Şimdi Ara

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.375
Cevap
48
Favori
379.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı sorunu yaşıyorum göndermek üzereyim servise
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

aynı sorunu yaşıyorum göndermek üzereyim servise

ya bu tuşun sorunu yeni mi peydah oldu. bende de var. 3-4 defa basmam gerekiyor algılaması için. format falan kar eder mi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyash

yok hocam işe yaramadı. galeride göstermiyor. camera fv-5 ile de fotograf çekiyorum çektiklerimide galeride göstermiyor galeriye kaydetmiyor. daha öncede aynıydı. ve şuanda daha önce galeriye düşen lg nin kamera uygulamasıyla çektiklerimde düşmüyor. sadece dosya yöneticisinde mevcut. üzerinde herhangi bir işlem yapamıyorum.
    cin mi girdi telefona nedir
    Resim ekledim 1 tane fv-5 ile cekilen fotograf. Sag ustte unlem isareti yaninda ok cikiyor resime tikladigimda.. garip...
     ★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Hocam dediğimi yaptıktan sonra bir şey yapmadan telefonu baştan başlatın. Yine olmazsa dosya yöneticisi ile değil es file explorer ile falan resimlerin bulunduğu dizine gidin. ES'ten "gizli dosyaları göster" seçeneğinin aktif olduğundan emin olduktan sonra bakın, orada bir .nomedia adında bir dosya var mı. Eğer var ise silin. Yok ise aklıma başka bir şey gelmiyor açıkçası. Ancak oralarda bir yerlerde .nomedia dosyası var gibi geliyor. Bu dosyanın olduğu klasörlerdeki resimler müzikler vb. sistem tarafından yok sayılır.

• quote:

yok hocam işe yaramadı. galeride göstermiyor. camera fv-5 ile de fotograf çekiyorum çektiklerimide galeride göstermiyor galeriye kaydetmiyor. daha öncede aynıydı. ve şuanda daha önce galeriye düşen lg nin kamera uygulamasıyla çektiklerimde düşmüyor. sadece dosya yöneticisinde mevcut. üzerinde herhangi bir işlem yapamıyorum.
    cin mi girdi telefona nedir
    Resim ekledim 1 tane fv-5 ile cekilen fotograf. Sag ustte unlem isareti yaninda ok cikiyor resime tikladigimda.. garip...
     ★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha once motorola atrixte basima gelmisti kronikti , karsilasan coktu
    quickpic adli uygulamayi indirip dener misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    sanırım olay galeri veya dosya yönetici uygulamalarıyla alakalı. es file ile resim üzerinde değişiklik paylaşım vs yapabiliyorum. .nomedia dosyası bulamadım gizli dosyalarıda göstermeme agmen . ama galeri ve dosya yöneticisi uyygulamalarını tekrar verileri temizleyip durdurdum yeniden başlattım. yine olmadı.

ek bilgi olarak : bir ara telefona custom rom yükledim. daha sonra uzun uğraşlar sonucunda forumlarda anlatılanın dışında bir şekilde stock rom a dönüş yaptım( kdz dosyası byük olduğu için problem çıkıyordu vs..) tabi bu galeri problemi hemen akabinde olmadı bir süre sonra ortaya çıktı. tekrar stock rom a döndükten sonra herzaman yapılan açılılıştaki medya tarama olayı yok artık.
  • Mavi_Yeleli kullanıcısına yanıt
    denerim hocam her türlü çözüme açığım:)
  • tamamdır hocam ben quickpic ten devam edeyim. çok fazla kurcalamanın anlamı yok:)) galeri uygulaması patlamış bulunmaktadır LG nin. dört gözle güncelleme beklemeye devam. belki düzelir.
    teşekkürler tavsiyeler için.
  • GSMArena da ki habere göre Kitkat Korea yayınlanmaya başlanmış. Yaz ayında da diğer bölgelere yayınlanacakmış.

http://www.gsmarena.com/newscomm-8516.php
  • quote:

tamamdır hocam ben quickpic ten devam edeyim. çok fazla kurcalamanın anlamı yok:)) galeri uygulaması patlamış bulunmaktadır LG nin. dört gözle güncelleme beklemeye devam. belki düzelir.
    teşekkürler tavsiyeler için.

Tahmin etmistim :) gecmis olsun qickpic te iyidir
    Muhtemelen stock romu yuklerken sorun olusmustur
    1Gb den buyuk oldugu icin birseyleri degistirip, boyut kuculterek mi yukleme yaptin
    1 gb den kucuk rom vardi(almanya h surumuydu sanirim) keske onu yukleyip sonra son surume guncelleseydin

• aniden oldu bende anlamadım kardeş formatla alakalı degıldır fızıksel bir tuş bu ama bi deneyin isterseniz paylasın sonra burada sonucu mutlaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemila

Merhaba

Power tusu hassasiyetini kaybetti, kuvvetlice bastirmak gerekiyor. Bu kullanici hatasi midir? Garantisi devam ediyor, garantiden yapilir mi bu?

