Şimdi Ara

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.376
Cevap
48
Favori
379.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Evomania

Knockon gelor diye bekliyordum ama gelmeyecekmis kitkatla.

Galaxy gear calistirmak disinda hicbir artisi olmayacak benim icin.

Tirt bence guncelleme.

Bırak Knock On u Knock Code bile geliyor.Artı bu cihaz Samsung değil ne Gear ından bahsediyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Great.Wave

quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

Knockon gelor diye bekliyordum ama gelmeyecekmis kitkatla.

Galaxy gear calistirmak disinda hicbir artisi olmayacak benim icin.

Tirt bence guncelleme.

Bırak Knock On u Knock Code bile geliyor.Artı bu cihaz Samsung değil ne Gear ından bahsediyorsunuz?

Xda`dan basligi okudum da yazdim.

"Benim icin" diye bir sey yazdim. Siz kullanmiyor ya da kullanmayacak da olsaniz benim kullanmak istedigim bir cihaz gear. Calismasi icin 4.3 ve uzeri bir surumde olmaniz gerekiyor.

Neyse ciksin guncelleme o zaman konusuruz. Posta koyar gibi yazmaniza gerek yoktu yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    uygulamalar, mesajlar ve rehberin backup ını aldım. telefonu pc ye bağlıyorum 4 tane klasör gösteriyor. kafa gitti iyice telefonun. gece 2 ye kadar uyutmadı.
    tamamen saçmalamaya başladı telefon. artık tek çözüm factory reset sanırım :( veya hangi yolla temiz bir kurulum yapabilirim?? tabi bu backup larıda bi şekilde almam lazım hayati önem sms ve rehber özellikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rizaun -- 14 Mayıs 2014; 8:56:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyash

uygulamalar, mesajlar ve rehberin backup ını aldım. telefonu pc ye bağlıyorum 4 tane klasör gösteriyor. kafa gitti iyice telefonun. gece 2 ye kadar uyutmadı.
    tamamen saçmalamaya başladı telefon. artık tek çözüm factory reset sanırım :( veya hangi yolla temiz bir kurulum yapabilirim?? tabi bu backup larıda bi şekilde almam lazım hayati önem sms ve rehber özellikle.

Backup ini aldim derken stock halinde ki backup uygulmasi ile mi yedek aldin
    Hic saglikli degil daha once denemek icin yedek aldim backup programini actim yedegi gordu ama hsta verdi
    rehberi ice disa aktardan dahili hafizata yada sim e aktarsan daha saglikli olur
     ★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• LG Optimus G için KitKat güncellemesi G.Kore'de dağıtıma başlandı

Telefon zaten süperdi şimdi daha iyi olacak !

• quote:

Ben daha önce telefonun kendi backup uygulamasını defalarca kullandım, sorun yaşamadım. Ancak factory reset yapmadan önce yedekleri bilgisayara veya dropbox'a falan atın zira factory reset dahili hafızayı da sıfırlıyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zBrave

Telefonum 4 saatte anca sarj oluyordu bugun 4 saatte %70 dolmus. Teknosa dan aldim oraya mi gotureyim yoksa orjinal batarya adaptorlerinden bulabilir miyiz ?

+1
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    stock back up uygulaması hocam. daha önce custom dan stock rom a döndüğümde denemiştim rehber mesajlar da sıkıntı olmamıştı. ama problem back up almak değil onları aldım. telefonu pc ye bağladığımda yanlızca 4 tane klasör gösteriyor pc de dahili hafızanın içine girdiğimde, dosyalarımı göremiyorum. artık akşam eve geçtiğimde ugrasıcam.
  • quote:

stock back up uygulaması hocam. daha önce custom dan stock rom a döndüğümde denemiştim rehber mesajlar da sıkıntı olmamıştı. ama problem back up almak değil onları aldım. telefonu pc ye bağladığımda yanlızca 4 tane klasör gösteriyor pc de dahili hafızanın içine girdiğimde, dosyalarımı göremiyorum. artık akşam eve geçtiğimde ugrasıcam.

Telefonda görebiliyor musunuz? Eğer görebiliyorsanız Dropbox veya başka bir bulut depolama hesabınıza dosyaları yükleyip sonra geri alabilirsiniz bilgisayardan. Ayrıca eğer aktif bir kablosuz ağınız var ise telefona kablosuz üzerinden de bağlanıp dosyaları görebilirsiniz. Bir de o yöntemi deneyin.

• merhaba yeni optimus g e970 at&t kullanıcısıyım. Telefonu aldığımda 20j türkçe rom vardı. Ben var olan romu beğenmeyip cm 11 yükledim. Backupınıda almadım şimdi eski roma geri dönmek istiyorum ama 20j türkçe romu hiçbir yerde bulamıyorum.. Bulabileceğim bir adres bilen varsa lütfen yardım etsin birde e975 in romları e970 e uyarmı teşekkürler E975 romunu KDZ updater ile yüklüyorum hata alıyorum.AT&T nin sitesinde rom var ama türkçe değil yardımcı olursanız sevinirim.
  • Telefona eski bir telefonun imei atılmış bu rom yüklemede bir şeyi değiştirir mi acaba teşekkürler
  • geryeon kullanıcısına yanıt
    elbette biribirimize vaya başkalarına yardımımız dokunacaksa neden olmasın
  • Quadbeatlerin kalitesi fena değilde şu kulaktan düşmesi

• mehmetdoğan M kullanıcısına yanıt
    e975 ve e970'in romları birbirinde farklı. xda uyumsuz olduğunu söylemişti. telefonu brick edebilirsiniz denemeyin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

e975 ve e970'in romları birbirinde farklı. xda uyumsuz olduğunu söylemişti. telefonu brick edebilirsiniz denemeyin bence.

Tam da e975 romunu denemek üzereydim uyarınız için teşekkürler .Peki e970 için cyanogen mod dışında türkçe rom bulabileceğim bir adres biliyormusunuz
  • mehmetdoğan M kullanıcısına yanıt
    onu bilmiyorum açıkçası
  • Çok beklentiniz olmasın kitkat adına.G2 kullanıyorum bir faydasını görmedim kitkatın.S4 kullanan arkadaşım da aynı şeyi diyor.Stabillikten yana bir şikayetiniz yoksa knock on için geçmeyin bence kitkata.Knock code zaten aşırı gereksiz bir şey bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akagami.

Çok beklentiniz olmasın kitkat adına.G2 kullanıyorum bir faydasını görmedim kitkatın.S4 kullanan arkadaşım da aynı şeyi diyor.Stabillikten yana bir şikayetiniz yoksa knock on için geçmeyin bence kitkata.Knock code zaten aşırı gereksiz bir şey bence.

Pil stabilitesi olayında faydası olmuştur illaki

• quote:

Orijinalden alıntı: _EsEsLee_

quote:

Orijinalden alıntı: Akagami.

Çok beklentiniz olmasın kitkat adına.G2 kullanıyorum bir faydasını görmedim kitkatın.S4 kullanan arkadaşım da aynı şeyi diyor.Stabillikten yana bir şikayetiniz yoksa knock on için geçmeyin bence kitkata.Knock code zaten aşırı gereksiz bir şey bence.

Pil stabilitesi olayında faydası olmuştur illaki

Jbde daha uzun ekran süresi alıyordum.Ufak da olsa düşüş oldu.
  • arkadaşlar elimde temiz lg g 32 gb var.faturası var ve garantisi devam ediyor. g2 kullanacağım için satmayı düşünüyorum. piyasaya hakim değilim. ortalama ikinci el fiyatları nasıl acaba?
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.