Şimdi Ara

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.375
Cevap
48
Favori
379.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fawkes88

Arkadaslae bisey sormak istiyorum telefonun sarjiyla ilgili yuzde 50 ye kadar guzel iniyor ama yuzde 50 den sonra somuruyor resmen ya mesela yuzde 45 e kdar fln 2 saat ekran suresi aldim bugun ama su an sarj yuzde 15 te ekran surem 2:50 sizde de boyle bi durum var mi

evet var bi orantısızlık.. bende yüzde 15 ten sonra 5-10 dk da şarjın bittiği oluyor
    tavsiyem 10F sürümüne dönmeniz onda öyle bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

quote:

Orijinalden alıntı: mss12

Arkadaşlar merhaba,
    Dün itibariyle forumdan optimus g aldım.Az çok root romdan anlarım hangi kernel ve romu önerirsiniz stabil olarak??

Hayirli olsun
    G nin yazilimi cok stabil rom ihtiyaciniz olmaz
    Bence stock halde biraz kullanin
    Knock on ozelligi isterseniz 1-2 sayfa once x2y arkadasimizin paylastigi solid kerneli yukleyebilirsiniz

hocam dakka bir gol bir secure booting error hatası aldım :)
    10f yüklemeye vesile oldu :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serokar1

quote:

quote:

Güncellemenin gelecek olması bile sevindirici.Önceki sorunları fazla bilmiyorum aldığım an 10j ye yükselttim.Umarım Kitkat ile düzelir sorunlar

J den once ekran kullanim suresi daha uzundu bunun haricinde ne oncesinde ne sonrasinda sorun yok ama kitkatla duzeltirler
    Simdi direk j ye gectiginiz icin farki anlayaniyorsunuz

Umarım sıkıntılı olmaz güncelleme .Mesela ne kadar ekran süresi aldınız en fazla?Bugün 10j ile 3 saat gördüm.

4-4.30 arasi kullanim veriyordu 2g ye alsam cok daha fazla olabilirdi
    28 eylulde face gtupta paylastigim ekran goruntulerini buldum :)

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

internete çok az mı giriyorsunuz yoksa opera mini çok az şarj mı yiyor ? ben az şarj harcıyor diye dolphin kullanıyorum ama tabiki daha iyiyse opera mini bizde geçelim

• Yine başka bir sıkıntı ile karşı karşıyayım telefon şarj olurken 90-93 civarına geldiğinde anında 100 e çıkıyor şarj oldu diyor.Bir haftadır şarj olurken 96 veya 99 gibi rakamlar göremiyorum.Daha önceden arada bir 97 deyken 100 e çıkıyordu pek takmıyordum bazen düzeliyordu.Şimdiki baya sıkıntı.Pil ömrü %10 azaldı mı diye düşünmeden edemiyor insan.

Ayrıca bugünkü ekran süremi de söyleyeyim.
    Oto Parlaklık kapalı.Parlaklık seviyesi 100.Şebeke 2G.Wi-fi ile internet,Eco Mod kapalı %10 a düşene kadar kullandım ekran süresi 3 saat 4 dakika.Tabi normalde bu ayarlarda kullanmıyorum deneme amaçlı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılır , eli yüzü düzgün baktığında bunlar bunlar gereksiz yere çalışıyormuş,uykuya geçirmiyormuş diyebileceğim bir program arıyorum.Tavsiyeleriniz nelerdir ? Rootsuz telefon.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Güncellemenin gelecek olması bile sevindirici.Önceki sorunları fazla bilmiyorum aldığım an 10j ye yükselttim.Umarım Kitkat ile düzelir sorunlar

J den once ekran kullanim suresi daha uzundu bunun haricinde ne oncesinde ne sonrasinda sorun yok ama kitkatla duzeltirler

Umarım sıkıntılı olmaz güncelleme .Mesela ne kadar ekran süresi aldınız en fazla?Bugün 10j ile 3 saat gördüm.

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Çok iyi süre almışsın 3 saat max.. benim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TIRPAN kullanıcısına yanıt
    Paylastigim ekran goruntusu 28 eylul 2013 e ait tam hatirlamiyorum sizi yaniltmayayim

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,
    Dün itibariyle forumdan optimus g aldım.Az çok root romdan anlarım hangi kernel ve romu önerirsiniz stabil olarak??

