Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.238
Cevap
6
Favori
357.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HumWE

Lg markalı telefonlarda özellikle üst segmentte yarışan black gibi modelleri marketlerde görmek hayal gibi , izmirde çok zor özellikle ne bestbuy ne vatan ne mediamarkt vs , samsung galaxy her köşe başında mevcut galaxy için diyeceğim elime aldığımda en kalitesiz hissi veren telefondu ama pazarlaması lg den çok öte ondan çok satıyor lg pazarlamayı bilse cihazlar samsungtan güzel ama nerdeee...

aynen katılıyorum arkadaşım.ben teknosada lg için çalışıyorum inan bazen illalah ediyorum.stok gelmez model gelmez.geldimi satıyor ama model olmadımı tanıtım olmadımı nassıl satış yapılırki?lg tr de birr tek tvye doğru dürüst yatırım yapıyor diyebiliriz.o da tam değil.ellerinde süper modeller var özellikle cep telefonunda ama pazarlama yanlışları yaptıklarından dolayı samsungun çatır çatır satmasını izliyorlar.adamlar her yere modellerini getirip yığarken lg seyretmese samsungla çok rahat yarışabilir satışta ama bu şekilde yarışması imkansız

• 2x i getirmeyi ve satmayıda başaramıyacaklar samsung yine silip süpürecek ortalığı telefon için acele etmiyorum ancak lg yi beklersek heveste kalmıcak black teki video sorunu negatif etkiledi beni bilemiyorum samsung sgs2 veya hts desire s te sıcak gelmeye başladı Türkiyede güçlü bir dist bulunmadığı için yada sırf kendi keselerini düşündüğü için biz anca teknolojiyi izler aylar yıllar sonra bir kısmını kullanırız ne demeli bilmemki...
  • Video sorunu yazılım güncellemesi ile düzeltilir muhtemelen.
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tv81oh-ZQ-I videoda Üstteki videoda ekrana tam karşıdan bakılmadığında görüntü ve renklerdeki bozulma berbat. Onu görmeseydim neredeyse kesin almaya karar vermistim.

Bu arada LG cep telefonlarının resmi distribütörü İstanbul Üsküdar da faaliyet gösteren Netcell firması. Maalesef Türkiyenin iktisadi şartları distirbütör firmaların fazla agresif davranmalarına, her modeli çok adetli getirmelerine izin vermiyor.

• Arkadaslar bende hepsiburadan aldım ve hala beklıyorum.. bugun bi msj atmışlar sanırım pazartesı gunu kargoya verilecek salı da elimize ulaşır umarım...

" LG Optimus Black P970 2 GB " ürünü, 30.05.2011 tarihinde stoklarımızda olacaktır. Dilerseniz ürünün teslimatını bekleyebilir yada bu ürünün siparişini iptal edebilirsiniz.Gecikmeden dolayı özür dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagy

arkadaşlar bu cihazın işlemci si ve grafik özelik leri nasıl ?
    bide bu cihazın rakipleri galax s, desire, desire s, neo, ace, midir

Galaxy S,Desire S ve Neo bu cihazdan iyi bence.
    Desire ile de başabaş gider diye düşünüyorum.
    Ace'den de iyidir diye düşünüyorum.
  • @cgty89;
    arkadaşım dün htc desire s i inceleme fırsatım oldu ve telefonu çok beğendim.sen bu konuda ne düşünüyorsun?optimus black ile desire s i kıyaslayabilir misin.tabi şimdiye kadar htc desire s inceleme fırsatı bulduysan.arada yaklaşık 250tl fark var.fazladan bu paryı desire s e vermek mantıklı mıdır sence?
  • htc desire s gerçekten kaliteli ancak şu çift çekirdek olayı kafamı karıştırıyor , lg 2x i getirseydi alıp kurtulacaktım şimdi elli tane telefona bakar oldum aklımda htc desire s , samsung s2 ve en sonda yakında satışa girecek olan sony xperia arc düşünmeye başladım black hem hoşuma gidiyor hemde ufak tefek eksikleri canımı sıkıyor bilemiyorum acelede etmek istemiyorum...
  • quote:

htc desire s gerçekten kaliteli ancak şu çift çekirdek olayı kafamı karıştırıyor , lg 2x i getirseydi alıp kurtulacaktım şimdi elli tane telefona bakar oldum aklımda htc desire s , samsung s2 ve en sonda yakında satışa girecek olan sony xperia arc düşünmeye başladım black hem hoşuma gidiyor hemde ufak tefek eksikleri canımı sıkıyor bilemiyorum acelede etmek istemiyorum...

