaylı Anlatım] 3D FİLM ALTYAZISI NASIL YAPILIR, NORMAL ALTYAZIYI 3D'YE ÇEVİRME EKLENDİ![YENİ!]  [YENİ!]LG MKVOD - MK-IPTV Nasıl Kullanılır? [Detaylı Anlatım] IPTV Nasıl İzlenir KONUNUN SONUNA EKLENDİ![YENİ!]  [YENİ!]LG LB (WebOS) Kanal Listesi Yedekleme/Düzenleme/Geri Yükleme Nasıl Yapılır? [Kanal Listesi Aktarma] EKLENDİ[YENİ!]  [YENİ!]TÜRKSAT 4A HER ZAMAN GÜNCEL KANAL LİSTESİ KONUNUN SONUNA EKLENDİ![YENİ!]  [YENİ!]LG LB (WebOS) Internet Olmadan Telefondan Yazılım Güncelleme (FOTA ile) [Detaylı Anlatım] KONUNUN SONUNA EKLENDİ![YENİ!]  [YENİ!]LG Netcast/WebOS MKVOD-MKIPTV GELEN AŞIRI YOĞUN İSTEK ÜZERİNE GÜNCELLENİP KONUNUN SONUNA EKLENDİ![YENİ!]  LG TÜM NASIL YAPILIR? VİDEOLARI İÇİN YOUTUBE OYNATMA LİSTEM:

  https://www.youtube.com/playlist?list=PLC2B4CVZeioplSRJKZce75BXYW9mvqYwj  yakında burada daha çok çözüm yer alacaktır.  LG TÜM KANALLARI SİLME (KANAL SİLME):

  Normalde böyle bir işlem yoktur. Fakat Uydu ayarından istediğiniz uydunun LMB'sini kapatırsanız uydudaki kanallar silinir. Bunu ben keşfettim.  Tv ye firmware güncelleme yapıp kanalları tarattınız ancak kanallar ya da uydu televizyonu açıp kapatınca yok mu oluyor? .. Bu sorunun fabrika ayarlarına dönme çözümü var..  Settings'den opsiyon sonra fabrika ayarlarına dön TV açılıp kapanacaktır.. Daha sonra size ilk kurulumdaki gibi ülke dil gibi seçenekleri çıkaracaktır.. Doğru bi şekilde girip bu ilk kurulum menüsünü size uydu bilgilerini girme alanına kadar gelip burada uydularınızı ayarlayın.. ağ arama seçili halde arttırın. interneti sonra ayarlayın.  İNTERNET OLMADAN YAZILIM GÜNCELLEME:  gerekenler: flash disk (en az 1 gb)  şimdi LG'nin sitesine https://www.lg.com/tr/destek giriyoruz. Buraya model numarasını giriyoruz örneğin: 42lm640s gibi... Sonra aşağı iniyoruz indirmeler diye bölüm geliyor oradan yazılım güncellemesini seçiyoruz. en alttaki dosyayı indiriyoruz. adı şunun gibi olacak: Software_File(Version_04.41.03).zip gibi... indiriyoruz bu dosyayı. Daha sonra flash disk gerekecek. Flash diskimizde LG_DTV adlı klasör açıyoruz. İndirdiğimiz zip dosyasını açıp o klasöre çıkarıyoruz. Ve tvye takıyoruz. Güncelliyor. Yaklaşık 5 -10 dk sürüyor. Elektriğiniz sık kesiliyorsa risk almayın. Aksi takdirde Elektrik giderse dump dosyanız bozulur servisten yükletmeniz gerekir.  NOT: WebOS serisinde servis menüsüne kendi imkanlarımızla giremediğimiz için kanal listesi aktarma mevcut değildir.  LG 2011 2012 2013 LM LE PM LA.... KANAL LİSTESİ YEDEKLEME ve GERİ YÜKLEME  2012'den önceki (örn LM/LS/PM)

  normal Lg kumandanızla erişebilirsiniz.  Menu/Home tuşuna basılı tutun

  açılınca kumandadan 1105 yazıp +OK'a basın

  açılmazsa aynı işlemi tekrarlayın

  TV-Link-Loader'ı seçin yedeklemek veya geri yüklemekı için kanal listesini  2012 Modelleri (LM/LS/CS/PM)  http://forum.donanimhaber.com/m_70294036/tm.htm burada gayet ayrıntılı anlatmış arkadaşımız (resimli, videolu)

  Logitech Harmony 300kumanda varsa 019, 0019 ya da 00019 girererk erişirsiniz ama yoksa:

  1. Elektronik malzeme satan marketlerden IR verici LED alınır

  (veya eski hurda kumandalardan sökebilirsiniz)  2. Pc hoparlörünüzün kabloları sökülerek yerine IR LED direk bağlanır.  3. Ekli dosyadaki ses dosyaları basit bir oynatıcıda EQ desteği olmadan çalınır.

  (MPC ile sorunsuz çalışmıştır)  4. IR LED çalışıp çalışmadığının testi için her hangi bir fotoğraf makinesi veya

  cep telefonu kamerası aracılığı ile test edilir

  (IR sinyali gözümüz göremez fakat kameralar görebilir)  5. IR LED üzerinde sinyalin gelip gittiğini gözlemliyene kadar LED uçları değiştirilip

  tekrar denenir ses seviyeside kademe kademe artırılır.  6. TV açık konumda beklerken ses dosyası tekrar çalınır

  TV sinyali algılayana kadar ses seviyesi artırılır. (Sesi çok fazla açmak ir ledi yakabilir.)  Giriş Şifreleri

  0 4 1 3

  0 0 0 0  indirin buradan  http://forum.donanimhaber.com/m_70294036/tm.htm burada gayet ayrıntılı anlatmış arkadaşımız (resimli, videolu)  2013 Modelleri (LA/LN)  Settings tuşuna basılı tutun

  açılınca

  hemen kumandanızdan "1105" yazıp OK'a basın (1105 + OK)

  USB Close'yi seçin  Bir teşekkürü çok görmezsiniz umarım.  2014 WebOS modelleri (LB):  LG LB serili WebOS modellerde nasıl kanaların bir flash diske aktarılıp aşağıda indirme linki olan kanalları düzenleme, ÖZELLİKLE SİLME, atlatma, şifreleme, gizleme, favori klasörleri düzenleme, kanal ismi değiştirme özellikli CHANSORT programı ile düzenlenip, kaydedip, listenin nasıl tekrar TV'ye aktarıldığını detaylı bir şekilde anlattım.  LG LB (WebOS) Kanal Listesi Yedekleme/Düzenleme/Geri Yükleme Nasıl Yapılır? [Kanal Listesi Aktarma]  Chansort Kanal Listesi Düzenleme Programı İndirme Linki:https://bc.vc/siCMoS  TURKSAT 42.E TRANSPORTER (AĞ ARAMA) NETWORK SEARCH (NIT) FREKANSI 2014:

  YENİLENDİ.  TURKSAT 4A OTOMATİK GÜNCELLEME FREKANSLARI YENİLENDİ:  Türkiye ve Avrupa için: 12380 V 27500 3/4

  Türkiye ve Orta Asya için: 11747 H 27500 5/6  Settings ayar manuel arama ağ taramayı seçin ve frekansı ekleyin  HOTBIRD 13.E AĞ ARAMA TRANSPORTER FREKANSI:  Şebeke Araması açık olacak:  12576 H 27500  10892 H 27500  11823 H 27500  12284 H 27500  LYNGSAT sitesinde frekanslar vardır.  Güncel Frekanslar:  TURKSAT 2A/3A/4A İÇİN:  https://www.lyngsat.com/Turksat-2A-3A-4A.html veya Türksat'ın sitesinden http://uydu.turksat.com.tr/UyduFrekans/list.php?f=tv&t=none  HOTBIRD 13B/13C/13D 13.0°E İÇİN: eutelsat  https://www.lyngsat.com/Eutelsat-Hot-Bird-13B-13C-13D.html  yakında burada daha çok çözüm yer alacaktır.

  https://www.lg.com/tr  Chip dergisi ocak sayısı lütfen okuyun

  EĞER SİZ DE GARANTİDEN ÇOK KISA BİR SÜRE SONRA CİHAZIM BOZULUYOR VE TAMİRİ İÇİN ÇOK PARA İSTENİYORSA BUNU OKUYUN.

  bunların hepsi PLANLANMIŞ ARIZA!!!!

  SİZİN İÇİN HD BİR ŞEKİLDE YÜKLEDİM

  FOTOĞRAFI BÜYÜTÜP OKUYUN ÇOK ANLAMLI HERKES OKUMALI PLANLANMIŞ ARIZALAR  Sayfa1:https://store.donanimhaber.com/0f/58/44/0f5844b7e88229a493550815d5d55d1d.jpg~original  Sayfa2:https://store.donanimhaber.com/52/2b/0b/522b0b678896aad65db700557d8b5783.jpg~original

  fotoğrafı göremiyorsanız alternatif

  https://www.chip.com.tr/chipdergi/arsiv/2014-1-42.jpg

  https://www.chip.com.tr/chipdergi/arsiv/2014-1-43.jpg  2012 Modelleri: LM Serisi

  CINEMA 3D SMART TV

  RAHAT 3D GÖZLÜKLER

  Pilsiz ve hafif CINEMA 3D gözlüklerle en rahat 3D deneyiminin keyfini çıkarın. CINEMA 3D gözlükler hafif, pilsiz, sade ve ergonomiktir. CINEMA 3D gözlüklerinizi aynı zamanda sinemada da 3D film izlerken kullanabilirsiniz.

