Şimdi Ara

LG LE 5500 LED TV İÇİN WİFİ USB ADAPTOR TAVSİYESİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
3
Favori
141.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: makaristo

quote:

Orijinalden alıntı: YTyusuf

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birim-an-wf100-lg-wi-fi-dongle-wireless-adaptor-56882849/detay/

teşekkürler. ben online alışveriş sitelerinden aldınız sanmıştım. hayırlı olsun

Teşekkür ederim. Aslında airtiesi denemek için gittiğimde teknosadan alacaktım 159 Tl dediler tamam verin dedim elimizde yok, X şehirde ki teknosadan isteyeceğiz diyince vazgeçtim. Araştırmam sonucu sahibinden.com dan aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: YTyusuf

Teşekkür ederim. Aslında airtiesi denemek için gittiğimde teknosadan alacaktım 159 Tl dediler tamam verin dedim elimizde yok, X şehirde ki teknosadan isteyeceğiz diyince vazgeçtim. Araştırmam sonucu sahibinden.com dan aldım.

şansın varmış. iyikide yokmuş
  • @TARDIS

her 2 tv nin de yazılım versiyonları nelerdir acaba?
  • Ne wifi dogle muş kardeşim böyle zırt pırt oyuncak gibi :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: TARDIS

Televizyonu görüntü ayarlarını çok fazla karıştırdığım için fabrika ayarlarına döndürdüm. Artık Airties 2310 42LE5500'de çalışmıyor ancak 47LE5500'de sorunsuz çalışıyor. En güncel yazılımı kurup TV'yi fabrika ayarlarına döndürünce muhtemelen bu sorun oluştu.

Çözüm arıyorum, önerisi olanların önerilerine açığım.

42LE5500 için 2310'u çalıştırabilirseniz, ben de aynı yolu denerim o zaman....
  • merhaba arkadaşlar LG 47570S TV me gittim bu gün 158 tl ye teknolojix ten LG orjinal donle aldım tv tanıdı buraya kadar sorun yok fakat ayarları nasıl yapacağım bir türlü beceremedim ne yaptımsa olmadı yardımcı olurmusunuz lütfen...
  • Lg adaptörüm geldi ve çakar çakmaz çakan çakmak gibi takar takmaz çalıştı :) ayarlarını yaptım şu an nete sorunsuz bağlanıyor. airties çok uğraştımıştı beni neyseki problem çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcan494

merhaba arkadaşlar LG 47570S TV me gittim bu gün 158 tl ye teknolojix ten LG orjinal donle aldım tv tanıdı buraya kadar sorun yok fakat ayarları nasıl yapacağım bir türlü beceremedim ne yaptımsa olmadı yardımcı olurmusunuz lütfen...

çok fazla bir şey yapmana gerek yok. açılan pencereleri ok tuşu ile geçer şifrenide girersen otomatik bağlanıyor nete.
  • Airties ile ben hiç ama hiç zorlanmadan internete bağlanabiliyorum.
    Sadece DLNA 'yı çalıştıramadım. Sende çalışıyormu YTyusuf ?
  • Tekrar merhaba, 1 haftadır bekliyorum halen airteis 2410 ile 42 LW 5500 ü nasıl çalıştırdı becerebilen arkadaşlar öğrenemedik. Televizyon da yazılım da modem de hepsi aynı denedikleri herşeyi denedim bağlantısını kuramamama rağmen bilgisayara 2410 u bile tanıtım nafile. Allah rızası için bu mübarek günlerde sevabına yardım edin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

Airties ile ben hiç ama hiç zorlanmadan internete bağlanabiliyorum.
    Sadece DLNA 'yı çalıştıramadım. Sende çalışıyormu YTyusuf ?

