Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.238
Cevap
6
Favori
357.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zoom_grange

quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Telefon geldide bir dunya turkcell uygulamasi yuklu kaldirmak ta mumkun degil. How to Flash Android 2.3.4 CyanogenMod 7.1 to LG Optimus Black P970 boyle bisey buldum marketten ROMManager i indirin diyor. Saolsun ROMManager i Türkiyeden indiremessin diyor Android MArket.

LG yatacak yerin yok, tel gelmeden kufur etmeye basladim tel geldi hala kufrediyorum. Bu arada LG ile birlikte Turkcell ede..

Turkcell yada LG ile iletişime geçmeyi denediniz mi?

Yarın arayıp nefret kusma dusuncesindeyim.

Bu arada Turkcell uygulamalarını kaldirmayi basardim.

Önce Apk Manager i market ten indirip kurdum
    Sonra SystemApp Remover i netten indirip haifza kartina attim. (program ucretli sanirim ama nette bulunuyor)
    GingerBreak v1.20 yi de cekip Apk Manager ile kurulumunu yaptim. Gİngerbreak kurulumu yapinca teli kapatik aciyor.(ginger break root olmanizi sagliyor anladigim kadariyla yonetici hesabi)

Sonra Remover i kurun yine apk manager ile kurun. Remover i acin ve sag alta System Apps lardan turkcell uygulamarını silmeye baslayin.

Bu arada yanlis biseyler silmeyin her sildiginiz seyden sonra menuye donup turkcell uygulamalarınn isimlerini kontrol edip silin sonra basiniz agrimasin sakat bisey silip

Açılış ve kapanıştaki logo için kasayim. Sanirim 2.3.* versiyonu mod lu bir sekilde atilabiliyormus. Bİr ara onu kurcalarim. Telefon yeni kimse pek birsey denememis telefonda. Birtek Root muhabbetini yapmislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 3 Haziran 2011; 0:51:40 >

• Bugun LG ile gorustum beyler, açıklama beni hiç tatmin etmediği gibi LG tamamen saçmalıyor.

LG Turkcell ile anlaşmış. Tum android yazilimlarinin son versiyonlarinda turkcell dalgalari olacakmis. Sizin anlaşmanız bizi niye ilgillendiriyor dedim, cevap veremediler.

Yeni yazilimi beklemeniz gerekiyor dediler, falan filan.

Telefondaki hanfendiye de çok yuklenmek istemedim zira elinden gelebilecek pek birsey yok gibi,

Yinede isyanlarimi dile getirdim, dikkate alınacaktır beyfendi gorusleriniz dedi, umarım dedim. Ne diim daha,

İlk firsatta modlu rom aticaz anlasilan...
  • Arkadaşlar 2.2 yüklü olarakmı geliyo 2.3 mü.2.2 ise 2.3 resmi güncelleme geldimi
  • quote:

Bugun LG ile gorustum beyler, açıklama beni hiç tatmin etmediği gibi LG tamamen saçmalıyor.

LG Turkcell ile anlaşmış. Tum android yazilimlarinin son versiyonlarinda turkcell dalgalari olacakmis. Sizin anlaşmanız bizi niye ilgillendiriyor dedim, cevap veremediler.

Yeni yazilimi beklemeniz gerekiyor dediler, falan filan.

Telefondaki hanfendiye de çok yuklenmek istemedim zira elinden gelebilecek pek birsey yok gibi,

Yinede isyanlarimi dile getirdim, dikkate alınacaktır beyfendi gorusleriniz dedi, umarım dedim. Ne diim daha,

İlk firsatta modlu rom aticaz anlasilan...

Mod lu rom atma kardeş

ben LG GT540 kullanıyorum ,bize resmi türkçe rom gelmemişti biz ise diğer avrupa için gelen resmi 2.1 rom yükledik.türkçe desteği oluyor.birkaç güne kadar avrupa ülkeleri romlar çıkar ve yüklersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Palio Team

Arkadaşlar 2.2 yüklü olarakmı geliyo 2.3 mü.2.2 ise 2.3 resmi güncelleme geldimi

2.2.2 yuklu geliyor.