  TİTREŞİMSİZ 3D

  LG CINEMA 3D gözlükler titreşimi ortadan kaldırırken gözleriniz için büyük rahatlık sağlar. Titreşimsiz LG CINEMA 3D gözlüklerle görüntüler üst üste binmeden gösterilir ve eski nesil 3D teknolojisine bağlı baş dönmeleri olmadan daha üstün 3D izleme deneyiminin tadını çıkarırsınız.  CINEMA SCREEN TASARIMI

  Eksiksiz ve göz alıcı bir izleme deneyimi için kusursuz bir sadelik. 3D filmlerin keyfini çıkarmanın en iyi yolu sinema perdesidir; sinemadayken herhangi bir çerçeve veya engel yoktur ve geniş ekran sizi içine çeker.İşte minimalist stil ve en son teknoloji ile tasarlanmış, sinemadaki film izleme deneyimini evinize getiren LG'nin en yeni TV serisi.

  3D DERİNLİK KONTROLÜ  3D Derinlik Kontrolü ile 3D TV deneyiminizi zenginleştirin. En ideal 3D TV izleme ortamını siz oluşturun. 3D Derinlik Kontrolü ile, 3D efektleri kontrol edip 3D deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz.

  3D SOUND ZOOMING  3D izleyin ve 3D duyun! 3D Sound Zooming özelliği ile 3D deneyiminizi en gerçekçi şekliyle yaşayabilmeniz için 3D sesler ekrandaki 3D görüntülerle senkronize olur.

  2D’DEN 3D’YE DÖNÜŞTÜRME  3D içerik sıkıntısına son! LG’nin geliştirilmiş dönüştürme fonksiyonu ile 2D formatındaki herhangi bir içeriği 3D derinliğinde ve pürüzsüzlüğünde izleyin.

  DUAL PLAY  Dual Play ile arkadaşlarınızla oyun keyfi bir üst seviyeye taşınacak. LG Cinema 3D TV’nin Dual Play fonksiyonu ile iki kişilik oyunları, ekran bölünmeden tam ekranda oynamanın keyfini çıkarın.

  FPR 3D PANEL  LG Cinema 3D TV, eski nesil 3D TV’lere gore daha parlak ve daha net görüntüler sunar. En büyük özelliği FPR (Film Patterned Retarder) 3D paneli içermesidir. FPR 3D panel sayesinde en geniş görüş açılarında bile titreşimsiz, bulanık olmayan ve canlı bir 3D TV izleme deneyimi yaşarsınız.

  SİHİRLİ KUMANDA  Hareket tuşu, işaretleme ve hareketle kontrol... Kullanımı en kolay ve rahat TV kumandası.  İşaretleme  İşaretleyin ve tıklayın! Smart TV'niz için sihirli bir uzaktan kumanda.  Hareketle Kontrol  Karmaşık komutlar için basit hareketler kullanın ve zamandan tasarruf edin.  Hareket tuşu  Tıpkı bilgisayar faresi kullanıyormuş gibi hareket tuşunu yukarı aşağı kaydırın.

  SMART MENÜ  En basit, kolay ve kişiselleştirilebilir kullanıcı arayüzü Smart Menü, tasarım ve görünüm olarak geliştirilmiş, kullanımı daha basitleştirilmiş ve kişiselleştirme seçenekleri arttırılmıştır.

  SMART SHARE  Dijital kamera, cep telefonu, tablet ve PC gibi dijital cihazlarınızda yüklü içeriklere kablosuz olarak bağlanın ve onları sadece tek bir tıklama ile evinizdeki en büyük ekrana taşıyın. LG Smart TV’nin Smart Share özelliği ile evinizi karmaşık kablo bağlantılarından kurtarın.

  SOCIAL CENTER  TV izlerken aynı anda sosyal ağlara da göz atın. LG ile Sosyal TV deneyimi şimdi başlıyor. Tıpkı bir akıllı telefon gibi, LG Smart TV, televizyon izlerken aynı anda arkadaşlarınızla Facebook ve Twitter üzerinden iletişim kurabileceğiniz yepyeni Social Center uygulamasını içerir.

  DAHİLİ WI-FI

  Dahil Wi-Fi özelliği ile LG Smart TV’nizi internete kablosuz ve herhangi bir dongle kullanmadan bağlayın. Internetin en iyi içeriklerini TV’nize getirin.

  LED PLUS  LED Plus teknolojisine sahip LG televizyonları, ekranın o anda kullanılmayan kısımları - örneğin karanlık bir sahne - arkasındaki LED lambaları kısarak daha derin siyahlara, dolayısıyla klasik LCD / LED televizyonlara göre daha yüksek kontrast oranlarına erişir.

  MICRO PIXEL CONTROL  Micro Pixel Control teknolojisi televizyonunuzun ekranındaki her LED bloğu ayrı ayrı kontrol ederek, en derin, en koyu ve en doğal renklerin açığa çıkmasına olanak tanır. Sınırsız kontrast oranı sağlayarak, koyu siyah ve doğal renkleri en uygun enerji tüketimiyle sağlar.

  RESOLUTION UPSCALER  Harici diskten ya da Smart TV menüsü üzerinden Youtube'dan bir içerik izlerken görüntü kalitesi istediğiniz gibi net olmayabilir. Çünkü bu içeriğin çözünürlüğü yeterli değildir. Orijinal içeriğin çözünürlüğünü artıran Resolution Upscaler özelliği ile herhangi bir içeriği daha yüksek çözünürlükte ve daha net izleyebilirsiniz.

  Dizayn, özellikler ve spesifikasyonlar önceden haber verilmeksizin değişmeye tabiidir.  2011 Serisi ANDROID KUMANDA UYGULAMASI:

  BURAYA TIKLAYIN----------------------------------------  [simage]https://lh6.ggpht.com/gUCiDU3Gt26U597PV5O17Pzs4crn-ClnrVQ5JPz1R_kgdqDQJL6Z3SXW9PWJLvM37Q=h900-rw[/simage]

  [simage]https://lh6.ggpht.com/AEBjFGcSS0zIeLXWZRl8QfKUBVXd4FvoDnvgxbr52heOXPxocVvj9Xg9zUpLfZjfUP4=h900-rw[/simage]

  [simage]https://lh6.ggpht.com/P6Z-2S906H7BKrQnPuhf69eWshVJ_A6V79QXUmdoOMJ8jugrO6UlMZYuiVcRrzKSCcg=h900-rw[/simage]  2012 2013 KUMANDA UYGULAMASI:

  [simage]https://lh6.ggpht.com/50NlVId21DICvWRCmAtJyjfCgKhEEaoJVDFijc6izVMzkRDF_28DbmBGGsNLZhrCTyc=w300-rw[/simage]

  [simage]https://lh6.ggpht.com/IbiAhrru_Cz5aW2m73pNEr4cRfDbq2pp_hIWD8CeIEClPc9x8B6XBFHFFVlGganr02w=h900-rw[/simage]

  [simage]https://lh3.ggpht.com/IBEd7xx8nT2xF9T3rAQRVJuAtC7RGFLlda1fibXmhZTZUjiuHrXwZsDSzd2LE7G_LJE=h900-rw[/simage]

  [simage]https://lh4.ggpht.com/c3IhxSz6gq7heaNsmiuyK-YK1yY_pWuChki99rvyVUsXmDdHGc-jw2XCQ5JCg28MHrc=h900-rw[/simage]

  BURAYA TIKLAYIN------------------------------------  LG WEBOS ANDROİD REMOTE UYGULAMASI İLE SİHİRLİ KUMANDAYA GEREK KALMADAN RAHATÇA KULLANIN BUYRUN LİNK:  [simage]https://lh3.ggpht.com/RL9ViO4aPCp6r_vl6DP_7BHmPPDDU3tXGrhdeqr5u8XibFV1laQqZmzSNaFoY17wIQ=h900-rw[/simage]  [simage]https://lh5.ggpht.com/wVlY-rAZZm6MruBvp26rZY-l0nQh5TjXStnLC-uL1L4e37lmSc9W3KmIuAoJ92pAKN8=h900-rw[/simage]  [simage]https://lh6.ggpht.com/0rOf2jo74yTrzh70TeDr-KFij2Z4H6EzSuRVRmZ0d7HZDhq3B8qjuEgm2YqaI4XKpQ=h900-rw[/simage]  [simage]https://lh3.ggpht.com/BuvQgs-T5hjC56QwRL5eF3HMm6ndxJBdBBerKqCabFEJLeNsXESv1-afCBBtQTydrSU=h900-rw[/simage]  BURAYA TIKLAYIN---------------------------------------  ANDROİD SMARTSHARE UYGULAMASI:  [simage]https://lh5.ggpht.com/D_uwngzsidUkqKaiKaFwfO8Fj8dcNqs1diq3DmU8muCq_Nz2yuzmphiwB95iLx5VJGe0=w300-rw[/simage]  nfc'yi açıp tag'ı okutuyoruz.  BURAYA TIKLAYIN---------------------------------
  -  2013 Model LA Serisi:

  SMART CONTROL

  LG'nin kullanımı kolay Sihirli Kumandası ve kişiselleştirilebilir Smart Menüsü ile arkanıza yaslanın; LG Smart TV'nin keyfini çıkarın.

  TAG ON NFC ÖZELLİĞİ

  Tag On özelliği sayesinde akıllı telefonuzu LG Smart TV ile birlikte gelen bir NFC etiketine yaklaştırarak iki cihazı kolayca eşleştirin ve kablosuz paylaşımı başlatın.

  MHL (MOBILE HD LINK)

  Telefonunuzu MHL kablosu ile TV'nize bağlayın. HD içeriği evinizdeki en büyük ekrana taşıyarak Sihirli Kumanda ile kontrol edin. Üstelik aynı anda telefonunuz MHL kablosu üzerinden şarj olsun.

