Şimdi Ara

LG G6 resmi olarak tanıtıldı (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
4
Favori
13.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vergi artışını ve dolar kurunun yaklaşık yüzde kırk arttığını düşünürsek 1900 lira bile iyi rakam. çünkü aynı fiyat kategorisinde satışa sunulan galaxy s7 bile şuan 2500-2700 arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

vergi artışını ve dolar kurunun yaklaşık yüzde kırk arttığını düşünürsek 1900 lira bile iyi rakam. çünkü aynı fiyat kategorisinde satışa sunulan galaxy s7 bile şuan 2500-2700 arası.

2799 liradan satışa sunulan S7'yi piyasaya çıktıktan 5 ay sonra, 714 lira daha ucuza 2085 liraya aldım(alışverişten 100 lira bonus geldi). Çoğu markada yüksek miktarda fiyat düşüşü oluyor mesele fiyatı düşükken almak.

LG G6 resmi olarak tanıtıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Hiçbir şeyi beğenmeyen arkadaşlar da yerini almışken bir şeyler yazayım bari Genelde pile laf edilmiş ama 3300 mah gayet yeterli zaten telefon küçücük bir şey olmuş daha fazlası sığıyor olsa koyarlardı. 3600 mah olup patlayacağına 3300 olsun demişlerdir S821'e laf edip 2016 telefonu diyenlere de tek sorum olacak. S835 olsa mars'a roket falan yollamak için hesaplama mı yapacaktınız? Resmen adamlar s821 çöp diyorlar hangi kafayla diyorlarsa

Özetleyecek olursam bunca zamandır lg'ye sövüyor olsam da bu sefer 10 numara telefon yapmışlar. Kronik sorun olmazsa ve fiyatı de biraz daha ucuz olursa gayet de alınır. Siz gidin 4000 liraya s8 alın, güzelim telefona laf etmeyin.

ya tamam haklısınız ama şöyle de bir şey var işlemciler arasında nanometre üretim süreci farkı var bu da tabiki pil performansını etkileyecektir.
    olacak şey şu samsung fanatikleri s8 i kapış kapış alacaklar, piyasanın geri kalanını da huawei, lg sony gibi firmalar süpüreceklerdir.
    not:4 yıldır lg L7 2(p710) kullanıyorum yeni telefonlara o büyük paralara imrenerek bakıyorum.4 yıl önce 1500e alınabilen bir amiral gemi ne ara 3000 fiyat bantlarına çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: annieste

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Hiçbir şeyi beğenmeyen arkadaşlar da yerini almışken bir şeyler yazayım bari Genelde pile laf edilmiş ama 3300 mah gayet yeterli zaten telefon küçücük bir şey olmuş daha fazlası sığıyor olsa koyarlardı. 3600 mah olup patlayacağına 3300 olsun demişlerdir S821'e laf edip 2016 telefonu diyenlere de tek sorum olacak. S835 olsa mars'a roket falan yollamak için hesaplama mı yapacaktınız? Resmen adamlar s821 çöp diyorlar hangi kafayla diyorlarsa

Özetleyecek olursam bunca zamandır lg'ye sövüyor olsam da bu sefer 10 numara telefon yapmışlar. Kronik sorun olmazsa ve fiyatı de biraz daha ucuz olursa gayet de alınır. Siz gidin 4000 liraya s8 alın, güzelim telefona laf etmeyin.

ya tamam haklısınız ama şöyle de bir şey var işlemciler arasında nanometre üretim süreci farkı var bu da tabiki pil performansını etkileyecektir.
    olacak şey şu samsung fanatikleri s8 i kapış kapış alacaklar, piyasanın geri kalanını da huawei, lg sony gibi firmalar süpüreceklerdir.
    not:4 yıldır lg L7 2(p710) kullanıyorum yeni telefonlara o büyük paralara imrenerek bakıyorum.4 yıl önce 1500e alınabilen bir amiral gemi ne ara 3000 fiyat bantlarına çıktı.

İşlemci 835 olsun bende isterdim %40 daha hızlı % 20 daha az enerji tüketiyor diyorlar ama 835 olmadı diye çöp muamelesi yapmaya gerek yok. Her şey fiyata bakacak işlemciden ziyade

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat rekaberçi olursa kimse işlemciye takılmaz

• Çoğu kişi ses çipi kulaklik hi-fi gibi özellikler icin tercih edecektir bana kalırsa LG umarım bu özellikleri bölgesel tutup yeni bir salakliga imza atmaz...