Beyler 3G ayarlarini girebilen oldumu. Bende avea hat var 3G paket aldim 1GB 9TL ye. APN kismina Avea altina internet yazip kaydedin demisler de. Baglanti filan gerceklesmiyor. 3G bulundugum yerde gayet iyi cekiyor ama baglanmayi beceremedik. Varmi bir puf noktasi..
  • ew mm gibi yerlere gelsede incelesek yau
  • bu telefonun da turkcell rom ile gelmesi gerçekten çok sinir bozucu. tam lg güzel telefonlar yapmaya başladı derken kendi kendilerini sabote ediyorlar. mantığı nedir çözmüş değilim. piyasada turkcell'in el atmadığı android işletim sistemli telefon kaldı mı?
  • Yazık etmeyin kendinize arkadaşlar

SAR değeri uçmuş

1.27 W/kg (head)

Almayınki böyle yüksek SAR değerli modeller yapmasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 4 Haziran 2011; 9:52:26 >
  • Yeni reklamını izlediniz mi?
  • bu telefona uygun flashlight uygulaması flash ı fener gibi kullanmaya yarayan bir program lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Palio Team

Arkadaşlar 2.2 yüklü olarakmı geliyo 2.3 mü.2.2 ise 2.3 resmi güncelleme geldimi

2.2.2 yuklu geliyor.

Beyler 3G ayarlarini girebilen oldumu. Bende avea hat var 3G paket aldim 1GB 9TL ye. APN kismina Avea altina internet yazip kaydedin demisler de. Baglanti filan gerceklesmiyor. 3G bulundugum yerde gayet iyi cekiyor ama baglanmayi beceremedik. Varmi bir puf noktasi..

Android telefonlar için aşağıdaki bilgilere ulaştım. Deneyebilirsiniz.

Avea
    Apn Name : AVEA
    Apn : internet

Turkcell
    Apn Name Turkcell
    APN : internet

Vodafone
    Apn Name : Vodafone TR
    Apn : internet
    user: vodafone
    pass: vodafone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilardi -- 4 Haziran 2011; 16:18:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ironman