  MIRACAST

  Miracast™ fonksiyonuyla LG Smart TV ile akıllı telefonunuz arasında kolay, hızlı ve kablosuz bağlantı kurup telefon ekranınızdaki görüntüyü TV'nize aktarabilirsiniz.  CINEMA SCREEN TASARIMI  Eksiksiz ve göz alıcı bir izleme deneyimi için kusursuz bir sadelik... Minimalist stil ve en son teknolojiyle tasarlanmış, sinemadaki film izleme deneyimini evinize getiren LG'nin benzersiz Cinema Screen tasarımını deneyimleyin.

  RAHAT 3D GÖZLÜKLER

  Pilsiz ve hafif CINEMA 3D gözlüklerle en rahat 3D deneyiminin keyfini çıkarın. CINEMA 3D gözlükler hafif, pilsiz, sade ve ergonomiktir. CINEMA 3D gözlüklerinizi aynı zamanda sinemada da 3D film izlerken kullanabilirsiniz.

  2D'DEN 3D'YE DÖNÜŞTÜRME

  3D içerik sıkıntısına son! LG'nin gelişmiş dönüştürme fonksiyonuyla 2D formatındaki herhangi bir içeriği 3D derinliğinde ve pürüzsüzlüğünde izleyin.

  DUAL PLAY  Dual Play ile arkadaşlarınızla oyun keyfi bir üst seviyeye taşınacak. LG Cinema 3D TV’nin Dual Play fonksiyonu ile iki kişilik oyunları, ekran bölünmeden tam ekranda oynamanın keyfini çıkarın.

  3D WORLD

  3D World uygulamasıyla 3D içeriklere hızlı ve kolayca erişin. İçeriği gün geçtikçe yenilenen 3D World uygulamasıyla bir dünya dolusu eğlence Sihirli Kumanda'nızın ucunda.

  GAME WORLD

  Oyun meraklılarının akıllı telefon ve tabletlerde oynadığı en popüler oyunları LG Smart TV’nin Game World uygulamasıyla TV’nizde hareket sensörlü Sihirli Kumanda ile oynayın. TV'nizdeki sanal oyun konsolunu keşfedin!

  PREMIUM İÇERİK  En popüler ve özel içerikleri bulacağınız Premium İçerikler menüsüne göz atın. Bu menü sayesinde sayısız uygulama arasından en popüler ve kullanışlı içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.  İnceleme:

  2014 WebOS modelleri: LB SERİSİ  LG 2014 TVLERİ HAKKINDA WEBOS İNCELEME:  LG WEBOS ANDROİD REMOTE UYGULAMASI İLE SİHİRLİ KUMANDAYA GEREK KALMADAN RAHATÇA KULLANIN BUYRUN LİNK:  [simage]https://lh3.ggpht.com/RL9ViO4aPCp6r_vl6DP_7BHmPPDDU3tXGrhdeqr5u8XibFV1laQqZmzSNaFoY17wIQ=h900-rw[/simage]  [simage]https://lh5.ggpht.com/wVlY-rAZZm6MruBvp26rZY-l0nQh5TjXStnLC-uL1L4e37lmSc9W3KmIuAoJ92pAKN8=h900-rw[/simage]  [simage]https://lh6.ggpht.com/0rOf2jo74yTrzh70TeDr-KFij2Z4H6EzSuRVRmZ0d7HZDhq3B8qjuEgm2YqaI4XKpQ=h900-rw[/simage]  [simage]https://lh3.ggpht.com/BuvQgs-T5hjC56QwRL5eF3HMm6ndxJBdBBerKqCabFEJLeNsXESv1-afCBBtQTydrSU=h900-rw[/simage]  BURAYA TIKLAYIN---------------------------------------  ANDROİD SMARTSHARE UYGULAMASI:  [simage]https://lh5.ggpht.com/D_uwngzsidUkqKaiKaFwfO8Fj8dcNqs1diq3DmU8muCq_Nz2yuzmphiwB95iLx5VJGe0=w300-rw[/simage]  nfc'yi açıp tag'ı okutuyoruz.  BURAYA TIKLAYIN----------------------------------

  DonanımHaber incelemesi:  /LGden-WebOS-isletim-sistemli-akilli-televizyon-on-inceleme--55467  Akıllı televizyonların en büyük problemlerinden biri bir çok fonksiyona sahip gibi görünüp bu fonksiyonlar kullanılmak istendiğinde yarı yolda kalmaları oluyor. LG, bu konuyu tarihe gömecek bir atılımla Akıllı Televizyonları gerçekten Akıllı bir İşletim Sistemi ile buluşturdu. Karşınızda WebOS işletim sistemli LG Akıllı Televizyonlar.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  Donanım Haber İncelemesi:  https://www.lg.com/tr/tv/lg-55LB730V  DAHA KOLAY, DAHA EĞLENCELİ BİR TV DENEYİMİ

  webOS, TV'leri yeniden kolaylaştırmak üzere burada.

  LG Smart TV, herşeyi kolaylaştıran ve eğlenceniz

  için ayarlardan TV izleme aşamasına kadar tüm zor

  ve komplike kurulum aşamalarını kolay ve eğlenceli

  hale getiren yenilikçi bir kullanıcı arayüzü sunar. İleri

  teknolojinin karmaşıklığı ve komplikasyonlarından

  uzakta, artık Smart TV'nin keyfini, çıkarılması

  gerektiği şekilde çıkarabilirsiniz. İster içerik aramak

  ya da oynatmak isteyin, bunu, sizi düşünerek verimli

  ve kullanıcı dostu bir şekilde tasarlanmış webOS ile

  hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.  KOLAY GEÇİŞ

  Herşeye tek bir adımda kolayca erişmek artık mümkün. webOS, Smart TV özellikleri sayesinde eğlenirken mükemmel kolaylık ve rahatlık sunuyor. Artık karmaşık arayüzlerle uğraşarak TV programlarınızı kaçırmayacak, webOS arayüzü sayesinde izlemekte olduğunuz TV yayını veya Smart TV fonksiyonları arasında çok kolay geçiş yapabileceksiniz.

  -Geçmiş: Başlatma Menüsü’nün sol tarafına giderek içerik ve son çalıştırılan uygulamalar listesine ulaşabilirsiniz.

  -Başlatma Menüsü: Bu menü size Premium İçerikleri ve o anda açık olan uygulamayı gösterir.

  -Uygulamalarım: Başlatma Menüsü’nün sağ tarafında kurulmuş uygulamalar ve dahili uygulamalar listlenir.  LG STORE

  VOD, 3D İçerik, Premium Uygulamalar, Oyunlar, Kullanıcı Hesap Ayarları... Hepsi bir arada. LG Store, size eğlence için tek bir yer sunuyor. İhtiyacınız olan herşeyi bu ekranda bulabilirsiniz.  EĞLENCELİ KURULUM (Buraya bayıldım...)

  Smart TV'niz ile tanıştığınız ilk andan itibaren, webOS, bunu eğlenceli ve kolay hale getirmek için sizin yanınızda olacak. Smart TV kullanma isteğinizi azaltacak karmaşık ve gözünüzde büyüyen kurulum işlemleri içinde boğulmayın. Bunun yerine Bean Bird karakteri, adım adım eğlenceli ve basit süreçte size yardımcı olacak ve sizi yeni Smart TV'niz için büyük bir başlangıca hazırlayacak.  CANLI MENÜ

  Kanallar arasında hızlıca gezinin. Canlı Menü fonksiyonu sayesinde doğru kanal ve programı kolaylıkla bulabilirsiniz.

  -Kanallar: Canlı kanal listesine erişin ve dilerseniz bu liste üzerinden gelecekte ne izlemek istediğinizi bulun.

  -Kayıtlar: Time Machine ile kaydettiğiniz içeriği hızlı bir şekilde erişin ve izleyin.

  SMART SHARE™ İLE KOLAY DOSYA PAYLAŞIMI

  Smart Share özelliği sayesinde birçok

  bağlantı seçeneği ile LG Smart TV'nizi

  diğer akıllı cihazlara bağlayın ve favori

  içeriklerinizi kesintisiz olarak paylaşın.

  UNIVERSAL SEARCH  Universal Search, eğlence dünyanızı zenginleştirecek en iyi arama motoru. Aradığınız anahtar kelimeyi yazdığınızda VOD içerikler, yayınlanan materyaller ve Youtube’daki online videolar taranır.

  ARTIK YAYININ KONTROLÜ SİZDE !

  Canlı Yayın Durdurma özelliği ile canlı TV yayınını geri sarabilir, duraklatabilir ve kaldığı yerden oynatmaya devam ettirebilirsiniz. Programlanmış kayıt özelliği ile ise dışarıdayken bir programı, filmi ya da diziyi önceden programlayarak kaydedebilirsiniz.  CINEMA SCREEN TASARIMI

  3D filmlerin keyfini çıkarmanın en iyi yolu sinema perdesidir. Sinemadayken herhangi bir çerçeve veya engel yoktur ve geniş ekran sizi filmin içine çeker. Cinema Screen tasarımına sahip LG TV’ler ile sinemadaki film izleme deneyiminizi evinize getirin.

  EN RAHAT 3D İZLEME DENEYİMİ

  Evinizin konforunda yaşadığınız en mükemmel, en sinematik 3D eğlencesi için hazır olun. Yeni nesil 3D teknolojisi Cinema 3D’nin pilsiz, hafif ve titreşimsiz 3D gözlükleri ile net görüntüyü deneyimleyin. LG Cinema 3D TV, 3 boyutlu mükemmelliğin yeni standardı.