• Şahsen LG G6 nın Corning Gorilla Glass 3 ile gelmesine, işlemcinin 821 olmasına, bataryanın nisbeten düşük olmasına çok mutluyum. Fiyatı ona göre uygun olacak ve merak edenlerin deneyimleme şansı olacak. Biraz da sabredip güzel bir fiyata denk getirince tadından yenmez.
  • G2 kullanıcısıyım. G6 suanki telefonumdan sonra kesinlikle geçebileceğim bir telefon. Açıkçası G2 nin işlemcisi bence hala işlem gücü olarak ulan bu telefonda eskidi dedirtmedi, hatta G2 nin kamera performansı günümüze ayak uydurabiliyor olsa değiştirmeyi bile düşünmem. G2 donanımı bile yeterliyken yok işlemci şöyleymiş ram böyleymiş kulaklık cıkışı böyleymiş (sanki hepimiz yarım bin tl'lik kulaklıklar kullanıyoruz) bakmam. Ekrana bakarım kamera özelliklerine bakarım tasarımına bakarım ve en çok fiyatına bakarım. Marka olarakta LG den şikayet etmedim şu zamana kadar. G2 16gb olanı 32 ile değiştirdiler hatta kardeşimin g2sinin yerine g4 verdiler. Kronik sorunlu cihazları alıp sonra marka kötülememek lazım. Sorunlu cihazı olmayan bir firma malesef yok. Araştırıp doğru ürünü almak sizin sorumluluğunuzda
  • Gorilla glass 5 diyor gsmarena,gerçekten 3 müymüş?

Edit:Arka panelmiş 5, önü 3müş saçmalamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clive -- 1 Mart 2017; 12:12:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Visam Lord

G2 kullanıcısıyım. G6 suanki telefonumdan sonra kesinlikle geçebileceğim bir telefon. Açıkçası G2 nin işlemcisi bence hala işlem gücü olarak ulan bu telefonda eskidi dedirtmedi, hatta G2 nin kamera performansı günümüze ayak uydurabiliyor olsa değiştirmeyi bile düşünmem. G2 donanımı bile yeterliyken yok işlemci şöyleymiş ram böyleymiş kulaklık cıkışı böyleymiş (sanki hepimiz yarım bin tl'lik kulaklıklar kullanıyoruz) bakmam. Ekrana bakarım kamera özelliklerine bakarım tasarımına bakarım ve en çok fiyatına bakarım. Marka olarakta LG den şikayet etmedim şu zamana kadar. G2 16gb olanı 32 ile değiştirdiler hatta kardeşimin g2sinin yerine g4 verdiler. Kronik sorunlu cihazları alıp sonra marka kötülememek lazım. Sorunlu cihazı olmayan bir firma malesef yok. Araştırıp doğru ürünü almak sizin sorumluluğunuzda

Bende neredeyse 1 aydır G2 kullanıyorum ve gerçekten çok şaşkınım, 3 senelik telefon ( ben sıfır aldım ama ) çok iyi çalışıyor valla, kasa kalitesi ve birkaç küçük kusurları var ama bunlar görmezden gelinebilecek şeyler. Amaaa G2 yi G4, G5, G3 ile karşılaştırmak büyük yanlış olur. Hele G4, bu telefon bildiğin ayıplı ürün, bakın kronik sorunlu demiyorum, bildiğin ayıplı ürün...
    O yüzden LG nin sabıkası sabit, sizin ve benim kullandığımız cihazlardan memnun olmamız bu gerçeği değiştirmez.

• LG G6 Tips and Tricks

• lg g6 dayanıklılık testi

• 3300 Mah batarya 5.7 inç ekrana kaç gün gider arkadaşlar tahmininizce ?
  • Delverano kullanıcısına yanıt
    3.5-4 saat ekran kullanim suresi alirsin.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    root olsa bile delta servis diğer servislere rekabet olması adına garanti dahilinde destek veriyormuş
    http://www.deltaservis.com.tr/index.php?sayfa=merakedilenler

"Root" işlemi uygulanmaya çalışılırken ürüne zarar verilme ihtimali bulunmaktadır. Bu işlemleri yapmadan önce mutlaka iyi bir araştırma yapınız ve işlemler sonrasında telefonunuzun yazılımında zarar görebilecek kısımlarının (Ör : EFS,Certificate,mmcblk0 vs..) yedeğini mutlaka alınız."Root" işlemi uygulanırken zarar görmüş ürünleri öncelikle yazılım departmanımızda ücretsiz olarak onarmaya çalışıyoruz ancak bu işlemler sonuç vermez ve kullanıcı tarafından da yedekler alınmadıysa eMMC değişimi yani mekanik onarım yapılması gerekiyor. Bu durumlarda ürünü garanti kapsamı dışında çıkarmadan ücretli onarımını gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler için gerekli dökümanları sitemizde de bulabilirsiniz. Bulamadığınız döküman ve dosyalar için bizimle iletişime geçiniz.

• eskibesk E kullanıcısına yanıt
    Delta servis orijinal resmi Lg servisi değil. Spot piyasasının servisi istediği şekilde istediğine garanti verir vermez bu lg yi bağlamaz.

Lg servisleri belli.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.