Herkeste çalışmıyor airties bendede çalışmadı. Lg ile sorunsuz çalıştı bu arada evet dlna'da sorunsuz çalışıyor. home tuşuna basınca sağ tarafta dlna aygıtları listeleniyor ordan bağlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydag

quote:

Orijinalden alıntı: dbahar

Selam taydag,
    Cevabı gördüğüm iyi oldu. 30 dak önce amazon.com'dan 72$ (shipping dahil) siparişi vermiştim hemen iptal ettim
    Teşekkürler

rica ederim.. ben airties 2410 u internetten 55 tlye aldım...(kargo dahil)

arayın daha ucuzunu bile bulabilirsiniz... amazonun neredeyse yarı fiyatı :)

ya taydag hocam sen bu işi biliyosun 2 gun önce lg 42 le 4500 aldım.. bu airtes 2410 u bende almayı düşünüyorum.. sizlerden okuduğum bilgilere göre sanırım benimde bu aleti almam gerek sizleri sıkmayacaksam bir kaç sorum olacak :

1- bu airtesi aldığımda usb girişine mi takacağım? zira benim tv de wireless diye bir bölüm var.
    2- dlna özelliğinin de olduğunu biliyorum tv min evde masaüstü pc var. bundan yada cep tel.dan tv ye bilgi alışverişi için masaüstüne de bir verici mi takmak lazım ?
    3- şimdilik bu kadar .. teşekkürler..

• Airties 2410 bende 15-20 gündür var, her yolu her versiyonu denedim. benimle aynı tv ve yazılım sürümüne sahip olanlarda çalıştıgını söyleyenler oldu.
    Ama bedne tüm uğraşlarıma rağmen çalıştıramadım. Konuya yabancı biride değilimdi elimden gelir bu tarz şeyler. Ama yok bu usb adaptör adam seçiyor :)

Ya orjinal lg alıcam yada access point alıp kurulum yapıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raskol

Airties 2410 bende 15-20 gündür var, her yolu her versiyonu denedim. benimle aynı tv ve yazılım sürümüne sahip olanlarda çalıştıgını söyleyenler oldu.
    Ama bedne tüm uğraşlarıma rağmen çalıştıramadım. Konuya yabancı biride değilimdi elimden gelir bu tarz şeyler. Ama yok bu usb adaptör adam seçiyor :)

Adam seçiyor olabilir

Ben taktım oldu. Ama yinede kabloluyu tercih ediyorum(ethernet bağlantısı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 24 Ağustos 2011; 17:15:53 >
  • quote:

quote:

Airties 2410 bende 15-20 gündür var, her yolu her versiyonu denedim. benimle aynı tv ve yazılım sürümüne sahip olanlarda çalıştıgını söyleyenler oldu.

Adama seçiyor olabilir

Ben taktım oldu. Ama yinede kabloluyu tercih ediyorum.

Kablo lu derken hocam bir aydınlatsan *?

• quote:

Orijinalden alıntı: blueice32

quote:

quote:

Adam seçiyor olabilir

Ben taktım oldu. Ama yinede kabloluyu tercih ediyorum.

Kablo lu derken hocam bir aydınlatsan *?

Kablolu derken Ethernet bağlantısı demek istedim. Kablo ile olan veri hızı ile wifi aynı değilmiş. DLNA ile HD film oynattığınızda wifi hızı yetmediğinden Airties'te 2.4ghz frekanstan 5ghz frekansa geçiş yapabiliyormuşsun. Böyle birşeyler okumuştum. Yani demek istediğim ethernet kablosu/switchle daha iyiymiş. Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar
    Ayrıca nedense ben bir türlü Wifi ile DLNA 'yı çalıştıramadım.

• wire less modemin hızı ve usb dongle hızına göre ethernet hızı daha iyidir ve ve kolay kolay kesilmeler olmaz.
    En sağlam bağlantı şeklidir ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: byi

wire less modemin hızı ve usb dongle hızına göre ethernet hızı daha iyidir ve ve kolay kolay kesilmeler olmaz.

tv mizde ethernet yoksa
  • quote:

quote:

wire less modemin hızı ve usb dongle hızına göre ethernet hızı daha iyidir ve ve kolay kolay kesilmeler olmaz.

tv mizde ethernet yoksa

Ethernet yoksa Wifi hiç yoktur :)
    Değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

tv mizde ethernet yoksa

Ethernet yoksa Wifi hiç yoktur :)
    Değil mi?

valla üstad... bende wifi ready özelliği ve buna göre bir giriş yeri var ama ethernet giriş yeri yok ?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.