Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.237
Cevap
6
Favori
357.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

foto tuşu yok ve kilit tuşu tepede mi

tuş kilidi üstte
  • evet arkadaşlar sonunda erdik muradımıza zahmet oldu hepsiburada ekibine ama nıhayet kargoya verıldi yarın elimizde oLur ertesi günde sizlerle paylaşırız ürün detaylarını
  • açma kapama tuşu olabilir diye düşünüyorum. Foto tuşuda ekrandan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0m30

evet arkadaşlar sonunda erdik muradımıza zahmet oldu hepsiburada ekibine ama nıhayet kargoya verıldi yarın elimizde oLur ertesi günde sizlerle paylaşırız ürün detaylarını

Hayırlı olsun diyelim artıkkk:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

quote:

Orijinalden alıntı: r0m30

evet arkadaşlar sonunda erdik muradımıza zahmet oldu hepsiburada ekibine ama nıhayet kargoya verıldi yarın elimizde oLur ertesi günde sizlerle paylaşırız ürün detaylarını

Hayırlı olsun diyelim artıkkk:))

teşekkürler dostum

• Rahatladım valla benim kargoda yola çıkmış. Yarın elime geçer. Detayları bildiririm...
  • Beyler tüm alan arkadaşlara hayırlı olsun
  • 1 hafta sonra işallah bende aranıza katılcam
  • hadi herkesin telefonu hayırlı olsun
  • Alanlar nerden aldıklarını yazabilirmi.Ben internetten almak istemiyorum teknosaya vatan bilgisayara falanda daha gelmemiş nerden alabilirim
  • Saturn'de çalışır halde var, gidip kurcalayabilirsiniz. Ben cihazı Bayrampaşa Forum'da biraz inceledim, ekranı HTC Desire'a (eskisi, S değil) göre oldukça iyi görünüyor. Tasarımı hoş ve sağlam bir kasası var, nispeten hafif. Üzerinde Android Market ile birlikte çok sayıda ıvır zıvır uygulama yüklüydü (Turkcell vs.). Çok kısa menülerinde gezdim, tepkileri gayet hızlı ve arayüz güzeldi. Yüklü programlardan gereksiz olanlar silinirse telefon daha da hızlı olabilir.

GSMArena'daki yorumların (Disadvantages bölümü) -ses kalitesi haricinde- yanlı yorumlar olduğunu düşünüyorum. Çıkış fiyatı 950TL civarında olan bir telefonun çift çekirdekli, döşü kıllı, kaşlı gözlü olmasını da beklememek lazım. Tasarımı ve özellikleri fiyatına göre gayet iyi bence.
  • Ayrıca resmi olark 2.3 güncelleştirmesi gelidmi
  • Nihayet elime geçti telefon. İlk izlenim gayet iyi. Ancak açar açmaz türkcell reklamı beni sinir etti. Melodisi bile türkcell. Banane be türkcell den. Sinir oldum. Ben neden telefonu her açtığımda türkcell reklamı seyredeceğim ya! Bana sordularmı? Market çalışıyor. Şimdilik bu kadar. Eve gidince inceleyeceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzunman

Nihayet elime geçti telefon. İlk izlenim gayet iyi. Ancak açar açmaz türkcell reklamı beni sinir etti. Melodisi bile türkcell. Banane be türkcell den. Sinir oldum. Ben neden telefonu her açtığımda türkcell reklamı seyredeceğim ya! Bana sordularmı? Market çalışıyor. Şimdilik bu kadar. Eve gidince inceleyeceğim...

hayırlı olsun

bana gelen cihazda öyleydi firmadan gelen.turkcell rom yapıyomuş lgye ondan dolayıymış bu turkcell muhabbeti.bende gıcık olmuştum.saçma birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgty89 -- 2 Haziran 2011; 14:20:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

quote:

Orijinalden alıntı: muzunman

Nihayet elime geçti telefon. İlk izlenim gayet iyi. Ancak açar açmaz türkcell reklamı beni sinir etti. Melodisi bile türkcell. Banane be türkcell den. Sinir oldum. Ben neden telefonu her açtığımda türkcell reklamı seyredeceğim ya! Bana sordularmı? Market çalışıyor. Şimdilik bu kadar. Eve gidince inceleyeceğim...

hayırlı olsun

bana gelen cihazda öyleydi firmadan gelen.turkcell rom yapıyomuş lgye ondan dolayıymış bu turkcell muhabbeti.bende gıcık olmuştum.saçma birşey

LG ye mail atın beyler böyle bir saçmalık mı olur. Benim telefonda akşama gelir gerekirse Lg turkiyeye telefon açıp kavga ederiz.

Sanki anlaşmalı telefon alıyorum da bana boyle sacmalık yapıyorlar.

LG Electronics Merkez Ofisi
    http://www.lg.com/tr/

Müşteri Hizmetleri. 444 6 543

Email infolgetr@lge.com

Beyler tacize başlayın. Ayrıca başlık ta açalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 2 Haziran 2011; 15:47:08 >

• beyler bende bu telefonda alacam ama elden almak istiyorum vatan bilgisayar,bimeks veya teknosaya ne zaman gelir bilgilendirebilirmisiniz?
  • aynen bende bekliyorum mağazalara gelmesini
  • Telefon geldide bir dunya turkcell uygulamasi yuklu kaldirmak ta mumkun degil. How to Flash Android 2.3.4 CyanogenMod 7.1 to LG Optimus Black P970 boyle bisey buldum marketten ROMManager i indirin diyor. Saolsun ROMManager i Türkiyeden indiremessin diyor Android MArket.

LG yatacak yerin yok, tel gelmeden kufur etmeye basladim tel geldi hala kufrediyorum. Bu arada LG ile birlikte Turkcell ede..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Telefon geldide bir dunya turkcell uygulamasi yuklu kaldirmak ta mumkun degil. How to Flash Android 2.3.4 CyanogenMod 7.1 to LG Optimus Black P970 boyle bisey buldum marketten ROMManager i indirin diyor. Saolsun ROMManager i Türkiyeden indiremessin diyor Android MArket.

LG yatacak yerin yok, tel gelmeden kufur etmeye basladim tel geldi hala kufrediyorum. Bu arada LG ile birlikte Turkcell ede..

Turkcell yada LG ile iletişime geçmeyi denediniz mi?
  • vatan computer a geldi cihaz 999 lira
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.