Şimdi Ara

^^ LG OPT 3D l 1 GHz ÇİFT ÇEKİRDEK l 512MB DDR2 l 4.3''480x800 l 1080p l HDMI l ^^ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.920
Cevap
27
Favori
173.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre-45

quote:

Orijinalden alıntı: horrabin

telefondan bu siteye giriyorum,
    videoyu başlatıyorum fakat yine çift ekran.
    seçenekler menüsünde 3 d ile ilgili hiç bir sekme yok.
    Siz siteyi veya site üzerinde bir videoyu başka bir apk ile mi açıyorsunuz?

Videoyu degistirdim bu videoyu bir deneyin olmaz ise bilgisayarinizdan girin videoya youtubedan.Videonun asagisinda 3d olacak ona tiklayin ayarlardan 1080p yi secin ve idm ile indirin yaklasik 600mb lik bir video.Indirdikten sonra telefona atip keyfini cikarin.

teşekkürler,
    bir soru daha idm dosyaları flv formatındamı ındırıyor?
    eğer oyle ise telefonda mx video player var o flv leri açıyor.
    oradan 3 d yapabiliyormuyuz?

• quote:

quote:

quote:

Videoyu degistirdim bu videoyu bir deneyin olmaz ise bilgisayarinizdan girin videoya youtubedan.Videonun asagisinda 3d olacak ona tiklayin ayarlardan 1080p yi secin ve idm ile indirin yaklasik 600mb lik bir video.Indirdikten sonra telefona atip keyfini cikarin.

teşekkürler,

360p deki videolqri vs flv olarak aciyor fakat bu bahsi gecen videoda 1080p yi secince video mp4 oluyor. Direk orjinal video player aciliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Cihazın normal tarayıcısı dünden beri youtube'den video izlerken kendini masaüstüne atıyor.. Dün böyle bir sorun yoktu neden olabilir..?

Masaüstüne atmasından kastın kapanması ise bende de öyle oluyor ne zaman youtube'dan video izlesem kapanıyor özellikle 3d video izlerken
  • quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler,

360p deki videolqri vs flv olarak aciyor fakat bu bahsi gecen videoda 1080p yi secince video mp4 oluyor. Direk orjinal video player aciliyor.

teşekkür ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: verkmen

quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Orijinalden alıntı: mandibula1

Merhaba .
    telefona yeni 2.3.5 v21a yukledim. zaman zaman sorun cikariyor. iç işlevler düzenleniyor gb bir uyari çıkıyor ve bir müddet arama yapamıyorum. gelen aramalar bazen telefona hic yansımıyor. Birçok kişi beni atdigini soyledi ama telefonda hicbir arama gozukmuyor. bu sorunla karsilasan var mi? Ne yapmaliyim?

Kardeş fabrika ayarlarından wipeleri yapman lazım

Emre kardeş dikkat etmedim ama bu olayı sayfaya eklersen iyi olur

eklemeye gerek yok bence zaten update ve custom yükleyen birinin bu durumu bilmresi gerekir :))

Her sorduklarında ben cevap veririm diyorsan sorun yok, yazılmasa da olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: verkmen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mandibula1

Merhaba .
    telefona yeni 2.3.5 v21a yukledim. zaman zaman sorun cikariyor. iç işlevler düzenleniyor gb bir uyari çıkıyor ve bir müddet arama yapamıyorum. gelen aramalar bazen telefona hic yansımıyor. Birçok kişi beni atdigini soyledi ama telefonda hicbir arama gozukmuyor. bu sorunla karsilasan var mi? Ne yapmaliyim?

Kardeş fabrika ayarlarından wipeleri yapman lazım

Emre kardeş dikkat etmedim ama bu olayı sayfaya eklersen iyi olur

eklemeye gerek yok bence zaten update ve custom yükleyen birinin bu durumu bilmresi gerekir :))

Her sorduklarında ben cevap veririm diyorsan sorun yok, yazılmasa da olur

Pc ye gectigimde eklerim.

• Bu arada, tel için uygun çözünürlükte 3D film indirebileceğim site var mıdır..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

Bu arada, tel için uygun çözünürlükte 3D film indirebileceğim site var mıdır..?

Torrent sitelerine bak, eğer kısa filmlere bakacaksan da youtube dışında yer çok zor
  • quote:

quote:

Torrent sitelerine bak, eğer kısa filmlere bakacaksan da youtube dışında yer çok zor

Cevap için teşekkürler

Ama torrent sitelerinde genelde hem çözünürlük hem de boyut olarak çok büyük oluyor. Tel ekranına uygun çözünürlükte olanları nasıl arayabilirim ki....

• quote:

quote:

quote:

Cevap için teşekkürler

Ama torrent sitelerinde genelde hem çözünürlük hem de boyut olarak çok büyük oluyor. Tel ekranına uygun çözünürlükte olanları nasıl arayabilirim ki....

O şekilde bulamazsın daha doğrusu bulsan bile video sayısı bir elin parmağını geçmez
    En mantıklısı izledikten sonra silmek, zaten genelde 2 gb civarı oluyor izler silersen ama sürekli tutacağım diyorsan pc ile çözünürlüğü düşürürsün

• şarjdaki cihaza en son baktıgımda %99 du,
    5 dakka sonra elime aldığım da cihaz kapalı kilitlenmiş haldeydi.
    Açılmadı, power+volume up + 3d tuslarıyla actım.
    Açılınca kapatıp tekrar actım.
    Şarj %84 e dusmustu.
    Nasıl bir iş anlamadım.
    Neden olmuş olabilir sizce?
    Bu kadar soruna saçmalığa rağmen cihazı sevmemizin sebebi ödediğimiz 1400 tl mi acaba?
  • quote:

şarjdaki cihaza en son baktıgımda %99 du,
    Şarj %84 e dusmustu.
    Nasıl bir iş anlamadım.
    Bu kadar soruna saçmalığa rağmen cihazı sevmemizin sebebi ödediğimiz 1400 tl mi acaba?