Hayirli olsun
    G nin yazilimi cok stabil rom ihtiyaciniz olmaz
    Bence stock halde biraz kullanin
    Knock on ozelligi isterseniz 1-2 sayfa once x2y arkadasimizin paylastigi solid kerneli yukleyebilirsiniz

hocam dakka bir gol bir secure booting error hatası aldım :)
    10f yüklemeye vesile oldu :)

Gecmis olsun nasil oldu ne yaptiniz o hatayi verdi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok iyi süre almışsın 3 saat max.. benim

Face grupta o aralar pil grafigi paylasmak modaydi 7 saati yakalayan arkadas vardi :) onlari iletilerine bakmiyordum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Wasp`

Anlaşılır , eli yüzü düzgün baktığında bunlar bunlar gereksiz yere çalışıyormuş,uykuya geçirmiyormuş diyebileceğim bir program arıyorum.Tavsiyeleriniz nelerdir ? Rootsuz telefon.

Wakelock detector ve Better Batery Stats ile tespit edip Greenify ile uygulamaları uyutabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10j sürümüne recovery flashlarken oldu.
    KDZ update yaparken param1de kaldı ve ekranda yan yatmış android logosu çıktı ünlem işaretiyle.
    Bellek şifresini soruyor şimdi iki kere hard reset yaptım ama bana mısın demedi.
    Kaldım şimdilik böyle
  • quote:

10j sürümüne recovery flashlarken oldu.
    KDZ update yaparken param1de kaldı ve ekranda yan yatmış android logosu çıktı ünlem işaretiyle.
    Bellek şifresini soruyor şimdi iki kere hard reset yaptım ama bana mısın demedi.
    Kaldım şimdilik böyle

Download moda giriyorsa başka bi kdz indirip deneyin, ben 10g ile iki kez sorunsuz flashladim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar..

ya çok saçma bi durumla karşı karşıyayım.
    ilk olarak whatsapp ile gelen resim video dosyalarını galeri de görememeye başladım 19 nisan itibariyle. dosya yöneticisinden klasör içerisinde gözüküyor fakat galeride gözükmüyor. ve bu tarihten sonra gelen dosyaların üzerinde değişiklik , paylaşım vs. yapamıyorum.
    sadece medya dosyaları değil mail vs. ile gelen pdf , word vs. dosyaları açamıyorum. bu nasıl bir hatadır?? problem ne olabilir?
    teşekkürler.
  • çoğu arkadaşın muzarip olduğu bi konuyu çözmüş bulunuyorum malum bizim telefonda zil sesi artarak çalıyor ya bunu ortadan kaldırmak için linkteki programı indirip arka planda çalışması yeterli. denedim ve oldu. bir teşekkürü çok görmeyin :))

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shumoapp.disableincreasingring
  • bu g3ün teması iyiymiş ikonlar çok güzel oldu ama benım bu kilit tuşu problemi devam ediyor hatta daha ağırlaştı çok basmak istiyor servise göndericem galiba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

bu g3ün teması iyiymiş ikonlar çok güzel oldu ama benım bu kilit tuşu problemi devam ediyor hatta daha ağırlaştı çok basmak istiyor servise göndericem galiba..

Dunden bu yana baya tema yukledim en cok begendigim g flex temasi oldu g3 temasinin linkini verebikir misin deneyelim

• Mavi_Yeleli kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/file/d/0B09IyZFWDAWnSVpwSjRUM0tiYVk/edit?pli=1

buyrun ikonları çok begendim ben
  • quote:

Bu çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 12 Mayıs 2014; 12:09:47 >
  • quote:

Tesekkurler guzelmis
    http://d-h.st/qlL lg flex Israrla tavsiye ediyorum
    kucuk download kutucuguna tiklayir player indirme cikiyor onu indirmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 12 Mayıs 2014; 12:49:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _EsEsLee_

çoğu arkadaşın muzarip olduğu bi konuyu çözmüş bulunuyorum malum bizim telefonda zil sesi artarak çalıyor ya bunu ortadan kaldırmak için linkteki programı indirip arka planda çalışması yeterli. denedim ve oldu. bir teşekkürü çok görmeyin :))

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shumoapp.disableincreasingring

kimsenin ilgilisi çekmedi galiba

• 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.