htc desire s ye göre artıları ve eksileri var doğru ama tip olarak optimus black daha güzel.4 inc ekranı yeter be.sony xperia yı bilemiycem.Benim hoşuma gitti telefon ama şarj konusunda sıkıntı var gibi.nereye baksam 1 gün gidiyor diyorlar.Doğrumudur bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN_06

@cgty89;
    arkadaşım dün htc desire s i inceleme fırsatım oldu ve telefonu çok beğendim.sen bu konuda ne düşünüyorsun?optimus black ile desire s i kıyaslayabilir misin.tabi şimdiye kadar htc desire s inceleme fırsatı bulduysan.arada yaklaşık 250tl fark var.fazladan bu paryı desire s e vermek mantıklı mıdır sence?

desire s incelemedim ama izlenimlerimi sorarsanız tip olarak black daha güzel ekran olarakta.htc nin kendi arayüzü menüleri biraz daha cafcaflı.video konusunda htc de sorun yok diye biliyorum.blackde videoda sorun var basıklık sorunu ama yazılımla düzelcek birşey sanırım.

desire s i inceleme fırsatı bulursam daha ayrıntılıda bilgi verebilirim ama o mu güzel bu mu diye sorarsanız bence 2 side iyi ama tercihim black olurdu desire s e nazaran.tabiki bu desire s in kötü olduğunu göstermez.burda iş biraz tercih meselesine kalıyor.genel olarak black daha ağır basıyor fiyat görüntü ve ekran açısından

• henüz black i inceleme fırsatım olmadığınan her halükarda onu kendim incelemeden karar vermeyeceğim.ama şu bir gerçek belki tasarım olarak desire kusursuz değil ama insana verdiği kalite,sağlamlık hissi ve black e oranla ekran haricindeki teknik üstünlükleri,bunun yanında artık htc nin tr ye kendi başkanını göndererek vodafonla yaptıkları organizasyonla ''artık tr de daha aktif olacakları'' mesajını vermesi çok önemli.aslında fiyatları birbirine yakın olsa sanki tercihim desire s olur gibi ama bakalım artık tercihte son bir ay.bu zaman içinde SGS gibi üst sınıf hemen hemen tüm modeller çıkacaktır ve o zaman hem kendime hemde eşime bir telefon alacağım ve kuvvetle ihtimal ikisinide aynı markadan seçeceğim.
  • black şimdiye kadarki en sağlam lg telefonu bence hem ekran hem kasa olarak.onuda inceleyip öyle karar vermenizde yarar var kesinlikle.çünkü görmeden karar vermek oldukça zor.görün deneyin öyle alın bu hangi telefon olursa olsun böyle yapılmalı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

black şimdiye kadarki en sağlam lg telefonu bence hem ekran hem kasa olarak.onuda inceleyip öyle karar vermenizde yarar var kesinlikle.çünkü görmeden karar vermek oldukça zor.görün deneyin öyle alın bu hangi telefon olursa olsun böyle yapılmalı bence

kesinlikle katılıyorum size.kafamdaki telefonları hepsini elime alıp incelemeden asla karar vermem.daha telefonu eline alıp incelemeden sadece netten araştırıp özelliklede böylesine pahalı şeyleri satın alanları pek anlamıyorum.
  • örnek iphone alanlar :D sadece internetteki araştırmalarla alıyorlar.birde bilen bilmiyor alıyor.ondan sonra yok telefon çok kötü yok iğrenç diyor.tamam telefon mükemmel değilde o kadarda dandik bir telefon değil.araştır bil kullanacağın telefonu al.hava atmak için alıyorlar sonrada rezil oluyorlar.

bence herkes kullanacağı özelliğe uygun telefon almalı ve bildiği yada araştırıp öğreneceği teknolojileri almalı.bu şekilde olursa hem telefonuyla sorun yaşayan insanların sayısı azalır hemde paralarını sokağa atmış olmazlar.