  RAHAT 3D GÖZLÜKLER

  Pilsiz ve hafif Cinema 3D gözlükleri ile en rahat 3D deneyiminin keyfini çıkarın. Cinema 3D gözlükleri hafiftir, pilsiz, sade ve ergonomiktir. Cinema 3D gözlüklerini aynı zamanda sinemada da 3D film izlerken kullanabilirsiniz.

  TİTREŞİMSİZ 3D

  LG Cinema 3D gözlükleri titreşimi ortadan kaldırırken gözleriniz için büyük rahatlık sağlar. Titreşimsiz LG Cinema 3D gözlükleri ile görüntüler üst üste binmeden ve eski nesil 3D teknolojisine bağlı baş dönmesi olmadan daha üstün 3D izleme deneyiminin tadını çıkarın.  IPS PANEL  LG TV’lerin maksimum görüş açısı ve mükemmel görüntü kalitesinin ardındaki sırrı panelidir. Tıpkı içtiğiniz kahvenin kalitesini çekirdeği belirlediği gibi televizyonun kalitesini de paneli belirlemektedir. İşte LG TV’lerin daha net, daha gerçekçi ve daha sağlam olmasının nedeni kullandığı IPS panelidir.

  SİHİRLİ KUMANDA

  Hareket sensörlü en kolay ve en gelişmiş TV uzaktan kumandası.  Kolay Kontrol  -Televizyonunuzla ilgili yapmak istediğiniz tüm

  işlemler için Sihirli Kumanda’nızı kullanın.

  İşaretleme

  -İşaretleyin ve tıklayın! Smart TV’niz için sihirli bir

  uzaktan kumanda

  Hareket Tuşu

  -Tıpkı bilgisayar faresi gibi hareket tuşunu yukarı

  aşağı kaydırın.

  Sesle Arama

  -Smart TV’de bulmak istediğiniz içeriği arama

  terimlerinizi söyleyerek hızlıca aratın.  MİRACAST

  Miracast fonksiyonu ile LG Smart TV ve akıllı cihazlarınız arasında kolay, hızlı ve kablosuz bağlantı kurup diğer cihazınızdaki ekran görüntüsünü TV'nize aktarabilirsiniz.  MHL (MOBİLE HD LİNK)  Telefonunuzu MHL kablosu ile TV'nize bağlayın. HD içeriği evinizdeki en büyük ekrana taşıyarak Sihirli Kumanda ile kontrol edin. Üstelik aynı anda telefonunuz MHL kablosu üzerinden şarj olsun.

  DUAL PLAY

  Dual Play ile arkadaşlarınızla oyun keyfi bir üst seviyeye taşınacak. LG Cinema 3D TV’nin Dual Play fonksiyonu ile iki kişilik oyunları, ekran bölünmeden tam ekranda oynamanın keyfini çıkarın.

  VIRTUAL SURROUND PLUS

  Gerçek 3D ses ile nefes kesici bir sinema deneyimine hazır olun. Virtual Surround Plus, surround sesin yanı sıra yukarıdan aşağıya bir ses efekti de sunar. Bu efekt, dinleyiciye sesin sanki yukarıdan geldiği hissini verir. Tüm yönlerden gelen ses efekti sayesinde daha gerçekçi bir üç boyutlu ses deneyimi yaşatır.  SMART SOUND MODU  Maksimum eğlence için en iyi ses deneyiminin tadını çıkarın.

  Ses ayarlarınızı Smart Sound modu olarak ayarladığınızda TV’de izlediğiniz içeriğe ilişkin uygun ses EQ değeri otomatik olarka seçilir.  TRIPLE XD ENGINE  En gelişmiş eğlence deneyimine hazır olun. LG Cinema 3D Smart TV, maksimum parlaklık ve detay için en derin kontrast oranını ve olağanüstü netlik için Resolution Upscaler özelliğini sunar. LG'nin yenilikçi görüntü teknolojileri sayesinde en yüksek görüntü kalitesinin keyfini çıkarın.

  DIVX HD

  LG DivX HD ile teknolojisi en sevdiğiniz içerikleri LG TV'nizde deneyimleyin.

  RESİM SİHİRBAZI III

  LG TV'lerde bulunan Resim Sihirbazı III programı, görsel uzmanlar tarafından geliştirilmiş yüklü uyum ön ayarlarıyla resim kalitesini kolayca kontrol etmenizi sağlar.

  NET SES II

  Net Ses II, arka planda gürültü yükseldiğinde otomatik olarak insan sesini arttırır.  AKILLI ENERJİ TASARRUFU  Ekran kapama işlevi ses veya müziği canlı tutarak ekranı kapatmanıza olanak verirken; arkadan aydınlatma kontrol fonksiyonu, TV parlaklığını kontrol eder. "Standby Mode 0" işlevi, TV'nizi sıfır elektriğin kullanıldığı güç tasarruf moduna ayarlar.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG TV REMOTE (TV'nizi telefonunuzdan yönetin) KUMANDALARI:  LG WebOS 2014 (LB Serisi) Remote App:  Desteklediği Modeller: 2014 Model TÜM LG TV'LER  Android (Google Play):

  iOS (AppStore):  Windows Phone: (Resmi LG uygulaması değildir.)  Uyumlu modeller listesinde yazmasa da çalıştıranlar varmış.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG 2013 - 2012 TV'LER İÇİN REMOTE APP:  Desteklediği Modeller:  Android (Google Play):

  iOS (AppStore):  Windows Phone: (Resmi LG uygulaması değildir.)  Uyumlu modeller listesinde yazmasa da çalıştıranlar varmış.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG 2011 TV'LER İÇİN REMOTE APP:  Desteklenen Modeller:  Android (Google Play):

  iOS (AppStore):  Windows Phone: (Resmi LG uygulaması değildir.)  Uyumlu modeller listesinde yazmasa da çalıştıranlar varmış.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG TagOn Uygulaması:  Android (Google Play):  [image]http://imgur.com/cC41mVv[/image]

  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  EVİNİZDE WİFİ VEYA İNTERNET OLMADAN TELEFONDAN TELEVİZYONA NASIL BAĞLANILIR VE ANDROID LG KUMANDA, MOUSE UYGULAMASI KULLANILIR?  KENDİ TELEFONUM GALAXY S4'TEN fotoğraflar. alıntı değildir.  MESELA ŞU ANDA YAZLIK EVİMDEYİM. YAZLIK EVİMİZDE DE WİFİ YOK AMA TELEFONUMU WİFİYE ÇEVİRİP BAĞLANIYORUM.  İLLA EVİNİZDE WiFi OLMASINA GEREK YOK. RESİMLİ ANLATIM AŞAĞIDA  1.Adım

  2.Adım

  3.Adım

  4.Adım

  5.Adım

  6.Adım

  7.Adım

  8.Adım

  9 ve 10. Adım  resimleri göremiyorsanız yazdım.  TELEFONUZUNUZ SAMSUNG GALAXY SERİSİ VE LG YENİ MODEL İSE ÜSTTE TAŞINABİLİR WİFİ'Yİ AÇIN

  ŞU İŞLEMLERİ YAPIN:  ÜSTTEN TELFONUNUZUN AYARLAR > DİĞER AĞLAR > BAĞLANABİLİR VE TAŞINABİLİR Wi-Fi ALANI ORADADAN DA TAŞINABİLİR WİFİ ALANINA GİRİN.  ŞİFRE KOYUP AÇIN  TVDEN BAĞLANIN.  TELEFONUNUZDA İNTERNET OLSUN OLMASIN ÇALIŞIR.  TELEVİZYON İLLA WİFİ DE DEĞİL AYNI AĞDA OLMALI.  ZATEN BU YAPTIĞIMIZ İŞLEM TELEFONUNUZU TAŞINABİLİR BİR WİFİ MODEM YAPAR.  RESİMLİ ANLATIM EKLENMİŞTİR.  İNŞALLAH YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________

  LG LM/LA Serisi TÜRKSAT 4A Kanal Geçişleri AYARLARI DETAYLI ANLATIM.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG LB WebOS Serisi TÜRKSAT 4A Kanal Geçişleri AYARLARI [Detaylı Anlatım]  TURKSAT 4A KANAL GEÇİŞLERİ LM/LA/LB SERİSİ AYARLARINI İZLEDİNİZ. by tosunkaya  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LM/LW/LA SERİSİ İÇİN INTERNETTEN NORMALDE ŞİFRELİ OLAN KANALLARI HD VE ÜCRETSİZ (ingilizce) İZLEYEBİLMEMİZİ SAĞLAYAN IPTV UYGULAMASI (TAM SÜRÜM):  Anlatmama gerek yok. Çoğunuz biliyordur zaten. LG TV'si olan çoğu kişi kullanır. Anlatmaya ihtiyaç duymadım. İhtiyacınız olursa @palasibo arkadaşımın detaylıca anlatmış aşağıdaki linkteki konusunda:  LG LM ve LW Serisi iPTV Uygulaması (Resimli):  http://forum.donanimhaber.com/m_70869973/f_//tm.htm  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  BU SİTEDE: http://siptv.eu/codes/ IPTV'YE AIT ÇOK ŞEY ANLATILMIŞ. RUSÇA'DAN TÜRKE'YE ÇEVİRMEYİ UNUTMAYIN. TALİMATLAR BÖLÜMÜNDE İNGİLİZCE SEÇENEĞİ DE VAR. TIPTV TÜRKİYE'DEN 122 TÜM DÜNYA'DAN ÇOK FAZLA NORMALDE ŞİFRELİ HD KANAL VAR İPTV'DE. ÜCRETSİZ İZLEMENİN KEYFİNİ YAŞAYIN. TAMAMEN LEGALDİR (YASAL). YASADIŞI (İLLEGAL) BİR OLAY YOKTUR. Yakında aşağıda detaylı mkiptv, mkvod videosu bulabilirsiniz.  Arkadaşlar mkvod, mk-iptv gibi uygulamaları önce araştırın, bulabilirseniz güncel kanal listesi bulun. Yoksa istediğiniz kanalları google'da canlı stream'ını aratarak liste yapabilirsiniz. İyi seyirler.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG TÜM NASIL YAPILIR? VİDEOLARI İÇİN YOUTUBE OYNATMA LİSTEM: https://www.youtube.com/playlist?list=PLC2B4CVZeioplSRJKZce75BXYW9mvqYwj  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG SMARTSHARE'E DAİR HER ŞEY VİDEOLU DETAYLI ANLATIM.