Şarj cihaz kapanıp açıldığında azalmıştır çünkü cihazı kapatıp açmak bayağı şarj götürüyor.Bu eski Nokia N8imde de böyleydi iPhone'umda da böyleydi.
    Ayrıca eğer smartphone kullanıyorsan arada sırata takılmalar veya kilitlenmelere alışman gerekir.Her marka telefon kullandım hepsinde durum böyle merak etme.Ama en az takılan cihaz isterim dersen o zaman 2bin lira bayılıp iPhone almalısın.Onda da birsürü kısıtlamalar mevcut mesala ben 2 ay dayanamayıp sattım.
    Yani kısacası yaşanan olay normal.Ama sürekli tekrarlarsa bence yazılımını tekrar yüklemelisin.

• quote:

quote:

şarjdaki cihaza en son baktıgımda %99 du,
    Şarj %84 e dusmustu.
    Nasıl bir iş anlamadım.

Şarj cihaz kapanıp açıldığında azalmıştır çünkü cihazı kapatıp açmak bayağı şarj götürüyor.Bu eski Nokia N8imde de böyleydi iPhone'umda da böyleydi.
    Ayrıca eğer smartphone kullanıyorsan arada sırata takılmalar veya kilitlenmelere alışman gerekir.Her marka telefon kullandım hepsinde durum böyle merak etme.Ama en az takılan cihaz isterim dersen o zaman 2bin lira bayılıp iPhone almalısın.Onda da birsürü kısıtlamalar mevcut mesala ben 2 ay dayanamayıp sattım.
    Yani kısacası yaşanan olay normal.Ama sürekli tekrarlarsa bence yazılımını tekrar yüklemelisin.

daha önce sanırım 1 defa daha reset atmıştı kendı kendine.
    Bu benim ilk akıllı telefonum, dediğin gibi yabancılıktan garipsiyorum sanırım.

bir soru daha; Root andoridin en büyük +'sı
    ama neden?
    yani rootladıktan sonra somut olarak hangi konularda faydasını gördün?
    apk ların pro sürümlerini falan yükleme imkanın oluyor diye duydum ama kulaktan dolma.
    nerden bulunur ki pro sürümler?

• rot yaparsanız bazı sınırlı olan proları sınırsız kullanma imkanı....erişilemeyen yerlere erisebilme yetkisi verilmesi ayrıca romda gelen herhangi 1 programı silebilme rahatlığı sağlıyor en kısa şekilde anlatmaya çalıştım
  • ayrıca yeni tlf alan kişiler ve android yeni kullananlar tabii ki sorunları sıkıntıları olacak taa ki tlf tanıyana kadar...hız haricinden başka 1 sıkıntısı yok..o da miui veya cm7 veya ICS gelene kadar :) onlar gelirse bu sıkıntıda kalmaz :)
  • arkadaşalr youtube dan direk video indirecek bi program varmıdır..bide ben avea da 3g yi görmedim hiç hep H çıkıyor...ayarlardanmı acaba(kardeşimde iphone var o sürekli 3g ile bağlı gösteriyor ondada avea var) apn türkiye çözüm olur dediler indirdim oda fayda etmedi...he dersenizki çokmu yavaş yoo baya hızlı ama taktım kafaya neden 3g olmuyor bu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: cleet

arkadaşalr youtube dan direk video indirecek bi program varmıdır..bide ben avea da 3g yi görmedim hiç hep H çıkıyor...ayarlardanmı acaba(kardeşimde iphone var o sürekli 3g ile bağlı gösteriyor ondada avea var) apn türkiye çözüm olur dediler indirdim oda fayda etmedi...he dersenizki çokmu yavaş yoo baya hızlı ama taktım kafaya neden 3g olmuyor bu???

H HSPDA yı ifade ediyor zaten o da 3G demek yani cihazınız sanırım 3G çekiyor.
    Youtubedan video indirmek için tubemate programını öneririm.
  • teşekkürler dostum..
  • yok o bana uymuyor, turkıye guncellemsiyle yurtdışı güncellemesi ayrı 20c di sanırım onu yüklemiştim tel sapıtmıştı,
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dogan_1977

quote:

Arkadaslar birinci mesajdaki tanitimi telefondan siteye girdigimde aciyorum fakat iki video oluyor 3d acilmiyor nasil izleyebilirim?

emre telefondan izlerken 3d olacak ama seçim tuşu var.home(ev şeklinde) onun solundaki yani en soldaki tuşa bas.3d formatlayıcıdan en uygun olanı seçeceksin.sonra iyi seyirler

Benim yazilimda falan mi sikinti var acaba? Thiaizo3d kullaniyorum Youtube3D den video izleyebiliyorum fakat bunu bir turlu izleyemedim.

Videoyu sayfada izlerkenmi yoksa ındırıp herhangı bır vıdeo oynatıcı ıle ızlerkenmı yapılacak bahsettıgınız secım?.
    20 d kullanıyorum, web ustunden ızlerken secenek tusunda bahsettıgınız 3d ıle ılgılı hıc bır sey cıkmıyor?

telefonundan izlerken bu bahsettiğim olay.telefonda daha canlı ve güzül izlendiği için indirip sd kartıma attım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.