Şimdi Ara

LG SJ3.DTURLLK Soundbar MM Mağdurları_Güncelleme(Ürün gönderilecek) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
25
Favori
30.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ay oldu hala savunması istendi durumunda , bakalım daha kaç ay bekleyeceğim.
  • benim kararda bugun ulasmis olumlu karar vermisler sagolsunlar

yalniz mediamarkt savunmasinda indirim kodu verdigini ve tuketicinin kullandigini belirtmis, gonderdi fakat kodu kullanmadim, bu durumda isi daha da ciddiye bindirip yalan savunma yapmaktan baslarini dahada cok derde sokmakta varda neyse, hoparlorumuzu alalim isimize bakalim
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt
    hocam sen hangi thh ye başvurmuştun ?
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    kastamonu
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt
    Kağıthaneden olumlu sonuç alan var mı diye merak ediyorum da. benimki karara bağlanmış, ama gelen giden yok daha. :)
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    eve gelen kagitta 7 haziran e-devlette 19 mayis ve 3 haziranda karar baglandi yaziyor bugun elime ulasti iste hocam
  • Beyler benim de Red edilmiş, Kağıthane Tuketici hakem heyeti tarafından. Bu arada bişey soracağım Teknosayi Tuketici hakem heyetine vermiştim karar olumlu çıktı, 15 gün geçti kararı bildireli ama geri dönüş yapmıyorlar, bu durumda ne yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEBAL -- 11 Haziran 2018; 15:49:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VEBAL kullanıcısına yanıt
    O zaman kağıthane trişkadan iş yapıyor. :) hiç olumlu gelecek diye ümit bağlamayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce MM müşteri hizmetleri aradı THH sonucununu paylaştı ve ürünü tekrar satın alabilmem için (sadece sj3'de geçerli olan) 500 TL değerinde indirim kuponunu paylaştı. (Süre sınırının olmadığını da ekledi.)

Güven olmaz bellimi olur 2 gün sonra ürün biter muadil birşey de vermek istemezler falan diye, hemen satın alma işlemini gerçekleştirdim.

Umarım bu diğer firmalarada ders olur.

Bu arada site içerisinde SJ3 diye aradığımda aynı ürünün outlet'i mevecut 507 TL onu sepete atıp efsane kombo yapmak istedim ama yemedi. 7 TL'ye outlet sound bar fena olmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thuglife -- 12 Haziran 2018; 15:18:0 >

• thuglife kullanıcısına yanıt
    Thh olumlu karar elime ulaştı. Beni de aramaları yakındır. Düşünülebilir aslında ürünün durumu nasıl ona bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEBAL

Beyler benim de Red edilmiş, Kağıthane Tuketici hakem heyeti tarafından. Bu arada bişey soracağım Teknosayi Tuketici hakem heyetine vermiştim karar olumlu çıktı, 15 gün geçti kararı bildireli ama geri dönüş yapmıyorlar, bu durumda ne yapabilirim
    müşteri hizmetlerini arayın durumu anlatın karar numarasını söyleyin
  • Acele etmenize gerek yok karar sizin için olumlu sonuçlandı ise onların öncesinden bir takım işlemleri gerçekleştirmesi gerekiyor direk müşteri hizmetlerindeki elemanın çözebileceği bir iş değil. Herkese özel kupon kodu oluşturup telefonda sizinle paylaşılıyor. Acele etmeyin bir süre daha beklemede kalın onlar sizi zaten arayacaklar.
  • olumlu sonuç alanlar arasında kağıthane thh ye başvuran var mı ? ben ümidi kstim de 1 kişi bile olumlu sonuç alsa yeniden ümitlenicem
  • Kağıthane’den hiçbir şey beklemeyin. Savunma istedik gelmedi yazıyor. Ama firmayı haklı bulmuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GizliÖzne35 -- 13 Haziran 2018; 17:22:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GizliÖzne35 kullanıcısına yanıt
    Bu kadar saçmalıkta fazla ama. Bunun peşini bırakmayın hocam. Sinir oldum ya.

Şöyle bir fikrim var. Gelişmeleri takip ederken savunma gelir gelmez karara bağlandı. Başka bir thh ye yapmış olduğum başvuru kurul toplantısı karar vb. 10 gün sürdü. Kağıthane bence gelene geçene aynı metni yapıştırıp gönderdi. Savunma yapmayan firmaya hakli sebebi var demek nasıl bir saçmalık. Artık güvenim kalmadi bu thhye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 13 Haziran 2018; 18:15:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GizliÖzne35

Kağıthane’den hiçbir şey beklemeyin. Savunma istedik gelmedi yazıyor. Ama firmayı haklı bulmuşlar.

Daha öncede bahsettiğim olay, büyük firmalar bunlara yedirmis, savunma yapmasına bile gerek kalmıyor

• Benim THH'de GÜNDEME ALINDI yazıyor bu ne anlama geliyor?
  • Mediamarktında taktiği bu mu ?

Hepsiburada alıcıya kötü niyetli diye savunma yapıp etkiliyor hakem heyetini , mediamarktda savunma yapmayarak etkiliyor demekki

benimde 2 aydır savunma bekliyor başvurum , demekki savunma yapmacaklar , hakem heyetide onları haklı bulacak. iyi taktikmiş.
  • Daha uğraşacak bir durum kalmadı hocam. Yaşadığım ilçedeki Thh, paramı iade aldıysam şikayet edilecek durum olmadığını söylemişti. Firmanın bulunduğu Thh'nin eline düşersek olacağı budur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben de kağıthaneye başvurmuştum. Açıklama kısmı benim dediğimi destekliyor firma haksız yere satıştan kaçamaz diyor sonuç kısmında da tüketici talebi reddedildi yazıyor. Bunu anca kafası güzel olan bir insan yapar. Diğer ihtimali aklıma bile getirmek istemiyorum. Bimere şikayet etmeyi düşünüyorum hakem heyetini
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.