Tsk.

Bende de geçen hafta böyle bir problem oluştu. Aslında çözümü basit bir şey ama garanti kapsamında olduğu için haliyle garantiye vermek daha mantıklı. O zaman da telefonsuz kalacağım. Arada kaldım iyice.
  • hatırladığım kadarıyla anlatayım.
    test tool ülke dil penceresine geçmeyip direk LG mobile support tool açılıyordu sürekli, tekrar aynı şey oldu. (test tool çalışmayı durdurup telefon cwm recovery ye döndü power off yapıp download mod a geçiş yaptım. o sırada mobile support tool kdz indirdi)
    support tool dan ayarlara tıkladım ordan yazılım yükseltme ye tıkladım son kdz dosyasını indirdi 1 gb tan büyük. daha sonra yükledi son 10j yi direk.

bu arada eğer test tool çalışmayı durdurup telefon recovery ye dönerse power off yapıp download mod a geçiş yapın. o sırada mobile support tool kdz indiriyor zaten bi sıkıntı olmuyor)

hiçbiyerde böyle bişey yazmıyordu. ama oldu. ben de anlamadım nasıl olduğunu.
  • hocam durum çok vahim.. zil seslerim falan herşey gitti medya ve galerinin verilerini silince. eve geldiğimde fark ettim verilerimi uygulamalarımı kaybetmeden fabrika ayarlarına döndürebilmem mümkünmü?
    (en azından custom rom da mümkün dü böyle birşey)
    @Mavi_Yeleli
  • quote:

hocam durum çok vahim.. zil seslerim falan herşey gitti medya ve galerinin verilerini silince. eve geldiğimde fark ettim verilerimi uygulamalarımı kaybetmeden fabrika ayarlarına döndürebilmem mümkünmü?
    @Mavi_Yeleli

Keske galeri verilerini felan silmeseydinuz Stock romda sanirim imkansiz hazir herseyi kaybetmisken siz iyi bir temizlik yapin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 13 Mayıs 2014; 21:09:25 >
  • Malum güç tuşu çok hassas ben alternatif olarak marketten easytouch adlı uygulamayı indirdim.Ekrandaki yuvarlak simge de lock screen var rahatça uyku moduna alabiliyorsunuz ama rootlu olması lazım sanırım.Bir de knock on özelliği yaptıysanız güç tuşuna ihtiyacınız kalmıyor.
    Belki böyle tuşun ömrünü uzatırız :)
  • Hava durumu widget ı için geçen gün baya uğraştım ama bir türlü sonuca ulaşamadım. Benim de çok hoşuma gitti ama zooper ile yapamadım bir türlü. Bulduğum dosyaların hepsi bozuk çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brucedeluxe

Hava durumu widget ı için geçen gün baya uğraştım ama bir türlü sonuca ulaşamadım. Benim de çok hoşuma gitti ama zooper ile yapamadım bir türlü. Bulduğum dosyaların hepsi bozuk çıktı.

Olsaymis super olurmus, eger olursa mutlaka haberim olsun
    G flex tema ile baya iyi olur
    Unuttum aslinda xda da birseyler olmasi lazimdi daha oncede gelmisti
    Hatta apk olarak felan kuruluyordu sanirim ama tam hatirlamiyorum
    G pro ve g2 nin hava durumu widgeti de gundeme gelmisti

• Telefonum 4 saatte anca sarj oluyordu bugun 4 saatte %70 dolmus. Teknosa dan aldim oraya mi gotureyim yoksa orjinal batarya adaptorlerinden bulabilir miyiz ?

• Knockon gelor diye bekliyordum ama gelmeyecekmis kitkatla.

Galaxy gear calistirmak disinda hicbir artisi olmayacak benim icin.

Tirt bence guncelleme.

• quote:

hocam durum çok vahim.. zil seslerim falan herşey gitti medya ve galerinin verilerini silince. eve geldiğimde fark ettim verilerimi uygulamalarımı kaybetmeden fabrika ayarlarına döndürebilmem mümkünmü?
    @Mavi_Yeleli

Bu arada hocam yanlışlık olmasın, size söylediğim yöntemler daha önce çok kez uyguladığım şeylerdi, yani bana sorarsanız sizde çok başka bir durum var zira daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım.

• 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.