Şimdi Ara

LG LE 5500 LED TV İÇİN WİFİ USB ADAPTOR TAVSİYESİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
3
Favori
141.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • air 2310 buldum gg de 35 tl den alsammı acaba TV modelim 42LV5500 deneyen varmı acaba??
  • Airties 2410 42LV5500'de mükemmel çalışıyor...(2310 denemedim,bilmiyorum)

(Bilgi 4 kademe yukarıda ,üst satırlarda verilmiştir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpin -- 4 Ekim 2011; 10:55:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoxRex

Selam Arkadaslar dün vatan computer dan Lg lw5500 led tv aldım eternet kablosuyla internete bağlanabiliyorum fakat masa üstü bilgisayarımdaki filmleri nasıl izleyecegimi bilmiyorum biri bana bu konuda yardımcı olabilirmi ?

Merhaba,tv'nizi güle güle kullanın.
    Öncelikle bu tarif 42LV5500 İÇİNDİR;

http://www.plexapp.com/medialink/files/E_download.html Sitesinden Lg tv'nizin DLNA''dan Pc'ye bağlanabilmesi için program yükleyin (uzun sürebilir,bekleyin) ,önce pc'yi,sonra tv'yi kapatıp açın...tv de pc'nizi ismiyle göreceksiniz,tıklayın,oldu...

Not: Uygulama çalıştıysa,sağ alt köşede Plex Media Server simgesine sağ tıklayıp,en üstteki Media Manager'e tıklayın,(PC'de ,Filmler klasörünü D diskine atıp; Media Manager'de D:\Filmler şeklinde tanıtın; değilse pc'nizde film dışında ne kadar video varsa tv'den görmek zorunda kalırsınız)

LG LE 5500 LED TV İÇİN WİFİ USB ADAPTOR TAVSİYESİ

LG LE 5500 LED TV İÇİN WİFİ USB ADAPTOR TAVSİYESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpin -- 4 Ekim 2011; 11:04:08 >

• ben de airties 2410 satın aldım.bugün epey uğraşmama rağmen TV görmüyor.
    47lw650s de ağ ayarları kısmı hiç aktif olmuyor.Yarın servisi arayacağım başka ayar şekli varmıdır diye.
    eğer yoksa iade etmeye çalışacağım.
    aynı sorunu olupta çözen arkadaş varsa bilgi verebilir mi, çözüm yolu hakkında.
    bu işin sürümle alakalı olduğunu düşünmüyorum.bunlar yeni tv lerde önlem almışlar sanırım sadece lg marka ürün kullanılması için.
  • Bende 47lw550 var şirkette 2410 v2 bir dongle vardı onu denedim , tv yi kapatıp taktım, prizi çıkardım taktım yine olmadı. Ağ ayarlarına giriyorum ağ yok diyor. Başka yerden bi ayar yapılıyormu yoksa bendede çalışmayacakmı bu cihaz?? Cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar
  • @ streak26 ; bu şans işi demekki sizde de çalışmayacak
  • Arkadaşlar,

Su bahsi geçen usb yi 42le5310 tv de deneyen oldu mu? Yada bu model için hangi markayı almalıyım?
  • airties 2410 wireless dongle her TV de maalesef olmuyor şansınıza kalmış bişey, eğer alacaksanız LG nin kendi dongle alınız taktınızmı olur uğraştırmaz sizi
  • arkadaşlar 42 lw5500 var airties 2410 çalışmadı bende ağ bağlantısı hiç aktif olmuyor ayrıca zyxel nwd271n de olmuyor cnet cwd-854 görmüyor mecburen lg dongle alıcam
  • arkadaşlar polonya sitesinde lg lw5500 için 04.04.11 firmware var bende 04.00.39 var acaba yüklesem bişi olurmu
  • Bişey olmaz, bende dil ayarları Türkçe iken güncelleme bulamıyordu dil ve ülke ayarını abd ve ingilizce yaptım buldu ve güncelledi sonra ayarları TR ve TR yaptım çalıştı bir sorun teşkil etmedi.
  • ok bende deniyim
  • 04.04.11 e güncelledim usb den sanki daha bi hızlandı tv ama yinede airties 2410 çalışmadı

http://hotfile.com/dl/133398838/5d328ba/LG_DTV.rar.html yüklemek isteyenler için lg lw 5500
  • quote:

Orijinalden alıntı: garfie

quote:

Orijinalden alıntı: TARDIS

Bende hem 42LE5500 hemde 47LE5500 var. İkisinde de sorunsuz çalışıyor.

