Şimdi Ara

LG G6 resmi olarak tanıtıldı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
4
Favori
13.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: firtinax

quote:

Orijinalden alıntı: AF CoRSe

4 Gb ram hadi onda gectim 821 çöp

835 kullanılmalıydı. Tamam ama 821 için çöp demek de biraz abartı ve haksızlık bence.

Hocam exynos 9 u gorunce bana 835 te kotu geldi acikcasi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

Ben de 1.400 tl'ye aldığım mi5s ile snapdragon 821 kullanıyorum

Render işleri nasıl gidiyor ? Nasa ne kadar maaş veriyor ? Cryisis 1'de ultra 1080p mi high 2k mı ?

Altı üstü telefon. Öncelikle kamera, daha sonra dac/amp dediğimiz kulaklık çıkışı performansı en sonda ekran ve malzeme kalitesi ... Bitti gitti.

2 hafta sonra hepsi Twitter Whataspp Face üçgeninde.

Çözünürlüğünü taşıyabilen yeterli bir işlem ünitesi olsun gerisi boş.

Benim için ses ve kamera vaz geçilmez, ve bu içeriği tüketmek için büyük bir ekran.

İsterse içinde i7 olsun, telefon denilen cihazın görevi belli, diğer kriterleri karşılayamıyorsa boş.

Yanlış anlaşılmasın mi5s güzel bir mid-fi telefon. Ama daha fazlası değil, özellikle kamera açısından.

• Ben tasarımını pek beğenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    6 da olurmus :)

Mikrofon, kamera, sensorler, sarj ucu ve titresim gibi seyler yer kaplamasa komple ekran yaparlar zaten :)

• dexterr kullanıcısına yanıt
    1200e ne zaman düştü hiç görmedim hangi modeli :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gadulak31

Xiaomi'nin ülkemizde yaygın olmamasının nedeni garanti kapsamında olmaması. sadece ithalatçı garantili satılıyorlar ve ürünleri o yüzden ucuz. kendi Türkiye ağlarını kursalar Huawei gibi, o donanımdaki telefonları o fiyatlara satmazlar ki bunu herkes biliyor. bugün huawei de tanıtım yaptı mesela P10 ve P10 Plus. onlarda güzel şeyler yapmışlar Leica işbirliği devam etmiş yine. Bence çok güzel telefonlar var ama ülkemizin sahip olduğu vergi boğması sebebiyle hak ederinden çok daha fazlası veriliyor. Iphone 7 'nin ismi sebebiyle o kadar pahalı fiyatlarda satışta olduğunu ve herkesin bir "sınıf" kategorisi olarak görmesi sebebiyle popüler. Asla Xiaomi,Huawei,LG gibi telefonlar Iphone'lardan aşağı kalır değil hatta çok daha gelişmiş özellikleri var. Bu sebeple fiyatlar biraz daha makul olursa G6 ve P10/P10 Plus çok iyi satışlar elde edebilirler.

Tam tersine Xiaomi kendi gelirse fiyatları daha ucuz olur, ama her istediğin zaman alamazsın. Onların çalışma prensibi tamamen farklı.

Hakim olmadığınız bir konuda insanları yanlış bilgilendirmişsiniz.

• Piyasada en iyi kamera olarak geçen Google Pixel'deki Sony sensörün aynısı mevcut Mi5S'de. Sadece işlemciyi koyup geçmemişler yani...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guaire kullanıcısına yanıt
    nolursa olsun fiyat politikası o kadar agresif olmaz onu kastetmiştim. LG G6 için konuşursak ben beğendim telefonu. 2799 gibi agresif bi fiyatla çıkarsa G2 den fazla satabilir
  • Yahu nesi yeni G5 modüler dediler asıl note7'den daha fazla patladı ellerinde.