bu arada şuan teknosa için özellikle tüm telefon markalarında stok eksiği var ve eksikler daha kapanmadı.acaba bu yeni modelleri yeni partiyle getirebilmek içinmi böyle yapıyorlar bilmiyorum ama umarım öyle olur
  • cgty89_ umarım dediğin stoklar yeni modeller geleceği için azalmıştır çünkü türk pazarlama mantığı eskiyi çürüğü öne koyup yutturmadan yenisini ortaya çıkarmaz, black içinde daha dünya gözüyle görmek nasip olmadı ne zaman görürüz veya nerde bilemiyorum zaten nette olmasa haberimizde olmucak bunlardan ya neyse , şimdi black i alıp sonra 2x i satmaya başlarlarsa gider onuda alırım diye acele etmiyorum kafam karıştı iyice experia , desire s vs en iyisi haziran bir gelsin o zman bi bakalım...
  • quote:

cgty89_ umarım dediğin stoklar yeni modeller geleceği için azalmıştır çünkü türk pazarlama mantığı eskiyi çürüğü öne koyup yutturmadan yenisini ortaya çıkarmaz, black içinde daha dünya gözüyle görmek nasip olmadı ne zaman görürüz veya nerde bilemiyorum zaten nette olmasa haberimizde olmucak bunlardan ya neyse , şimdi black i alıp sonra 2x i satmaya başlarlarsa gider onuda alırım diye acele etmiyorum kafam karıştı iyice experia , desire s vs en iyisi haziran bir gelsin o zman bi bakalım...

o da olabilir.şuan hala bl40 ın teknosada 999 a satıldığını göz önünde bulundurursak bu da olabilir.ülkemizde teknoloji malesef böyle.firmalarda bunu biliyo dandik malları yada modası geçmiş modelleri bize iyice kakalayıp karını yapıp ondan sonra yeni ürünü getirip önümüze sunuyoki öbür aldığımız eski modeli değiştirelim diye.

benimde karambole çıkan bi stand işi için firmadan telefon göndermeseydiler elime geçemicek bu telefon.zaten geri yolladık telefonları 7-8 model yollamıştılar.o sayede dünya gözüyle görme şansımız oldu.ama şu sıralar genel olarak stokların eksik olması baya bi garip geliyor.zaten bu firmaları anlamak özelliklede lg firmasını anlamak mümkün değil.en basitinde şu dandik general mobile ın çift hatlı telefonları kapış kapış giderken lg kendi çift hatlı modellerini yığsa tüm mağazalara ordanda ekmek yer satış patlatır ama nerde.tüm antika modası geçmiş modelleri satışta yeni teknolojilerinde böyle netten ordan burdan takip ediyoruz anca.üstüne 2-3 model çıktıktan sonrada elimize alabiliyoruz.malasef bu ülkede bu işler böyle

• İzmir'de nerede bulunur bu cihaz? Sorduğum tüm telefoncular aval aval bakıyor yüzüme:)
  • sanırım tr ye ayın 31 inden sonra giricekmiş.internetten sipariş veren bi arkadaşa site gümrükteki sorunlardan dolayı cihazın 31inde ellerine geçceğini söylemişler.büyük ihtimalle piyasada satılmayada 31inden sonra başlıcak yaygın olarak
  • Evet beyler sanırım fiyatlar ürün ele gectiginde değişti. An itibariyle Tel 999 TL odu Hizlial da. Ben siparis verdigimde ki 6-7 gun evvel 949 TL idi.
  • Boşuna sorma onların hiçbirşeyden haberi olmaz turkcell sony arc kampanyası yapıyor başladığı gün türkcell satış noktalarının telefon modelinden haberi yok internette olmasa biz izmirde bu telefonlardan ne haberimiz olur nede görebiliriz ...

quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

İzmir'de nerede bulunur bu cihaz? Sorduğum tüm telefoncular aval aval bakıyor yüzüme:)
  • hizlial, ereyon ve hepsiburada gibi bu ürünü satan firmalar bugun için stoklarında olucagını söyledıklerı haLde hala satış durumunun tedarik sürecınde olarak göstermeleri baya bi canımı sıktı persembeye kadar kargoya verılmez ise sanırım iptal edicem
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.