  LG TÜM NASIL YAPILIR? VİDEOLARI İÇİN YOUTUBE OYNATMA LİSTEM: https://www.youtube.com/playlist?list=PLC2B4CVZeioplSRJKZce75BXYW9mvqYwj  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG LM/LA/LW/LB WiDi Nasıl Kullanılır [Detaylı Anlatım]

  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG LM/LA/LW/LB Miracast ve MHL Nasıl Kullanılır? [Detaylı Anlatım] SmartShare

  LG Miracast Telefon Ekranını TV'ye Aktarma (Detaylı Anlatım ve İnceleme)

  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG LM/LA/LW/LB TagOn Nasıl Kullanılır? [Detaylı Anlatım] SmartShare

  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG LM/LA/LW/LB DLNA Nasıl Kullanılır? [Detaylı Anlatım] SmartShare

  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG LM/LA/LW/LB WiFi Direct Nasıl Kullanılır? [Detaylı Anlatım] SmartShare

  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG SmartShare Bilgisayar'dan TV'ye, TV'den bilgisayara DOSYA VEYA BAĞLANTI KURMAK İÇİN GEREKEN BAZI YAZILIMLAR:  Bilgisayarınız Intel WiDi destekliyorsa WiDi ile ekran çoğaltma veya dosya paylaşımı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Videosu da var. Buyrun:

  Ayrıca LG Tutorial Videolarında smartshare ile ilgili olan tüm videoları çevirdim.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  BUYRUN: GÜNCEL WiDi programı:  https://downloadcenter.intel.com/search?keyword=Intel®+Wireless+Display+(Intel®+WiDi)  Alternatif: https://downloadcenter.intel.com/download/23022  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  Buyrun GÜNCEL SmartShare programı (DLNA ile):  http://liu.lge.com/smartshare/release/smartshare.zip  yandex.disk'e yükledim.  https://bc.vc/g2cmZg (Reklamı Geç)  Buyrun Detaylı Videolu Anlatım Videosu:  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  Extra: İşinize yarar mı bilmiyorum PLEX MEDIA SERVER Media Link programı Bilgisayarınızdaki Film, Dizi gibi idosyaların adını, açıklamasını, puanını vs. bulup aynı dizi ya da filmi klasörleme gibi işlevleri olan medya sunucusu:  http://plex-downloads.s3.amazonaws.com/0.9.5.2/Plex-Media-Server-v0.9.502-en-US.exe  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  Dili İngilizce olan bir videoda TV'ye laptop, android ve iphone bağlama nasıl yapılır?  İNGİLİZCE LG 2014 WEBOS NASIL YAPILIR VİDEOLARI:  https://www.youtube.com/playlist?list=PLw6OYPJZ23R3qWmoA7tGiHYd1NYGVbvRu  LG NASIL YAPILIR VİDEOLARI (İNGİLİZCE) PLAYLIST:  https://www.youtube.com/playlist?list=PLw6OYPJZ23R3KmDVzG2gGHetwuXLeSfv6  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  @Olgun Penguen @mertk1999 TAMAMEN KENDİ ÇEKİMİMDİR. LÜTFEN İZLEYİN, UYGULAYIN VE CEVAP YAZIN.  3D Subtitler Nasıl Kullanılır [Detaylı Anlatım] 3D Film Altyazısı Nasıl Yapılır, Altyazı Nasıl 3D'ye çevrilir? Normal Altyazıyı 3D'ye çevirme:  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  NOT: WebOS (LB) TV'sine int bağlamadan güncellemek isteyenler. WebOS Remote Android/iOS kumandası ile yazılımı telefona indirip FOTA (firmware on air) aracılığıyla güncelleme yapabilirler. (Evinde int olmayanlar uygulamaya tvyi tanıtıp internetli bir yerden indirip yükleyebilir)  LG TV'nize nasıl iptv'nin kurulacağından nasıl kullanılacağından nasıl kanal listesinin düzenleneceğini anlattım. Size de abone olmak, beğenmek ve keyfini çıkarmak düşer.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  MKVOD5-LG SMART TV VOD UYGULAMASI  SON GÜNCELLEME: 22.1.2016 TÜM LİNKLER GÜNCELLENMİŞTİR!  LG MKVOD ve MK-IPTV Nasıl Kullanılır? [Detaylı Anlatım] Iptv Nasıl İzlenir? (Tamamen Yasaldır)  BAŞKA FORUMUN ADRESİNİ VERMEK YASAK OLDUĞU İÇİN ALINTI VERİYORUM: KURULUMA DAİR HER ŞEY: (TAMAMEN YASALDIR)

  (Önceden DH'deydi)  TÜM İNDİRME LİNKLERİ AŞAĞIDADIR. Netcast LM ve öncesi (videodaki) için olan sürüm, WebOS ise yeni tvler için olan sürümdür.  MKVOD 5 Netcast:https://bc.vc/FLiSid

  Alternatif:https://bc.vc/KqOzO9

  Kurulum:https://bc.vc/25IaIC  MKVOD8 - WebOS:https://bc.vc/KEJvJA

  Alt:https://bc.vc/D89S9P

  Site Konusu:https://bc.vc/mOWyWP  MKVOD8 - Netcast: Yapım Aşaması Ocak 2016 sonu.  MK IPTV WebOS:https://bc.vc/EDigiD

  Alt:https://bc.vc/Y5bEbv

  Site Konusu:https://bc.vc/sqRJRM  MK IPTV Netcast (LM serisi ve öncesi):https://bc.vc/qxUAU1

  Site Konusu:https://bc.vc/cctdta  MKVOD Android App:https://bc.vc/zMJWJG

  Alt:https://bc.vc/uowqwx

  Site Konusu:https://bc.vc/NBgSgT  GÜNCEL IP TV LİSTESİ (OCAK 2016):https://bc.vc/vRhph6

  Alternatif:https://bc.vc/zqO1OX
  Güncel IPTV Linkleri:

  https://bc.vc/f6ZdZx

  https://bc.vc/Wdo0ob

  https://bc.vc/pBv4vf

  https://bc.vc/UKfjfS  (Not: Digitürk, Dsmart linklerinden sorumluluk kabul etmiyorum.)  DH TÜM KONU:http://forum.donanimhaber.com/m_81296005/f_//tm.htm  MKVOD Resmi Sitesi:https://bc.vc/KAIsIz  https://tosunkaya.com  Dosya üzerinden "istediğiniz" kanalın linkini bulup ekleyebilirsiniz.  Uygulama geliştiricisi mkalyon'a teşekkürler.  MKVOD5 WebOS kaldırılmıştır. 8 sürümü erişilebilir.  Bu uygulamayı yüklemek kullanıcı sorumluluğundadır.  KURULUM:

  (Zoom yaparak okuyun)  MKVOD/MKIPTV'deki Yenilikler:

  quote:

  UYGULAMA KLASÖRÜ 225508 dir.  1-Yeni lg klavye

  2-Stabilize artırıldı ve link kontrolü hatalara karşı geliştirildi

  3-Portal içi arama listesi aynı ekrana eklendi

  4-Favaori listesi 5 e çıkarıldı.(Firefox, opera, chrome eklentileri ile link ekleme-aktif değil)

  5-Setting eklendi(İlk kullanımda otomatik açılacak) - Default şifre 1(bir) dir.

  -Up/Down, back,ok tuşları kullanılacak

  -Dil seçimi

  -Autoplay

  -Password

  -Zoom option

  -Video Quality

  -Hava durumu(kaldırılabilir)

  -Background music(Bir portal açılınca arka planda müzik).

  6-Player ekranı değiştirildi

  7-Klavye ve mouse ile kontroller geliştirildi.

  -P+ P- tuşları eklendi(akıllı kumanda için ekleme yapılacak) kanal ve video ileri geri  8-TV ye geçiş(ek özellikler geliştirilecek)

  9-Altyazı ekleme seçeneği(<subtitle><![CDATA[]]></subtitle>)

  10-Play yaparken tv ye geçiş(info tuşu, akıllı kumanda status ekrandaki icon tıklama)

  11-Saat-tarih tv saat-tarihi olarak ayarlandı

  12-Lokal xml dosyalarının sayısı 10 a çıkarıldı.(iptv eklemek için)

  13-Play işlemine başlamadan önce liste gizlenerek loading ekranı eklendi

  14-Akıllı kumanda ile video ileri geri alma

  15-Hava durumu(Kumanda stop tuşu - Akıllı kumanda en üst bar tıklama)

  16-Video izlerken kumandanın 7 tuşuna basarsanız görüntü gizlenecek, tekrar basarsanız görüntü eski haline dönecektir.

