Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.237
Cevap
6
Favori
357.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • telefonu yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve 2 sıkıntım var yardım ederseniz sevinirim

1) Radyo (10a dan 10b ye geçtim radyo gelmedi, 10b den 10c ye geçtim gene radyo yok ortada)

2)Video çekerken takılma oluyor

bunların çözümü var mı ?
  • Arkadaşlar lg pc suite bağlanmıyor . Neden olabilir?
  • http://www.facebook.com/LG.The.Optimus.Black?sk=wall

Rastgeldi beğenin baride büyüsün telefonumuzun sayfası :D
  • Telefondaki dlna özelliği sayesinde TV'ye bağlanabileceği söyleniyor. Şimdi benim tv'de de dlna özelliği var.. Nasıl telefonu TV'ye bağlarım hiç bilmiyorum. Nedir yolu yordamı
  • Ya bir de bu swype nasıl kullanılacak indirdim kurdum ama aktifleştiremedim. Bir yardımcı olsanız diyordum.
  • 6 tane ekran koruyucu film aldım 2 tanesini kullandım 4 tanesi arttı arkadaşlar satın almak isteyen varsa pmden ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

Telefondaki dlna özelliği sayesinde TV'ye bağlanabileceği söyleniyor. Şimdi benim tv'de de dlna özelliği var.. Nasıl telefonu TV'ye bağlarım hiç bilmiyorum. Nedir yolu yordamı

modem üzerinden bağlanabilirsin harici dlna adaptörün yoksa, smartshare programını açıyorsun, sonra tv den media uygulamasına girdiğinde karşına çıkacak LG diye onu seçerek video, müzik, resimlerine bakabilirsin.

benim telefonda şebeke sorunu çıkmaya başladı, şebeke durup dururken gidiyor ve kapatıp açana kadar da gelmiyor. Servise de göndermek istemiyorum telefonsuz kalmamak için
  • beyler mkv türündeki videoyu lg o.black'te en iyi oynatan player ney sizce? Mx Player en iyisi gibiydi benim denemelerimde şu ana kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerissa -- 10 Ekim 2011; 21:31:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerissa

beyler mkv türündeki videoyu lg o.black'te en iyi oynatan player ney sizce? Mx Player en iyisi gibiydi benim denemelerimde şu ana kadar

Mobo player da iyi
    sizin dediginiz de guzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: byclicker2

telefonu yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve 2 sıkıntım var yardım ederseniz sevinirim

1) Radyo (10a dan 10b ye geçtim radyo gelmedi, 10b den 10c ye geçtim gene radyo yok ortada)

2)Video çekerken takılma oluyor

bunların çözümü var mı ?

Radyo hakkında bir bilgim yok fakat videoda takılma olmasının nedeni büyük ihtimalle hafıza kartınızın düşük seviyede olmasıdır. Hafıza kartlarının da class adı verilen sınıfları vardır. Class 6 ve üstü bir hafıza kartı alırsan sorun düzelir gibi geliyor bana
  • Şu dünyada sadece 1 tane mi internetsiz çalışan radyo apk si var. Neden kimse normal bir fm radio apk si paylaşamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakane

Ya bir de bu swype nasıl kullanılacak indirdim kurdum ama aktifleştiremedim. Bir yardımcı olsanız diyordum.

Ayarlardan Dil ve Klavye kısmına girip ayarlayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

quote:

Orijinalden alıntı: french press

Telefondaki dlna özelliği sayesinde TV'ye bağlanabileceği söyleniyor. Şimdi benim tv'de de dlna özelliği var.. Nasıl telefonu TV'ye bağlarım hiç bilmiyorum. Nedir yolu yordamı

modem üzerinden bağlanabilirsin harici dlna adaptörün yoksa, smartshare programını açıyorsun, sonra tv den media uygulamasına girdiğinde karşına çıkacak LG diye onu seçerek video, müzik, resimlerine bakabilirsin.

benim telefonda şebeke sorunu çıkmaya başladı, şebeke durup dururken gidiyor ve kapatıp açana kadar da gelmiyor. Servise de göndermek istemiyorum telefonsuz kalmamak için

hocam bende de bazen yapıyor. Sabah bi kalkıyorum hat gitmiş.

• http://www.youtube.com/watch?v=4Hnqd5-XwBQ ve 16:40 dk ya gelip izlemenizi istiyorum bizim telefonlardan ayrı bi özellik(video olarak) var yada ben bulamadım... yardımcı olursanız sevinirim...
    arkadaşlar yaklaşık bir haftadır bu 3. soruşum kimse şu videoki özelliği merak edip açıp izlemiyor anlamıyorum halbuki iphone daki özelliğin aynısı ama sanırım bende sorun bu kadar merak etmekteki neden ...
  • ayrı bi program kurmuş olabilir. bende baktım bizim videolarda edit yok ama yazılım çok ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.s85

http://www.youtube.com/watch?v=4Hnqd5-XwBQ ve 16:40 dk ya gelip izlemenizi istiyorum bizim telefonlardan ayrı bi özellik(video olarak) var yada ben bulamadım... yardımcı olursanız sevinirim...
    arkadaşlar yaklaşık bir haftadır bu 3. soruşum kimse şu videoki özelliği merak edip açıp izlemiyor anlamıyorum halbuki iphone daki özelliğin aynısı ama sanırım bende sorun bu kadar merak etmekteki neden ...

alman sürümünü indiriyorum şimdi bakıcam varmı yokmu

• alman romunu atamadım bi türlü yarın deneyecem
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.