Şimdi Ara

LG SJ3.DTURLLK Soundbar MM Mağdurları_Güncelleme(Ürün gönderilecek) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
25
Favori
30.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esenyurt da karara bağlanan var mı? Savunma geldi diye not geçmişler ama 1 haftadır gelişme yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erisemre

Orasi ole ben cek isterken suanki fiyatinin yuksek oldugunu belirterek 400 tllik cek istemistim sonra cihazi 400 tlye dusurduler 200 tllik cek verdiler
    Bana gelen çek ürünü 400 liraya düşürüyor. Akıl var mantık var. Bu ürün zaten her zaman 400'dü. Bu MediaMarkt'tan her şey beklenir. Ürünün fiyatının düşmesini bekleyeceğim artık.
  • bugün red kararı geldi

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Hocam karar ne zaman çıkmıştı ? Kaç günde geldi. Artık red gelsin onada razıyım.
  • benim şikayet te karara bağlanmış. muhtemelen aynı firma aynı ürün şikayetleri birlikte gelince toplu olarak red yemiş olabiliriz kağıthane thh den :)

telefonla arasak ulaşılabilir bir thh mi bu kağıthane ?
  • Arkadaşlar 3 adet almıştım. Karar lehime çıktı çok şükür. Izmir Karabağlar THH.

Şimdi süreç nasıl işliyor acaba? Karar metniyle kapılarına mi gidiyoruz?

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir arıyorum açmıyorlar. Numarası 3881 dahili.
  • 21.05.2018 de karara bağlandı. Hala arayan soran gelen giden yok. Yine tahminim doğru çıkacak herhalde en az 3 ay diyordum oraya doğru gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

21.05.2018 de karara bağlandı. Hala arayan soran gelen giden yok. Yine tahminim doğru çıkacak herhalde en az 3 ay diyordum oraya doğru gidiyor.
    yakın zamanda gelir. 2 haftayı buluyor kararın gelmesi.
  • Tebligatı dağıtan kişi beni evde bulamadığından aynı gün iade etmiş. Kapıya .... şubesinden teslim alabilirsiniz diye yapıştırmış. Gittim posta yok. 1 aydır gelmesini bekliyordum ve sonuç. Bimere şikayet ettim bekliyorum bakalım.
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    Tebligat ptt ile gelmiyor mu? Bizde seni bulamzsa muhtara bırakıyor. Senin karar ne zaman çıkmıştı bide?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    14 ünde karara bağlandı. Aynen hocam PTT getiriyordu. Bimere şikayette bulundum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18.05 te

savunması geldi öyle kaldı benimki. Yer arnavutköy... Nasıl bir iş bu anlamadın. Daha karara bağla nacakta göreceğiz

• Benim anlamadığım şu ;

Bir yerde tüketici lehine karar çıkıyor diğer yerde Red kararı çıkıyor.

Biz iki farklı ülkede mi yaşıyoruz arkadaş, bunlar hangi gerekçe ile tamam deyip hangi gerekçe ile Red veriyor.

• Arkadaşlar bende geçen dün gidip şikayetimi geri çektim( thh şikayetimden yaklaşık 1 ay sonra mm den aranıp aynı fiyattan gönderim yapılmıştı paylaşmıştım burada zaten )thh den aradılar savunmada aynı fiyattan gönderdik yazıyor doğru mu diye evet doğru dedim sorunum çözüldüğü için şikayetimi geri çekmem gerektiği söylediler bende gidip geri çektim

• Hadi yukarıda ki arkadaş haklı diyelim bir thh farklı karar veriyor, diğeri farklı. Pekiii satıcı mm aynı, herkes oradan satın aldı. Bunlar neye göre bazısını arıyor aynı fiyattan gönderiyorda(çok azınlık olduğunu düşünüyorum) büyük bir çoğunluğu 2 aydır haksız süründürüyor?

Bu kadar iş bilmezlik, bu kadar acemilik olmaz. Mm nin mağazalarını severim, neredeyse her ürününü teşhire koyar, müşterinin ürünle birebir etkileşimini sağlar. Ama bu internet alışverişi konusunda sınıfta kaldı. Amazon gelsede şu rekabet bi kızışsa yoksa kimse kendine çeki düzen vermeyecek. O internet satış pastasında ki pay azalınca görücem ben bunları...

• quote:

Orijinalden alıntı: hmtdrsn84

Arkadaşlar bende geçen dün gidip şikayetimi geri çektim( thh şikayetimden yaklaşık 1 ay sonra mm den aranıp aynı fiyattan gönderim yapılmıştı paylaşmıştım burada zaten )thh den aradılar savunmada aynı fiyattan gönderdik yazıyor doğru mu diye evet doğru dedim sorunum çözüldüğü için şikayetimi geri çekmem gerektiği söylediler bende gidip geri çektim
    geri çekmeye gerek yok.Bana gönderdiler+karar olumlu geldi hala evde duruyor gelen kağıt tabi karar gelmeden önce teslim aldığım için tebligatın gelmesinede gerek yoktu açıkcası.

Almanya genelmerkez'e şikayetvar'a thh'ye vs çok yere şikayet ettim tabi ben :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Haziran 2018; 10:40:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Hadi yukarıda ki arkadaş haklı diyelim bir thh farklı karar veriyor, diğeri farklı. Pekiii satıcı mm aynı, herkes oradan satın aldı. Bunlar neye göre bazısını arıyor aynı fiyattan gönderiyorda(çok azınlık olduğunu düşünüyorum) büyük bir çoğunluğu 2 aydır haksız süründürüyor?

Bu kadar iş bilmezlik, bu kadar acemilik olmaz. Mm nin mağazalarını severim, neredeyse her ürününü teşhire koyar, müşterinin ürünle birebir etkileşimini sağlar. Ama bu internet alışverişi konusunda sınıfta kaldı. Amazon gelsede şu rekabet bi kızışsa yoksa kimse kendine çeki düzen vermeyecek. O internet satış pastasında ki pay azalınca görücem ben bunları...
    thh'den thh'ye göre değişir ben a ilçesinin heyetinin bir üyesiyim ve mm lehine karar veriyorum sen b ilçesisin sende tüketici lehine karar veriyorsun olay bu şekilde.

• Chantodowill kullanıcısına yanıt
    Jeneratör bugun geldi red :( olarak. Sj3 savunma geçen hafta benimde geldi. Artık iki ayda onu bekleyecez umarım red gelmez buda

• THH'den karar dün ikamet ettiğim adrese ulaştı. Kazanmışım şimdi Media Markt düşünsün.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.