  17-Eğer video çok dilli ise video izlerken kumandanın 8 tuşunu kulanarak dil değiştirebilirsiniz.  MKVOD MKIPTV LG WEBOS BETA SÜRÜM - LG 2014 LB SERISI:  quote:

  2014 model webos işletim sistemine sahip lg lb serisi ile uyumludur.

  Indirme linki:https://bc.vc/KEJvJA

  İlk önce tv nizde güncellemeleri kontrol edin varsa yeni güncellemeyi uygulayın.

  İndirdiğiniz rar dosyasına sağ klik yapıp buraya çıkart yapacaksınız.

  developer klasörünü flash diskinize kopyalıyorsunuz.

  developer\apps\usr\palm\applications\com.mkalyon.mkvod_webos02

  şekilde klasörler oluşacak.

  Tv nizden lg smart world user login yapacaksınız. Sonra tv yi kapatın.

  2 nolu usb slotuna flash diskiniz takın.

  Gelen USB uyarısına "DEĞİŞTİRME" yi seçin. Smart menüyü açınca sağda Mkvod u göreceksiniz.  Geri tuşu için "KIRIMIZI" tuş kullanılacak.

  Lütfen hataları bidiriniz.  iyi seyirler.  Not: Şu an için herhangi bir kayıt işlemine gerek yoktur.

  Lg Netcast te olduğu gibi zorunlu tutarsa mac kaydı yapılacaktır.


  @mkalyon'a sonsuz teşekkürlerimle.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG LB (WebOS) Servis Menüsüne Nasıl Girilir? Kanal Yedekleme [Service Menu]DETAYLI ANLATIM:  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG LB serili WebOS modellerde nasıl kanaların bir flash diske aktarılıp aşağıda indirme linki olan kanalları düzenleme, ÖZELLİKLE SİLME, atlatma, şifreleme, gizleme, favori klasörleri düzenleme, kanal ismi değiştirme özellikli CHANSORT programı ile düzenlenip, kaydedip, listenin nasıl tekrar TV'ye aktarıldığını detaylı bir şekilde anlattım.  LG LB (WebOS) Kanal Listesi Yedekleme/Düzenleme/Geri Yükleme Nasıl Yapılır? [Kanal Listesi Aktarma]  Chansort Kanal Listesi Düzenleme Programı İndirme Linki:https://bc.vc/siCMoS  KANAL LİSTESİ DÜZENLEME PROGRAMI CHANSORT GÜNCELLENMİŞTİR. BİLGİNİZE.

  AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN İNDİREBİLİRSİNİZ: (Reklamı Geç)  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  YEPYENİ GÜNCEL KANAL LİSTESİ: (BİRÇOK SUNUCUYA YÜKLEDİM Kİ PREMIUM HESAPLARI OLANLAR ÇABUK İNDİREBİLSİN):  Reklamı Geç'e tıklayın.

  ESKİ TÜRKSAT 3A'DIR. TÜRKSAT 4A LİSTESİ AŞAĞIDA

  Yandex.Disk:https://bc.vc/5YJvf5

  MediaFire:https://bc.vc/THFr36

  ZippyShare:https://bc.vc/0LIAbf

  MEGA:https://bc.vc/86MVoZ

  Uploaded.net:https://bc.vc/oDfQpS

  Mail.Ru:https://bc.vc/6ve7C4

  Turbobit:https://bc.vc/OU51Gu

  Letitbit:https://bc.vc/dyd79H

  RapidGator:https://bc.vc/yiX261

  Crocko:https://rdr3.xyz/earn.php?z=47&subid=-5

  Netload:https://bc.vc/EaDkFB

  Uploading:https://bc.vc/lJSyCa

  FireDrive:https://rdr3.xyz/earn.php?z=47&subid=-5

  FileFactory:https://bc.vc/tKQkwM  Kırmızı işaretliler premiumunuz olmadan hızlıca indirebileceğiniz siteler.

  Bir teşekkürü çok görmezsiniz umarım.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  KANAL LİSTESİ DÜZENLEME PROGRAMI CHANSORT GÜNCELLENMİŞTİR. BİLGİNİZE.

  AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN İNDİREBİLİRSİNİZ: (Reklamı Geç)  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________

  TÜRKSAT 4A BÖLÜMÜ:  [SON DAKİKA!!!]TÜRKSAT 4A 17 Eylül'ü 18 Eylül'e bağlayan gece kanal geçişleri yapılıyor. [SON DAKİKA!!!]  PARALI PLATFORM VE TÜRKSAT TKGS KULLANANLARIN DIKKATINE  Digiturk, D-Smart, Teledünya ve Tivibi kullanicilari Türksat 4A geçisi sonrasinda herhangi bir ayar yapmayacaktir. Kanallar otomatik olarak güncellenecektir. Ayrica Türksat'in ücretsiz olarak sundugu TKGS özelligine sahip cihazlarda otomatik olarak güncellenecektir. Platform ve TKGS kullanicilari lütfen frekans ayarlariniz ile oynamayiniz.  GÜNCEL FREKANS LISTESI (RESMI TAM LISTE)  Bu liste resmi geçis islemleri bittikten sonra kullanilabilecektir. Türksat 4A'ya tasinmasi planlanan tüm kanallari ve frekanslari içermektedir. Resmi geçis islemleri bitene ve forumda duyurulana kadar forumun en üstündeki kanal ve frekans listesini kullanabilirsiniz.  TÜRKSAT SİTESİ FREKANSLARI:https://bc.vc/nRYWar  PDF FORMATINDA:https://bc.vc/nlvdzH

  KESİN BİLGİDİR.  Kaynak:https://www.turksat.com.tr/tr/haberler/272-turksat-4aya-kanal-gecisleri-yapiliyor  BAZI KANALLARIN HD'YE GEÇECEĞİNİN KESİN KANITI!: @Schifoo  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________

  SÜREKLİ GÜNCEL!  21.9.14 ITIBARIYLE GÜNCEL TÜRKSAT 4A -SORUNSUZ- YEPYENI SIRALI TV+RADYO TÜM KANALLAR LISTESI:

  (Nasil yüklenecegi yukarıda ideolu anlatımı var. Kanal kopyalama olmazsa servis menüsünü deneyin. servis menüsüne giremeyenler islemleri biraz daha hizli yapsinlar.)  20.9.14 İTİBARİYLE GÜNCEL TÜRKSAT 4A -SORUNSUZ- YEPYENİ SIRALI TV+RADYO TÜM KANALLAR LİSTESİ:

  (Nasıl yükleneceği 1.Sayfada videolu anlatımı var. Kanal kopyalama olmazsa servis menüsünü deneyin. servis menüsüne giremeyenler işlemleri biraz daha hızlı yapsınlar.) ÇOK AŞIRI ÖNEMLİ UYARI (ALTTA) YÜKLEMEDEN ÖNCE OKUYUN!  (Reklamı Geç'e tıklamanız yeterli)  Yandex.Disk:https://bc.vc/EdRSxu

  MediaFire:https://bc.vc/Cp3sRO

  ZippyShare:https://bc.vc/LmzP9K

  Google Drive:https://bc.vc/EOjODf

  Mega.co.nz:https://bc.vc/i1gqPL

  TusFiles:https://bc.vc/sVgq41

  Turbobit:https://bc.vc/fflyqT

  Letitbit:https://bc.vc/rHZNi7

  Uploaded.to:https://bc.vc/IAIxsF

  BitShare:https://bc.vc/4efYDI

  RapidGator:https://bc.vc/vuV3N7

  FileFactory:https://bc.vc/Vx6yr2

  Netload:https://bc.vc/HjCJ1u

  DepositFiles:https://bc.vc/GvdLcg

  FireDrive:https://bc.vc/yoKkdH

  Uploading.com:https://bc.vc/bkYhH6  LG LED TV Türksat 4A Güncel Kanal Listesi (2014)  ÇOK AŞIRI ÖNEMLİ UYARI:  LG LED TV 2011-2012-2013-2014 Modelleri için sıralı hazır kanal listesi. Kanal yükleme işlemi için servis menüsüne girmek gerekiyor konunun 1.sayfasını okuyun. Sonra Fat32 formatında usb flash belleğin içine .tll uzantılı kanal listesini yükleyeceksiniz. Belleği de USB1 portundan TV ye takıp servis menüsünden yükleme yapılacak.  Not: Daha önce usb ye attığımız dosyanın adını kendi model numaranıza göre değiştirmelisiniz. xxLN575S-ZE00002.tll burada ki LN575S modeli. Aynı seri olmasına dikkat ediniz. Aksi halinde TV dosyayı görmez.
  KOLAY GELSİN... YÜKLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...  (TÜRKSAT 4A)

  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG Miracast Telefon Ekranını TV'ye Aktarma (Detaylı Anlatım ve İnceleme)  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  LG LB (WebOS) Internet Olmadan Telefondan Yazılım Güncelleme (FOTA ile) [Detaylı Anlatım]  LG WebOS TV'nizi internete ihtiyaç duymadan telefonunuzdan FOTA (Firmware over the Air Havadan Güncelleme) ile güncelleyin.  Linkler:  Android:https://bc.vc/YaZoyX

  iOS:https://bc.vc/VaFWHY  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________