Siz TV'yi nereden aldınız? Ürün paralel ithalat mı?

Ben ist.bilişimden aldım.
    Versiyonu yanlış yazmışım, kabloyla bağlayıp güncelleyince 3.20.12 sürümü yüklenmiş.

42LE5500 için son sürüm nedir?. LG sitesine kayıt yapıp denersem farklı sürüm verir mi denemek lazım...

Son Sürüm 3.20.21
  • arkadaşlar bende air 2310 modeli var çalışmıyor LG42LW5500 de. Yalnız air 2410 ile çalışan arkadaşlar var deniyor. Bu air2410 ile çalıştıran arkadaşlar acaba tv nizin versiyonu ne? lütfen yazarmısınız? biz yoksa hep kumar oynayacağız o mu bu mu çalıştıracak diye wireless özelliğini!! tşkler..
  • Selam arkadaşlar,

42lw650s
    04.00.18 sürümü yüklü
    airties 2310

sonuç: usb device does not supported. usb aygıtı desteklenmiyor.

kapat fişi çek bekle aç hikaye.. olmadı mı olmuyor.

şansa bırakmayın takın etherneti, dongle ı da desktop a siz sağ ben selamet yola devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliilker -- 5 Kasım 2011; 23:50:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliilker

Selam arkadaşlar,

42lw650s
    04.00.18 sürümü yüklü
    airties 2310

sonuç: usb device does not supported. usb aygıtı desteklenmiyor.

kapat fişi çek bekle aç hikaye.. olmadı mı olmuyor.

şansa bırakmayın takın etherneti, dongle ı da desktop a siz sağ ben selamet yola devam..

ARKADAŞLAR

LG LW SERİLERİNDE KULLANILACAK OLAN WİFİ ADAPTÖR İÇİN İZMİRDE BALÇOVADA AİRTES 2410 ALMAK İÇİN DOLAŞIRKEN

VATAN BİLGİSAYARDA LG AN100 ORJİNAL ADAPTÖRÜ 59 TL SATILDIGINI GÖRDÜM. DÜN HEMEN K.KARTINA TEK ÇEKİM 54 TL ALDIM.

AİRTES 2410 MEDİAMARKT-TEKNOSA-DARTY DE 80 TLDEN BAŞLIYORDU.

LG AN 100 ADAPTORÜ 54 TL VATAN BİLGİSAYARDAN ALDIM TAKAR TAKMAZ ÇALIŞTI

BUGUN FORUMA ÜYE OLUP HERKEZE YARDIMCI OLMAK İSTEDİM ...........

• quote:

Orijinalden alıntı: ardasu

ben de airties 2410 satın aldım.bugün epey uğraşmama rağmen TV görmüyor.
    47lw650s de ağ ayarları kısmı hiç aktif olmuyor.Yarın servisi arayacağım başka ayar şekli varmıdır diye.
    eğer yoksa iade etmeye çalışacağım.
    aynı sorunu olupta çözen arkadaş varsa bilgi verebilir mi, çözüm yolu hakkında.
    bu işin sürümle alakalı olduğunu düşünmüyorum.bunlar yeni tv lerde önlem almışlar sanırım sadece lg marka ürün kullanılması için.

ARKADAŞLAR

LG LW SERİLERİNDE KULLANILACAK OLAN WİFİ ADAPTÖR İÇİN İZMİRDE BALÇOVADA AİRTES 2410 ALMAK İÇİN DOLAŞIRKEN

VATAN BİLGİSAYARDA LG AN100 ORJİNAL ADAPTÖRÜ 59 TL SATILDIGINI GÖRDÜM. DÜN HEMEN K.KARTINA TEK ÇEKİM 54 TL ALDIM.

• quote:

Orijinalden alıntı: XANAX27

Tekrar merhaba, 1 haftadır bekliyorum halen airteis 2410 ile 42 LW 5500 ü nasıl çalıştırdı becerebilen arkadaşlar öğrenemedik. Televizyon da yazılım da modem de hepsi aynı denedikleri herşeyi denedim bağlantısını kuramamama rağmen bilgisayara 2410 u bile tanıtım nafile. Allah rızası için bu mübarek günlerde sevabına yardım edin :)

ARKADAŞLAR

• ARKADAŞLAR BEN LG LW5500 3 D LED TV ALDIM SIZ LG WİFİ 100 SORUYORDUNUZ BEN BULDUM
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.