Şimdi Ara

LG LE 5500 LED TV İÇİN WİFİ USB ADAPTOR TAVSİYESİ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
3
Favori
141.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • belki ilk taktıgınızda çalışıyor dediniz tv kendini güncelledi ve sonrasında güncellemeyle tv bu adaptoru tanımaz oldu
  • bendede 42LW570s-ZD var LG AN-wf 100 bulamadığım için trendyolda 69 tl ye tp link 150 mbps usb wifi adaptor aldım ama okumadı airtes 2410 alıyım dedim oda yok stoklarda bildğiniz başka bir ürün varsa söylerseniz sevinirim
  • Emirhan1017 E kullanıcısına yanıt
    Hocam, lg 620s 3d tv var. Buna uygun wifi usb dongle hangileri var? 20-30 TL lik cihaz var mı? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UsualSuspecTR kullanıcısına yanıt
    Şu an durum nedir hocam, 620s cihaza ne önerirsiniz?

• heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bilmiyorum bulamadım ama letgodan yada sahibinden den airtes2410 bak genellikle olumlu sonuç vermis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emirhan1017 E kullanıcısına yanıt
    TV arkadaşımın. Arka girişine bakmasını söyledim. Ethernet girişi varsa artık kablo ile bağlanacak. Telefondan internet paylaşacaklar. Olmadı girişleri varsa access point aldırayım ucuz yollu.
  • 47le5500 var dungle orjinal ilk zamanlar almıştım ama smart (smart değil tabiki) özelliği artık hata veriyor arayüzdeki hiç bir link çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan1017

Valla hocam bilmiyorum bulamadım ama letgodan yada sahibinden den airtes2410 bak genellikle olumlu sonuç vermis

Zamanında ben de aldım o modemden ama çalışmadı. Orjinalini almıştım lg den artık bir katkısı yok bence

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.