  Videolu Anlatım isteklerinizi lütfen yazın. En yakın zamanda hazırlayayım.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  DÜN İTİBARİYLE FİL TV kanalında 10 saniye bekleme ile aşağıdaki kanallara EPG servisi sağlandı:  Show TV HD, Kanaltürk HD, EuroStar, Tv8, Kanal 7 HD, 24, S Haber, Powetürk TV, Ülke HD, Bugün HD, Kral POP, Kral TV, FB TV, Tek Rumeli, Shop90, Cem TV, BRT1, Disney Channel, Ulusal TV, Yumurcak TV, Dünya TV, Blomberg HT, HaberTürk ,EGE TV, Flash TV, Nr1, Yaban TV  `fil tv` kanalında 1 dakika bekleyince aşağıdaki kanallara epg bilgisi geliyor.  filtv'den yeni epg bilgisi gelen HD kanallar:

  show hd, kanaltürk hd, bugün hd, kanal 7 hd, ülke tv hd, beyaz tv hd, semerkand hd  filtv'den yeni epg bilgisi gelen SD kanallar:

  tv8, fil tv, flash tv, bloomberg ht, ulusal tv, s haber tv, 24 tv, disney channel, yumurcak tv, powerturk, NR1, kral pop tv, kral tv, yaban tv, ege tv, euro star, brt1 kktc, aljazeera ch., aljazeera int, cem tv, tek rumeli tv, fb tv, dünya tv, (filbox tüm kanalları), sports tv  eskiden beri epgsi olan şifresiz sd kanallar:

  trt1,  trt haber, trt 3, trt müzik, trt çocuk,  trt türk, trt okul, trt belgesel, trt avaz, trt Diyanet, trt 6, trt arapça, euronews, atv, a haber, a spor, kanal d, tv2, (dsmart'ın tüm kanalları), minikago, minika çocuk, planet türk, planet mutfak, planet pembe, planet çocuk, dream, dream türk, d shopping, tay tv, cartoon network, kidz/animez tv, euro d, atv, kanald, cnntürk, (digitürk turksat kanalları),  eskiden beri epg'si olan şifresiz hd kanallar:

  trt1 hd, trt hd, trt haber hd, atv hd, a haber hd, a spor hd, cnntürk hd, tv2 hd (bazen gidip geliyor)  epg'si olmayan önemli sd kanallar:

  star tv, fox hd, (doğuş grubu kanalları), cnbce, e2, ntv spor, ntv  epg'si olmayan hd kanallar:

  kanal a hd, tvnet hd  not: tv8'in kendi epgsinde current yazmakta. hem filtvden hem de kanaldan data aldığı için tv rehberinde düzgün, görüntüde current yazmakta.  TRT1 HD

  TRT HABER HD  TRT3 SPOR  ATV HD  SHOW HD  KANALD SD/HD

  STAR TV (EPG MEVCUT DEĞİL)  TV8  KANALTÜRK HD  FİL TV  FLASH TV  BLOOMBERG HT  CNNTÜRK HD

  HABERTÜRK HD  ULUSAL TV  EURONEWS TÜRKÇE  A SPOR HD  A HABER HD  BUGÜN HD  S HABER  24  ÜLKE TV HD  BEYAZ TV HD  TRT TÜRK  TRT OKUL  TRT HD  TV2 HD  DISNEY CHANNEL  CARTOON NETWORK  KIDZ/ANIMEZ  YUMURCAK TV  TRT ÇOCUK  MİNİKA GO  MİNİKAÇOCUK  PLANET TÜRK  TRT MÜZİK  POWERTURK  NR1  KRAL POP  KRAL TV  DREAM  DREAM TÜRK  D SHOPPING  KANAL 7 HD  TRT BELGESEL  EGE TV  YABAN TV  EURO D  EURO STAR [simage]  BRT1KKTC  TRT DİYANET  TAY TV  CEM TV  TEK RUMELİ TV  SEMERKAND HD  DÜNYA TV  FİLBOX KANALLARI  DSMART DİGİTURK KANALLARI

  SPORTS TV  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________  Hayır Bölümü:  Hatırı sayılır miktarda isteklerinize yardımcı detaylı anlatım videosu çektim, mesajlarla yardım ettim. Siz de emeğe saygı için aşağıdaki linklerde reklamı geç'e tıklayarak bana çay ısmarlayabilirsiniz. (200 kişi 1 çay ) Veya konuyu beğendiyseniz teşekkür edebilirsiniz.  https://tosunkaya.com (Web sitem)

  https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=RJAZQTWA7S88G (PayPal Bağış)

  https://bc.vc/EZRcSF (youtube)

  https://bc.vc/Y97Fy8 (youtube)

  https://bc.vc/46MY0X (2048 oyna)

  https://bc.vc/M5pjR7 (site)

  https://bc.vc/4HRFUr (site)

  https://bc.vc/33VY0t (sitem)  Yardımlarınız için teşekkür ederim.  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________

  LG Kullanıcılar Kulübü:
  @tosunkaya

  @OkiSan

  @mechul58

  @666azazel

  @smtsk

  @efka_vasi

  @srcnclskn26

  @seasqua

  @**green-eyes**

  @umut20001

  @eyoruk

  @razzberry

  @white3535

  @xstudio1972

  @maxidextr

  @freedream1

  @mustafaaxu

  @İstanbulBeyfendisi

  @stressiz

  @LTWYL

  @BéTo

  @18Furkan18

  @YouMak

  @PickPower

  @ozancn

  @simka_3

  @fiesta2006

  @muratbekar

  @tuning79

  @Hüznü Şenlendiririm

  @naztuf37

  @eghnacr

  @yirthan

  @canm311

  @yasink01

  @17scorpion

  @atkinson

  @manolyaaa

  @excalibur6161

  @181501

  @a-y-k-u-t

  @kayra67

  @leventfiliz

  @cliperinesk

  @desert@eagle

  @sezer1578

  @sezgin99

  @sunyy2003

  @enkog

  @kurios

  @erhanacars

  @FoxPark

  @realjonturk

  @oner7

  @ilkigiyim

  @romanos

  @Muratovsky

  @fsagcan

  @gokhanuz02

  @turker03

  @XMAN-35

  @lestet

  @hdhancom

  @captainx06

  @canakan

  @Schifoo

  @mnalbantbasi

  @gogano

  @mertguz

  @Kurshoo

  @triyaki43

  @enemy

  @Dukua

  @galapagos3

  @ersn23

  @egemenozelkose

  @mertk1999

  @captainx06

  @Türkayemre

  @tezcancirakoglu

  @darkshine666

  @sporstar

  @hovicoz

  @msslm

  @turgay26

  @dragonslayer05

  @Amroth Isilra

  @bbayram

  @apaci0834@

  @suspectum

  @gkn.gogo

  @Pelin Semiz

  @turoktr

  @cagiris1

  @tombombadil_07

  @asderin

  @h_k_yavuz

  @tksharmely

  @Honour81

  @xray47lb

  @leki

  @Koreaatom

  @darkshine666

  @drberk2

  @blacksovalye

  @UN!BJK

  @NuKe_MaNia

  @stonhand

  @siyam44

  @barslan1

  @talat78

  @erolustun

  @toqana

  @aslanuque

  @blacksovalye

  @titanichay

  @Schifoo

  @certuk

  @m.d

  @doktor-xx

  @irfocan

  @barslan1

  @siyam44

  @toqana

  @erolustun

  @titanichay

  @mavzer_a

  @EvoRoncatto

  @Zeki_43

  @miox

  @Father Torque

  @HALUKC

  @bozkan38

  @caladvwch

  @omergurbuz

  @BerAd

  @irfancaptan

  @ahmetzengin

  @SheLDooN

  @yasso1907

  @sergustav@

  @TheTsubasaOhzora@

  @I-C-O@

  @fateeh1@

  @Malebolge137@

  @born35@

  @lost.shoot@

  @UADEVADAM@

  @MUTAF@

  @yusuf_ksk12@

  @Petegrus@

  @Eqetmzkan@

  @EvoRoncatto@

  @rocknrollplane@

  @cimbom19921@

  @niquel@

  @ugurcan90@

  @CanerA19@

  @DreamheathLobby@

  @Nayko123@

  @fatihmehmetöz@

  @ZiyaUksul@

  @raym123

  @aktivist-X

  @s_black

  @litonline

  @Lt00

  @mrtdmlbhr

  @emreyuksel

  @ersin5808

  @alpercanonline

  @1044ykp

  @sabridogan63

  @hackxien

  @SudaEriyenAspirin

  @digitech

  @Storm Worm

  @Escapetolife

  @espial

  @Neyinkafasi

  @264burak

  @akonay

  @karakart4l

  @leki

  @fsagcan

  @kurbagaprens

  @replastone

  @gunman233

  @kopan12

  @treko

  @DDixon

  @efsane61

  @ademtasdan

  @Santa.Monica

  @mavzer_a

  @bekci_1

  @senersen

  @dig_lam

  @smbdy

  @Déad

  @MUTAF

  @doblocuk

  @ismoloji

  @Korialstrasz

  @kidi_38

  @RoBiN*

  @Hardlinelegolas

  @firatozan

  @nmm1716

  @yattarali

  @armantoygar9

  @Rizeli

  @executive44

  @igayin61

  @mikailc78

  @oonel

  @muvakkit

  @Onur__

  @yattarali

  @xardias

  @system electronıc

  @Deatly

  @mustafa2936

  @Honour81

  @babacan1910

  @Sayokann

  @rapcep6161

  @fruion

  @ender

  @necipamir

  @kiyok

  @OnderT

  @aliel79

  @KESRİYE

  @karoten

  @alpercanonline

  @sercan_921

  @emreyuksel

  @andasanat

  Kendini listeye ekletmek isteyen arkadaşlar cevap yazsın ya da pm göndersin.  BİR SORUNUZ, YARDIMA İHTİYACINIZ OLURSA ÇEKİNMEDEN MENTION'A @tosunkaya ekleyerek sorun, cevaplayayım, çözelim.

