Şimdi Ara

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.375
Cevap
48
Favori
379.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _EsEsLee_

quote:

çoğu arkadaşın muzarip olduğu bi konuyu çözmüş bulunuyorum malum bizim telefonda zil sesi artarak çalıyor ya bunu ortadan kaldırmak için linkteki programı indirip arka planda çalışması yeterli. denedim ve oldu. bir teşekkürü çok görmeyin :))

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shumoapp.disableincreasingring

kimsenin ilgilisi çekmedi galiba

:) yukleyecekyim ama o yonde bir eksiklik hissetmedigim ve surekli arka planda calisacak olmasi rahatsiz etti :) vazgectim
    Paylasim icin tesekkurler
    Hava durumu widgetini g flex in widgeti gibi yapamayiz mi
     ★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mavi_Yeleli kullanıcısına yanıt
    ayrıca portlamak gerekiyor sanırım. nasıl yapıldığı konusunda bilgim yok . bu program arka planda çok fazla ram kullanmıyor tabi tercih meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsEsLee_ -- 12 Mayıs 2014; 13:17:59 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 12 Mayıs 2014; 16:20:30 >
  • Arkadaslar benklm telefonda 10d yaziyor baska 10d yzaan var mi bu 10d kotu bi surum mu digerleine gore ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fawkes88

Arkadaslar benklm telefonda 10d yaziyor baska 10d yzaan var mi bu 10d kotu bi surum mu digerleine gore ?

Cihazi nerden, ne zaman aldiniz hic guncelelme yapmadiz mi
    Bu arada guncellemeyin o surum iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

quote:

Arkadaslar benklm telefonda 10d yaziyor baska 10d yzaan var mi bu 10d kotu bi surum mu digerleine gore ?

Cihazi 2 ay once bimeksten aldm j ye gecirmeyi dusunuyom yuzde 50 drn snra sarj hizli iniyo o surumde oyle bisey yokmus sanirsam bu islem rootla ilgili degil demi yani cihaza garanti disi ,cihaza bibzarar gibi biseybsoz konusu deil

• quote:

Orijinalden alıntı: x2y

...

hocam yorumu niye kaldırdınız sıkıntı mı oldu?
  • Kurdum flex de cok iyiymis gerçekten paylasimlara devam edelim arkadaşlar elimizden geldikçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Kurdum flex de cok iyiymis gerçekten paylasimlara devam edelim arkadaşlar elimizden geldikçe

gflex temasında simgelerin değişmesi haricinde gözlemlediğiniz faklılıklar var mı?
  • haziranın sonuna doğru hem g hem g2 için kapsamlı bir tema hazırlayabilirim. tüm ikonları güncelleyecek şekilde. kafamda var birşeyler.
  • quote:

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

quote:

Cihazi 2 ay once bimeksten aldm j ye gecirmeyi dusunuyom yuzde 50 drn snra sarj hizli iniyo o surumde oyle bisey yokmus sanirsam bu islem rootla ilgili degil demi yani cihaza garanti disi ,cihaza bibzarar gibi biseybsoz konusu deil

J de ayni en iyisi h surumu onu guncelkemissin sanirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Kurdum flex de cok iyiymis gerçekten paylasimlara devam edelim arkadaşlar elimizden geldikçe

gflex temasında simgelerin değişmesi haricinde gözlemlediğiniz faklılıklar var mı?

Ram wigdetinin stock halinde altte rami bosaltma secenegi var ama flexte yok baska bir degisiklik ben goremedim ama simgeler cok guzel birde hava durumu widgeti degisse idi tadindan yenmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 12 Mayıs 2014; 21:51:25 >

• Merhaba

Power tusu hassasiyetini kaybetti, kuvvetlice bastirmak gerekiyor. Bu kullanici hatasi midir? Garantisi devam ediyor, garantiden yapilir mi bu?

Tsk.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemila

Merhaba

Power tusu hassasiyetini kaybetti, kuvvetlice bastirmak gerekiyor. Bu kullanici hatasi midir? Garantisi devam ediyor, garantiden yapilir mi bu?

Tsk.

444 6543 lg turkiyeyi yada direk Ankara firat elektronigi 0312 231 6543 arayabilirsin
    Ayni hata ile karsilasmis bir arkadadimiz yoksa dogru cebabi alamayabilirsiniz
    Normalde kullanima bagli deformasyonlar solma, cizik gibi seyleri garanti kapsamina almiyorlar
    Sizin garantiden faydalanacaginizi dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ayyash

selamlar..

ya çok saçma bi durumla karşı karşıyayım.
    ilk olarak whatsapp ile gelen resim video dosyalarını galeri de görememeye başladım 19 nisan itibariyle. dosya yöneticisinden klasör içerisinde gözüküyor fakat galeride gözükmüyor. ve bu tarihten sonra gelen dosyaların üzerinde değişiklik , paylaşım vs. yapamıyorum.
    sadece medya dosyaları değil mail vs. ile gelen pdf , word vs. dosyaları açamıyorum. bu nasıl bir hatadır?? problem ne olabilir?
    teşekkürler.
    kimsenin karşılaşmadığı bir durum sanırım
    beni bulur zaten

• optimus g nin koreversiyonu icin olan kitkatin ekran goruntuleri sizmis. kitkat gelicek galiba.

• quote:

quote:

selamlar..

ya çok saçma bi durumla karşı karşıyayım.
    ilk olarak whatsapp ile gelen resim video dosyalarını galeri de görememeye başladım 19 nisan itibariyle. dosya yöneticisinden klasör içerisinde gözüküyor fakat galeride gözükmüyor. ve bu tarihten sonra gelen dosyaların üzerinde değişiklik , paylaşım vs. yapamıyorum.
    sadece medya dosyaları değil mail vs. ile gelen pdf , word vs. dosyaları açamıyorum. bu nasıl bir hatadır?? problem ne olabilir?
    teşekkürler.
    kimsenin karşılaşmadığı bir durum sanırım
    beni bulur zaten

Ayarlar>Uygulamalar>Tümü kısmından "Media Storage ya da Ortam Depolama/Medya Deposu" isimli uygulamayı bulup veriyi temizleyin. Buna ek olarak aynı işlemi galeri ve dosya yöneticisine de yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetdoğan

hocam vediğiniz romu hangi programla yüklemeliyim kdz uzantılı değil sd recovery modtan da yüklenemiyor yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

LGNPST deneyin hocam.

• Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    yok hocam işe yaramadı. galeride göstermiyor. camera fv-5 ile de fotograf çekiyorum çektiklerimide galeride göstermiyor galeriye kaydetmiyor. daha öncede aynıydı. ve şuanda daha önce galeriye düşen lg nin kamera uygulamasıyla çektiklerimde düşmüyor. sadece dosya yöneticisinde mevcut. üzerinde herhangi bir işlem yapamıyorum.
    cin mi girdi telefona nedir
    Resim ekledim 1 tane fv-5 ile cekilen fotograf. Sag ustte unlem isareti yaninda ok cikiyor resime tikladigimda.. garip...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rizaun -- 13 Mayıs 2014; 14:58:15 >

• 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.