Yazık etmeyin kendinize arkadaşlar

SAR değeri uçmuş

1.27 W/kg (head)

Almayınki böyle yüksek SAR değerli modeller yapmasınlar

1,18 görülüyor çoğu yerde
  • arkadaşlar üründe donamımsal olara fm radyo var ama yazılımı yok telefon üzerinde....ben bir program yükleyip denedim ama bir süre sonra donma gerçekleşti...bu duruma bakan var mı?
  • Ekranı çok güzel.Arka kamera sorunları hakkında birşey diyemeyeceğim fakat 2 kamerasıda kağıt üzerinde iyi gözüküyor.İşlemci 1 ghz ti omap 3630 du herhalde neyse işlemci iyi.Fakat gpu ya gelince andreno 200 veya power sgx530 olması lazım.Bu 2 gpu eski nesil gpu dur.Galaxy S'te power sgx540 gpu olduğu ve 1 sene önce çıktığı düşünülürse aradaki fark ortadadır.Htc desire ile aynı donanıma sahiptir.Android 2.2 sürümü vardır.Neocore testinden 45 fps almaktadır.
    Vatanbilgisayar'da %25 indirim ile 700 küsürlere düşerse alabilirim.Paranız varsa gidin galaxy s , htc desire s veya xperia arc alın.Lg optimus black ile galaxy s arasında 1,5 kat kadar fark var.
  • Arkadaşlar telefonun artı ve eksi yönlerini belirtebilir misiniz acaba? Fiyat performans olarak süper duruyor. Telefonumdan sıkıldığım için satıp üstüne biraz daha ekleyip bu telefonu almayı düşünüyorum. Şarj durumu iyi mi 1500mAh pil çok iyi gibi duruyor ekranının da daha az pil harcadığı söyleniyor. Ayrıca LG'nin dedikleri doğruysa ekran iyi olmalı, bunu kullananlar da doğrulayabilir mi acaba? Yani gerçekten normal Lcd lerden %32 daha fazla renk ve 700nit parlaklığın hakkını veriyor mu? GPU'su eski nesil peki bunun ne gibi eksileri olabilir? Piyasadaki HD oyunları falan oynatır mı, oynatırken kasar mı? Kulaklık ve hoparlör ile ses çıkışı nasıl? Özellikle kulaklık ile kaliteli ve yüksek ses verebilmesi çok önemli benim için. Kamera tuşu yok telefonda, ekranın neresine dokunursak oraya mı odaklama yapıyor, touch focus mu var yani? LG'nin servis desteği nasıl ülkemizde, şirket olarak yazılım güncelleme destekleri nasıl? İkinci el piyasası ise çok düşük sanırım ülkemizde.
    Telefonu tavsiye edip etmeyeceğinizi sebepleriyle artı ve eksileriyle belirtirseniz sevinirim.
    @LawLess437, galaxy s ile arasında 1.5 kat kadar fark yoktur herhalde yahu. GPU'su hariç neyi eksik ki? Bir de Vatan'da bu %25 indirimler ne zamanlar oluyor? Vatan'da şuan 920 lira ama kdv indirimli diyor, %25 indirim bu fiyatın üzerinden yapılırsa 700 küsür liraya denk gelir ki muazzam bir fiyat olur. Ancak bu %18 kdv indirimi kaldırılıp yapılırsa daha kötü ama gene de 850 civarı bir fiyata iner sanırım o da güzel fiyat olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 5 Haziran 2011; 12:47:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Arkadaşlar telefonun artı ve eksi yönlerini belirtebilir misiniz acaba? Fiyat performans olarak süper duruyor. Telefonumdan sıkıldığım için satıp üstüne biraz daha ekleyip bu telefonu almayı düşünüyorum. Şarj durumu iyi mi 1500mAh pil çok iyi gibi duruyor ekranının da daha az pil harcadığı söyleniyor. Ayrıca LG'nin dedikleri doğruysa ekran iyi olmalı, bunu kullananlar da doğrulayabilir mi acaba? Yani gerçekten normal Lcd lerden %32 daha fazla renk ve 700nit parlaklığın hakkını veriyor mu? GPU'su eski nesil peki bunun ne gibi eksileri olabilir? Piyasadaki HD oyunları falan oynatır mı, oynatırken kasar mı? Kulaklık ve hoparlör ile ses çıkışı nasıl? Özellikle kulaklık ile kaliteli ve yüksek ses verebilmesi çok önemli benim için. Kamera tuşu yok telefonda, ekranın neresine dokunursak oraya mı odaklama yapıyor, touch focus mu var yani? LG'nin servis desteği nasıl ülkemizde, şirket olarak yazılım güncelleme destekleri nasıl? İkinci el piyasası ise çok düşük sanırım ülkemizde.
    Telefonu tavsiye edip etmeyeceğinizi sebepleriyle artı ve eksileriyle belirtirseniz sevinirim.
    @LawLess437, galaxy s ile arasında 1.5 kat kadar fark yoktur herhalde yahu. GPU'su hariç neyi eksik ki? Bir de Vatan'da bu %25 indirimler ne zamanlar oluyor? Vatan'da şuan 920 lira ama kdv indirimli diyor, %25 indirim bu fiyatın üzerinden yapılırsa 700 küsür liraya denk gelir ki muazzam bir fiyat olur. Ancak bu %18 kdv indirimi kaldırılıp yapılırsa daha kötü ama gene de 850 civarı bir fiyata iner sanırım o da güzel fiyat olur.