  EDİT: LG WEBOS 2014 HAKKINDA BİLGİLER EKLENECEKTİR. WEBOS KULLANICILARI TAKİPTE KALIN...  by tosunkaya  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunkaya -- 22 Ocak 2016; 17:06:47 >  |
  |
  Bahsedilenler: OkiSan , smtsk , mechul58 , tosunkaya , 666azazel
  _____________________________
  _____________________________________________________________________
  ________________________________________________
  Blog yazarı, macOS Catalina kullanıcı . . . Galaxy S10
 • LG LB serili WebOS modellerde nasıl kanaların bir flash diske aktarılıp aşağıda indirme linki olan kanalları düzenleme, ÖZELLİKLE SİLME, atlatma, şifreleme, gizleme, favori klasörleri düzenleme, kanal ismi değiştirme özellikli CHANSORT programı ile düzenlenip, kaydedip, listenin nasıl tekrar TV'ye aktarıldığını detaylı bir şekilde anlattım.

  LG LB (WebOS) Kanal Listesi Yedekleme/Düzenleme/Geri Yükleme Nasıl Yapılır? [Kanal Listesi Aktarma]  Chansort Kanal Listesi Düzenleme Programı İndirme Linki:https://bc.vc/siCMoS

 • Yüzbaşı
  521 Mesaj
  Ben bir sey soracaktim lg'lerdeki rec ozelligi sadece en az 64 gbb olan hard disklérde mi oluyor. cunku 1 tb'lik dolu hdd takinca oluyorr ama bicimlendir diyor o kadar dosyayi silemem. 8 gb'lik flash disk takinca ise yaramiyor. neden? yayin kaydetmek istiyorum yav yardim edin lutfen Flash disk ntsc deneyeyyyim bir de cunku fat32 idi.
  |
  |
  _____________________________
  _____________________________________________________________________
  ________________________________________________
  Blog yazarı, macOS Catalina kullanıcı . . . Galaxy S10
 • Çavuş
  88 Mesaj
  minimum 40gb olmalı
  _____________________________
  Do you hear Solar Music?  LG 55LA640S - SONY KDL40L4000 -Dreambox 800HD - DT

  Galaxy S4 - HTC One X - iPad mini

  Philips 273el - ViewSonic 2433wm - FX6100 - GTX460 - Thermaltake level10GTS
 • Onbaşı
  27 Mesaj
  Benim merak ettiğim LG firması yeni çıkardığı model için (örneğin LA serisi için) her ülkeye değişik numara serisi mi veriyor. Almanya'da yasiyorum. Geçen hafta 2013 Lg55La6608 aldım ama bu TVyi Türk sitelerinde bulamadim. Daha Türkiye'ye gelmedimi veya TV nin Türkiye'deki karsiligi hangi seri oluyor ?  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechul55 -- 16 Eylül 2013; 21:53:53 >
  _____________________________
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  1 Not

  Türkiyedeki modeller La660s olarak geçiyor son harfi s  Almanyada model la6608
  |
  |
  mechul55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Onbaşı
  27 Mesaj

  Bilgilendirme icin tesekkürler.
  |
  |
  666azazel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  521 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: OkiSan  minimum 40gb olmalı  maalesef
  |
  |
  _____________________________
  _____________________________________________________________________
  ________________________________________________
  Blog yazarı, macOS Catalina kullanıcı . . . Galaxy S10
 • Teğmen
  127 Mesaj
  60ph670 plazma aldım

  Televizyon bazı formatların altyazısını acıyor bazılarını görmüyor altyazısını film aynı isim sub str uzantılarını kullandım yazılımı güncellendim

  Şuanda hdmi ile pcden izlemektenbaska çare yok gibi yardım edebilecek olan varmı  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  521 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: smtsk  60ph670 plazma aldım

  Televizyon bazı formatların altyazısını acıyor bazılarını görmüyor altyazısını film aynı isim sub str uzantılarını kullandım yazılımı güncellendim

  Şuanda hdmi ile pcden izlemektenbaska çare yok gibi yardım edebilecek olan varmı

  bazen tv saçmalık yapabiliyor. Ben de de film koyuyorum kafası esince görüyor, istemediği zaman görmüyor. ben de en sonunda hdmi ile pcye bağlamıştım. çok saçma değil mi? En iyisi programlarla altyazıyı filme göm. camtasia, corel vb.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çizmania -- 14 Ekim 2013; 11:17:11 >
  |
  |
  _____________________________
  _____________________________________________________________________
  ________________________________________________
  Blog yazarı, macOS Catalina kullanıcı . . . Galaxy S10
 • Çavuş
  85 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: tosunkaya

  quote:

  Orijinalden alıntı: smtsk  60ph670 plazma aldım

  Televizyon bazı formatların altyazısını acıyor bazılarını görmüyor altyazısını film aynı isim sub str uzantılarını kullandım yazılımı güncellendim

  Şuanda hdmi ile pcden izlemektenbaska çare yok gibi yardım edebilecek olan varmı

  bazen tv saçmalık yapabiliyor. Ben de de film koyuyorum kafası esince görüyor, istemediği zaman görmüyor. ben de en sonunda hdmi ile pcye bağlamıştım. çok saçma değil mi? En iyisi programlarla altyazıyı filme göm. camtasia, corel vb.

  Alıntıları Göster
  Böyle bir konu olması iyi olmuş. Bazı arkadaşlar kendi kullandıkları tv ile ilgili olarak inceleme şeklinde ana konu açmış ve gayet güzel oluyor. Bende 42LA660S kullanıcı olarak 3D iso dosyalarını tvde izlemek istiyorum ama forumda diğer konularda okuduklarımdan tvlerde 3d iso dosyasını medya player olmadan izliyemiyormuşuz. Ancak diğer convert edilmiş filmlerde iso kalitesi olmuyormuş. Derinlikte değilde dışar çıkan görüntülerle ilgili sanırım. 3D konusunda ne yapabilirim. Convert filmlerde dışarı çıkma oluyor mu?.
 • Teğmen
  176 Mesaj
  LG türkiye kaç ölü piksele kadar değişim yapıyor bilgisi olan var mı?
  _____________________________
  S E A S Q U A
 • Er
  7 Mesaj
  32LN575S ve 42LN575S'imle lütfen beni de alın aranıza.
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  859 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: seasqua  LG türkiye kaç ölü piksele kadar değişim yapıyor bilgisi olan var mı?  yeni tüketici kanununa göre (yürürlüğe girdimi bilmiyorum. internetten bakabilirsin.) 1 ölü piksel dahi değişim sebebi.
  _____________________________
 • Teğmen
  176 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: **green-eyes**  quote:

  Orijinalden alıntı: seasqua  LG türkiye kaç ölü piksele kadar değişim yapıyor bilgisi olan var mı?  yeni tüketici kanununa göre (yürürlüğe girdimi bilmiyorum. internetten bakabilirsin.) 1 ölü piksel dahi değişim sebebi.  teşekkür ederim.
  |
  |
  _____________________________
  S E A S Q U A
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  1 Not

  eskiden 5-7 ye kadar gidiyordu bu işler yeni yasayla 1 tane bile yeterli ama firmalar çakallık yapıyor uğraşmak gerekiyor ...
  |
  |
  seasqua kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Onbaşı
  16 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: 666azazel

  eskiden 5-7 ye kadar gidiyordu bu işler yeni yasayla 1 tane bile yeterli ama firmalar çakallık yapıyor uğraşmak gerekiyor ...

  Alıntıları Göster
  5 günde bozulan 32 LN5400 Sahibiyim :)
  |
  |
  _____________________________
 • Er
  1 Mesaj
  arkadaşlar kusura bakmayın. yardımınıza ihtiyacım var... yazılım güncellerken elektrikler gitti ve yazılım yarıda kaldı. şuan tv açılmıyor. nasıl bir yol izlemeliyim...yardımınız için şimdiden teşekkürler
  _____________________________
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  quote:

  Orijinalden alıntı: razzbery

  arkadaşlar kusura bakmayın. yardımınıza ihtiyacım var... yazılım güncellerken elektrikler gitti ve yazılım yarıda kaldı. şuan tv açılmıyor. nasıl bir yol izlemeliyim...yardımınız için şimdiden teşekkürler
  LG sözde sihirli kumanda mağduruyum. Bayramdan sonra normal kumandasını alıcam orjinali ne kadardır bir fikriniz var mı :)  Çuvalla para verdiğim tv de kanal listeleme özeliği yokta :)
  _____________________________
 • Yarbay
  9713 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: white3535

  LG sözde sihirli kumanda mağduruyum. Bayramdan sonra normal kumandasını alıcam orjinali ne kadardır bir fikriniz var mı :)  Çuvalla para verdiğim tv de kanal listeleme özeliği yokta :)

  Alıntıları Göster
  LG hangi modellerinde yansıma az oluyor ? LA620 kullanıyorum rahatsız etmiyor ama yansıma var.LA serisi böyle mi ?  Youtube da görüntü ayarları çıkmıyor.yani 480p/720p/1080p gibi ayarlamalar yapılamıyor ? Neden acaba ?
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  521 Mesaj

  modelinizi de yazarsanız daha iyi olur :D KUMANDANIZ BU MU? yetkili servislerden satın alabilirsiniz. internetten alacaksanız:  bu ise ebay' de var tıklayın yaklaşık 20$ 40 - 50 tl, ama huayu falan universal dandik sahte kumanda alma da ne yaparsan yap :D Türk sitelerde göremedim. İyi günler.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çizmania -- 18 Ekim 2013; 12:46:07 >
  |
  |
  white3535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  _____________________________________________________________________
  ________________________________________________
  Blog yazarı, macOS Catalina kullanıcı . . . Galaxy S10
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
5,155
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.