Bu telefon geçen sene cikmaliydi bu sene ise SD835 ve iyi bir ekran ve mutlaka uygun VR gözlük ile cikmaliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AqRaMa

hayatında LG kullanmamış kişiler LG hakkında yorum yapıyor
    kardeşim ben 3 sene olacak LG G2 kullanıyorum ve en ufak bir arıza olmadı
    o klişe olarak her LG haberinde saydığınız ''kronik sorunlar'' da hiç rastlamadım
    LG G2 de bana 2 sene sonra bile yeterli gelir
    LG G2 sonrası telefonları hiç bilmem ama G2 efsane bir telefon olarak kayıtlara geçti

g4 konusuna bi bak derim. ya da g5. bu kadar insan kıçından sallamıyor olsa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

6 da olurmus :)

Mikrofon, kamera, sensorler, sarj ucu ve titresim gibi seyler yer kaplamasa komple ekran yaparlar zaten :)

Benim fotoshop gibi yapsalarmış aynı kasaya 6 inç bile olurmuş. Demek ki ancak böyle mümkün olmuş. Bakalım belki de LG G7'de benim fotoshop gibi aynı kasaya 6 inç sığdırırlar
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Maalesef tek mesele sensör olsa en iyi kamera Sony de olurdu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brhndrn

Hatırlarsanız 810 çıktığı dönemde G4'ün 808 ile gelmesi de bu kadar konuşulmuştu. 15 aydır kullanıyorum, işlemciden kaynaklı performans olarak hiçbir eksikliğini görmedim (kronik konusunda girmiyorum). Herhangi bir eksiklik yaşayan olduğunu da düşünmüyorum.

Cihazı bence çok güzel olmuş. İşlemci olayına çok takılmamak lazım, sonuçta 821 kötü bir işlemci değil. Takılmak gereken tek yer fiyattır. Umarım astronomik rakamlar söylemezler ve hi-fi ses çipinin bölgeye özel olacağı söylentileri de doğru değildir.

Hocam S8 4K 60 fps cekicek 835 ve digerleri 30 fps bence sprun yapmaya gerek var o kadar para vercem yil 2017 hala 30 fps 4K....

bu nsaıl bi yorum abi adam 4k 30fps ı beğenmiyor. sanırsın 4kyi yedik bitirdik haha

• ben bu telefonda işlemciyi ne yapacaksın diyenleri anlamıyorum rockstar gta san anreası telefona çıkarttı yarım gta 4 ün çıkmayacağı ne mağlum üstelik g4 csr racing 2 de fps sorunları yaşatıyordu bide yakında google play e bir sürü vr oyun gelecektir bunların yanında telefonlar ın pc ye takılınca pc gibi çalışmasını sağlayan bazı progframlar var samsung ve microsoft yapmıştı ne kadar çok güçlü olursa o kadar iiyidir.bu telefon 5 ay önce de tanıtılabilirdi g2 nin farklılık getirme sebebi s800 ile gelmesi idi s600 ile gelseydi şu an herkes telefonu çöpe atmıştı.
  • Android 7.1 Nougat işletim sistemiyle kutudan çıkacak.......

LG G6'nın Teknik Özellikleri:

.............

İşletim sistemi: Android 7.0 Nougat

• Umarım önceki versiyonlarında ki problemler çıkmaz. Bakınız g3 ısınma aşırı pil tüketimi ekran işlemci uyuşmazlığı, g4 anakart problemleri vs, g5 ghostscreen vs

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brhndrn

Hatırlarsanız 810 çıktığı dönemde G4'ün 808 ile gelmesi de bu kadar konuşulmuştu. 15 aydır kullanıyorum, işlemciden kaynaklı performans olarak hiçbir eksikliğini görmedim (kronik konusunda girmiyorum). Herhangi bir eksiklik yaşayan olduğunu da düşünmüyorum.

Cihazı bence çok güzel olmuş. İşlemci olayına çok takılmamak lazım, sonuçta 821 kötü bir işlemci değil. Takılmak gereken tek yer fiyattır. Umarım astronomik rakamlar söylemezler ve hi-fi ses çipinin bölgeye özel olacağı söylentileri de doğru değildir.

Hocam S8 4K 60 fps cekicek 835 ve digerleri 30 fps bence sprun yapmaya gerek var o kadar para vercem yil 2017 hala 30 fps 4K....

bu nsaıl bi yorum abi adam 4k 30fps ı beğenmiyor. sanırsın 4kyi yedik bitirdik haha

4K oynatacak bi alet yok evde ki fps ayrımına girelim

• 300 Avro fiyatı var gözünüz aydın

• Benim en çok merak ettiğim fiyatı eğer rakiplerinin altında tutarsa lg g2 gibi yine çok satar.

• consumeobeydie kullanıcısına yanıt
    Hocam nerden aldınız acaba? Şuan baktığımda 1700 gözüküyor da..

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.