Vatanda %25 indirim olması durumunda 1086 liradan indirim yapılır,815tl civarı bi fiyata gelir ama o anki fiyatına bağlı işte..Bu telefon fiyat olarak çok iyi,bende yakın zamanda almayı düşünüyorum takipteyim

• Ben de almayı düşünüyorum ama yukarıdaki sorularıma cevap alabilsem süper olacak. Kullanıcı sayısının az olması çok kötü, başlık daha 3. sayfada. Neyse zamanla artar sanırım. Arkadaşlar da beni aydınlatınca ben de katılırım belki aranıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Arkadaşlar telefonun artı ve eksi yönlerini belirtebilir misiniz acaba? Fiyat performans olarak süper duruyor. Telefonumdan sıkıldığım için satıp üstüne biraz daha ekleyip bu telefonu almayı düşünüyorum. Şarj durumu iyi mi 1500mAh pil çok iyi gibi duruyor ekranının da daha az pil harcadığı söyleniyor.(2 gun gitti dolu batarya) Ayrıca LG'nin dedikleri doğruysa ekran iyi olmalı, bunu kullananlar da doğrulayabilir mi acaba? Yani gerçekten normal Lcd lerden %32 daha fazla renk ve 700nit parlaklığın hakkını veriyor mu?(Ben ekranı çok beğendim güneş altında diğer telefonlara nazaran ekran daha iyi görünüyor) GPU'su eski nesil peki bunun ne gibi eksileri olabilir? Piyasadaki HD oyunları falan oynatır mı, oynatırken kasar mı?(Telde oyun pek oynamam Angry birds ü arkadasin israriyla denedim onun disinda oyun denemedim, ama ilk firsatta kasabilecek oyunlar deneyip sonuclari yazarim.) Kulaklık ve hoparlör ile ses çıkışı nasıl?(Çok dehşet olmasada iyi diyebilirim) Özellikle kulaklık ile kaliteli ve yüksek ses verebilmesi çok önemli benim için.(Merak edip yanindaki kulakligi takip denemedim ) Kamera tuşu yok telefonda, ekranın neresine dokunursak oraya mı odaklama yapıyor, touch focus mu var yani?(aynen dediğin gibi yapıyor az önce deneyip gördüm, bundan haberim bile yoktu bak ) LG'nin servis desteği nasıl ülkemizde, şirket olarak yazılım güncelleme destekleri nasıl?(Telefon turkcell zimibrtilari yuklu geliyor belli programlarla bunlari silebiliyorsun, ama acilis animasyonu simdilik silinemiyor. LG birdahaki yazilimda tepkilerden dolayi turkcell olayini duzeltebilir. Bende öyle bir izlenim oldu hadi hayırlısı) İkinci el piyasası ise çok düşük sanırım ülkemizde.
    @LawLess437, galaxy s ile arasında 1.5 kat kadar fark yoktur herhalde yahu.(bana da biraz yüksek atmış gibi geldi arkadaş) GPU'su hariç neyi eksik ki? Bir de Vatan'da bu %25 indirimler ne zamanlar oluyor? Vatan'da şuan 920 lira ama kdv indirimli diyor, %25 indirim bu fiyatın üzerinden yapılırsa 700 küsür liraya denk gelir ki muazzam bir fiyat olur. Ancak bu %18 kdv indirimi kaldırılıp yapılırsa daha kötü ama gene de 850 civarı bir fiyata iner sanırım o da güzel fiyat olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 5 Haziran 2011; 14:37:36 >

• Turkcell rom lu cihaz alınırmı yahu.Turkcell rom var içinde.Hdmi çıkışı yok.Eski nesil power sgx530 gpu var.Bunu alacağınıza %25 indirim ile 1000 TL ye galaxy s alın.
    Galaxy s'in bir oyununu gördüm.Modern combat 2 olabilir bilmiyorum.O grafikte oyunu sorunsuzca oynatıyor.Galaxy s 1 sene daha gidecek anlaşılan.
    1,5 kat iyi neye göre dedin diye sorarsanız.Neocore testinde 45 fps alıyor.Galaxy s 56 , xperia arc 60 küsür fps alıyor.O yüzden öyle bir değerlendirmede bulundum.1,5 kat olmasa bile bazı oyunlarda sorun yaratacağı kesin gibi.Android güncellemesi ile bu puanlar artabilir tabi.Turkcell rom olmasa almayı ciddi ciddi düşünüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 5 Haziran 2011; 14:49:35 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.